Ruch – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | Wisła K. – Pogoń | 2:1 (koniec) | | | Legia – Jagiellonia | 1:1 (koniec) |
Nadwiślan – Legionovia | 0:3 (koniec) | | | Świt NDM – Znicz | 2:1 (koniec) | | | Wda – Rozwój | 3:0 (koniec) |
Jarosław – ROW Rybnik | 2:3 (po dogrywce) | | | Tomaszów Maz. – Stal M. | 0:2 (koniec) | | | ŁKS Łom. – GKS T. | 2:3 (po dogrywce) |
KKS – MKS Kluczbork | 5:4 (po dogrywce) | | | Chełmianka – Olimpia Z. | 1:3 (po dogrywce) | | | Błękitni – Gryf | 4:1 (koniec) |
Jastrzębie – Olimpia G. | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – Siarka T. | 0:3 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. | 0:3 (koniec) |
Miedź II – GKS Bełchatów | 1:4 (koniec) | | | Garbarnia – Puszcza | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Lęb. – Kotwica | 0:6 (koniec) |
Radomiak – Stal S. W. | 4:0 (koniec) |
Moravce-Vrable – Spartak Myj. | 1:2 (koniec) | | | Michalovce – AS Trencin | 2:1 (koniec) |
Górnik Z. – Warta | 1:2 (koniec) | | | Podbeskidzie – Trzyniec | 1:1 (koniec) | | | Newport County – Hradec Kralove | 0:2 (koniec) |
Olimpia E. – Bałtyk G. | 6:1 (koniec) | | | Ołomuniec – GKS K. | 2:0 (koniec) |
78
|
Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi Wojciechowski, na boisku pojawia się Rusiecki.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi Myrta, na boisku pojawia się Poręba.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Miedź II Legnica: z boiska schodzi L.Zieliński, na boisku pojawia się Matwiejko.
|
Gole:
24. Wójcik – 35. Grolik, 39. Zgarda, 80. Papikyan, 90. Papikyan
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 74. Chodyga (MII)
Spudłowany karny!:
Miedź II Legnica:
Mucha – Chodyga, Krawczun, Woźniczka, Wójcik, Zatwarnicki, Wojciechowski (78'Rusiecki), Myrta (77'Poręba), Cieślik, L.Zieliński, K.Zieliński
Zmiany: Piotrowski, Poręba, Matwiejko, Miazga, Pojasek, Rusiecki, Adamczyk
Trener:
GKS Bełchatów: Lenarcik – Pisarczuk, Grolik, Klepczyński, Michalak – Zięba, Rachwał, Ryszka, Zgarda, Maciejewski – Papikyan
Zmiany: Bruchajzer, Witasik, Kondracki, Szymorek
Trener:
Zmiany: Piotrowski, Poręba, Matwiejko, Miazga, Pojasek, Rusiecki, Adamczyk
Trener:
GKS Bełchatów: Lenarcik – Pisarczuk, Grolik, Klepczyński, Michalak – Zięba, Rachwał, Ryszka, Zgarda, Maciejewski – Papikyan
Zmiany: Bruchajzer, Witasik, Kondracki, Szymorek
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Piotr Grabowski
@@19pjotr93