Genoa – US Palermo 4:0 (koniec) | Carpi FC – Sampdoria 2:1 (koniec) | Chievo – Empoli 1:1 (koniec)
AS Roma – Hellas Verona 1:1 (koniec) | Udinese – Juventus 0:4 (koniec) | Bologna – Lazio 2:2 (koniec)

Strzelcem bramki KEVIN-PRINCE BOATENG.

Książę przypomina o sobie publiczności w Mediolanie i praktycznie pieczętuje zwycięstwo! Otrzymał po prostu fenomenalne podanie crossowe od Kucki, wygarnął piłkę sprzed nosa Tatarusanu, po czym kopnął ją do pustej już siatki. Po chwili prezentował już akrobatyczną cieszynkę!

87
    Bacca zbiera owację od kibiców na San Siro. To autor dotychczas jedynego gola dla AC Milan. Zmiennikiem Kolumbijczyka jest Włoch Mario Balotelli.

83
    Babacar jest ostatnią nadzieją Fiorentiny na wyrównanie. Napastnik za pomocnika Ilicicia. Błaszczykowski zostaje na ławce rezerwowych.

79
    Kevin Prince Boateng na ostatnie minuty. Niang napracował się dziś z przodu, ale sądząc po grymasie, nie jest usatysfakcjonowany swoim występem.

75
    Pasqual za Marcosa Alonso, który nabawił się poważniejszego urazu i nie jest w stanie grać na sto procent.

73
    Bertolacci podciął Marcosa Alonso. Za takie zachowanie kartonik od pana sędziego. Surowy dziś Daniele Doveri.

70
    Roszada również w obozie gospodarzy. Kucka ma poukładać grę w środku pola. Zmęczony Montolivo oddał mu miejsce na placu.

69
    Również Carlos Bacca zarobił kartkę i to pierwsze, indywidualne upomnienie dla gospodarzy.

68
    Tomović miewa dziś problemy z upilnowaniem Bacci. Na dodatek od teraz musi sobie radzić z kartonikiem na koncie.

66
    Słowo ciałem się stało, a Rossi zameldował się na boisku. Na ławkę powędrował z niewyraźną miną Mario Suarez.

59
    Vecino sfaulował w środku pola i Daniele Doveri pokazał już trzecią, żółtą kartkę gościom.

53
    Coraz groźniej pod bramką Donnarummy. Młodzian sam stwarza sobie zagrożenie. Niepewnie zachował się na przedpolu i futbolówkę przejął Valero. Ni to strzał, ni dośrodkowanie okazało się nieskuteczne.

45
    Na dodatek Donnarumma był faulowany przez Kalinicia. Sfrustrowany napastnik ACF Fiorentina zarobił kartkę tuż przed zejściem na przerwę.

39
    Dwa, arcygroźne dośrodkowania Fiorentiny. Po pierwszym futbolówka prześlizgnęła się przez pole bramkowe Donnarummy i zabrakło kogoś, by wepchnąć ją do siatki. Po drugim sędzia przerwał grę, sygnalizując przewinienie Alonso.

31
    Mario Suarez dał się oszukać balansem ciała i podciął Hondę. To dla sędziego powód, by pokazać pierwszą, żółtą kartkę.
    4. Carlos Bacca (ACM)

4
    Strzelcem bramki CARLOS BACCA.

Teraz już Bacca wyskoczył w tempo do podania z głębi pola, po czym zostały mu do wykonania dwa zadania. Ograć jak juniora Tomovicia i skierować piłkę do bramki. Wykonał je bez zarzutu i AC Milan świętuje prowadzenie po kilku minutach spotkania!

Gole: 4. Bacca, 88. Boateng

Kartki:   69. Bacca (ACM), 73. Bertolacci (ACM) – 31. Suárez (FIO), 45. N. Kalinič (FIO), 59. Vecino (FIO), 68. Tomović (FIO)

Posiadanie piłki: 31 % : 69 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 1:8. Rzuty rożne: 4:10. Spalone: 8:2. Foule: 20:17.
    AC Milan: G. Donnarumma – Abate, Alex, A. Romagnoli, Antonelli – Honda, Montolivo (70. Kucka), Bertolacci, Bonaventura – Niang (79. Boateng), Bacca (87. Balotelli).
    Zmiany: Livieri, Abbiati – De Sciglio, J. Mauri, A. Poli, C. Zapata, Kucka, N. de Jong, Balotelli, Boateng, Calabria, Simič.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Tomović, Roncaglia, Astori – Bernardeschi, Suárez (66. Rossi), Vecino, Alonso (75. Pasqual) – Iličić (83. Babacar), Valero – N. Kalinič.
    Zmiany: Lezzerini, Sepe – Gilberto, M. Fernández, Błaszczykowski, Verdú, Rossi, Pasqual, Babacar, Báez.

Sędziowie: Daniele Doveri