Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
koniec po dogrywce
Chełmianka Chełm
1:3 (0:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 16.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski w Chełmie • Fortuna Puchar Polski

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na LAJFY.COM. (19:36:32)

Olimpia zmierzy się w następnej fazie z GKS-em Tychy

Chełmianka odpada z Pucharu Polski, kończąc mecz w ósemkę, natomiast zambrowianie opuszczą Chełm zadowoleni, ponieważ awansowali do następnej rundy PP.

120

117
    Trzecia czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy.

108
    Gol dla Olimpii Zambrów!
    Goście najprawdopodobniej rozstrzygnęli losy tego meczu tą bramką! Olimpia blisko kolejnej rundy!

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

102
    Żółtą kartkę otrzymuje Kijańczuk (Chełmianka Chełm).

102
    Czerwona kartka dla Przemysław Kwiatkowski (Chełmianka Chełm).

100
    Goście wykorzystują rzut karny i prowadzą w Chełmie!

100
    Sędzia z Kielc dyktuje rzut karny dla gości!

93
    Czerwona kartka za dwie żółte dla Mateusza Krzyżaka (Chełmianka Chełm).

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Za moment w meczu pomiędzy czwartoligowcem a drugoligowcem będziemy mieli dogrywkę! Zostańcie z nami.

90
    Druga połowa skończona.

85
    Zmiana w drużynie Chełmianka Chełm: z boiska schodzi Greguła, na boisku pojawia się Filipczuk.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Kobiałka (Chełmianka Chełm).

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Sękowski (Chełmianka Chełm).

69
    Zmiana w drużynie Chełmianka Chełm: z boiska schodzi Koprucha, na boisku pojawia się Banaszak.

68
    Goście strzelają wyrównującą bramkę w Chełmie! Czyżby w tym spotkaniu miało dojść do dogrywki?

64
    Zmiana w drużynie Chełmianka Chełm: z boiska schodzi Kotowicz, na boisku pojawia się Jodłowski.

58
    Gol dla Chełmianki!
    Kibice w Chełmie mają powody do zadowolenia. Po bramce Michała BUDZYŃSKIEGO, prowadzą na własnym stadionie z drugoligowcem!

46

Kibice w Chełmie nie oglądali w pierwszej połowie żadnych bramek, choć najlepszą sytuację do tego mieli goście. 15 minut i wracamy do Chełma!

45

40
    Goście z Zambrowa mieli świetną okazję by objąć prowadzenie, jednak bramka z tej akcji nie padła.

30
    Wciąż w Chełmie mamy bezbramkowy remis. Przekonamy się czy w tej połowie kibice oglądną jakąś bramkę.

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Krzyżak (Chełmianka Chełm).

22
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, został nią ukarany zawodnik gości.

1

Chełmianka Chełm: Kijańczuk – Kwiatkowski, Sękowski, Fornal, Krzyżak, Kobiałka, Uliczny, Greguła, Budzyński, Kotowicz, Koprucha.

Trener: Artur Bożyk

Sędzia: Marcin Szrek (Kielce).

Początek spotkania o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Pułku Szwoleżerów w Chełmie. Zapraszam na naszą relację z najważniejszych wydarzeń tego spotkania. Bądźcie z nami na LAJFY.COM

Olimpia Zambrów poprzedni sezon zdecydowanie może zaliczyć do udanych, utrzymała się w drugiej lidze. W Chełmie będą na pewno faworytem, będą chcieli wejść w nowy sezon zwycięstwem w spotkaniu Pucharu Polski. Chociaż na razie z zespołu odeszli m.in Robertowie Brzęczek i Tunkiewicz.

Chełmianka tego poprzedniego sezonu nie będzie mogła zaliczyć do udanych. Nie udało się podopiecznym Artura Bożyka utrzymać się w zreformowanej trzeciej lidze i zagra na szczeblu czwartej ligi lubelskiej. Zespół opuścił m.in czołowy gracz ubiegłorocznej trzeciej ligi Hubert Tomalski. Pierwsze spotkanie ligowe rozegrają z Polesiem Kock. Faworytem w meczu z Olimpią na pewno nie będą, lecz ten zespół słynie z bardzo wyrazistego charakteru.

Chełmianka po raz drugi wygrała wojewódzki Puchar Polski Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, po raz drugi z rzędu pokonując lubelski Motor. Tym razem do Chełma na PP przyjedzie Olimpia Zambrów.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..