Błękitni – Raków 2:2 (koniec) | Okocimski – Rozwój 3:1 (koniec) | Limanovia – Znicz 1:0 (koniec)
Legionovia – Nadwiślan 1:1 (koniec) | Puszcza – ROW Rybnik 0:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Wisła Pu. 2:0 (koniec)
Zagłębie S. – Górnik W. 2:2 (koniec) | Kotwica – Stal S. W. 1:0 (koniec)
Okocimski Brzesko
3:1 (2:0)
Rozwój Katowice
Sobota 09.05.2015, 16:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga

Okocimski Brzesko pokonuje Rozwój Katowice 3:1. Dziękujemy za wspólne emocje! (17:51:25)

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Wojcieszyński, na boisku pojawia się Baran.

79
    Gacki wyrzucony z boiska. Zdaje się, że prysły szansę Rozwoju na dorobek punktowy w Brzesku.

73
    Gol dla Brzeska!

BRYŁA zdobywa trzecią bramkę dla Okocimskiego!

51
    Gol dla Rozwoju!

WINIARCZYK zdobywa bramkę bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego! Gol kontaktowy dla Rozwoju!

47
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Mielnik, na boisku pojawia się Żak.

47
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Mazurek, na boisku pojawia się Wróbel.

46

Okocimski Brzesko prowadzi do przerwy z Rozwojem Katowice 2:0. Co wymyśli w drugich 45 minutach trener gości?

45

35
    Po zdobyciu dwóch bramek i szansie na trzecią, Okocimski delikatnie się cofnął. "Piwosze" próbują odbierać piłkę na własnej połowie i grać długimi podaniami na szybkie boki – zwłaszcza na aktywnego Bryłę. Sprawia to duże problemy Rozwojowi.

25
    25 minut gry za nami. Okocimski na dwubramkowym prowadzeniu po golach Wojcieszyńskiego.

12

Gospodarze prowadzą już 2:0. Świetny początek "Piwoszy"! Drugi raz na listę strzelców wpisuje się WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI!

9

WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI otwiera wynik meczu i tym samym daje prowadzenie gospodarzom!

1

Can-Pack Okocimski Brzesko: Błąkała – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Lewiński, Jaworskyj – Bryła, Wojcieszyński, Pyciak – Głuszko.
    Rezerwowi: Kozioł – Baran, Dziadzio, Guja, Białkowski, Abubakar, Ryś.

Rozwój Katowice: Soliński – Mielnik, Gałecki, Tanżyna, Winiarczyk – Gacki, Kapias – Kun, Tkocz, Mazurek – Gielza.
    Rezerwowi: Gocyk – Kopczyk, Bella, Azikiewicz, Wróbel, Żak, Kozłowski..

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..