Wisła Pł. – Górnik Ł. | 1:2 (koniec) | | | Śląsk – Cracovia | 2:2 (koniec) | | | Legia – Lech P. | 2:1 (koniec) |
Chojniczanka – Olimpia G. | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Miedź | 1:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Wigry | 2:0 (koniec) |
Podbeskidzie – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – GKS T. | 2:1 (koniec) |
Odra O. – Olimpia Z. | 0:3 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Radomiak | 0:1 (koniec) | | | Legionovia – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Olimpia E. – Rozwój | 0:0 (koniec) | | | Warta – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Hur. Morąg – Widzew | 3:0 (koniec) |
Chemik B. – Pogoń II | 0:1 (koniec) |
Górnik W. – Olimpia K. | 1:0 (koniec) | | | Górnik II – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Rekord – Unia T. | 5:2 (koniec) |
Lechia ZG – Dzierżoniów | 2:2 (koniec) |
Stal Rz. – Trzebinia-Siersza | 0:0 (poz.) | | | Soła – Orlęta | 2:1 (koniec) |
Bournemouth – Tottenham | 0:0 (koniec) | | | Arsenal – Middlesbrough | 0:0 (koniec) | | | Burnley – Everton | 2:1 (koniec) |
Hull – Stoke | 0:2 (koniec) | | | Leicester – Crystal Palace | 3:1 (koniec) | | | Swansea – Watford | 0:0 (koniec) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (koniec) | | | Liverpool – West Bromwich | 2:1 (koniec) |
Sampdoria – Genoa | 2:1 (koniec) | | | AC Milan – Juventus | 1:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Eibar | 3:3 (koniec) | | | Valencia – FC Barcelona | 2:3 (koniec) | | | Sociedad – Alaves | 3:0 (koniec) |
Granada – Gijón | 0:0 (koniec) |
Bayer – Hoffenheim | 0:3 (koniec) | | | Hertha – FC Koln | 2:1 (koniec) | | | Ingolstadt – Borussia D. | 3:3 (koniec) |
Darmstadt – Wolfsburg | 3:1 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 2:1 (koniec) | | | Bayern – Borussia M. | 2:0 (koniec) |
Lyon – Guingamp | 1:3 (koniec) | | | Bordeaux – AS Nancy | 1:1 (koniec) | | | Lille – Bastia | 2:1 (koniec) |
Dijon – Lorient | 1:0 (koniec) | | | Angers – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Nantes – Rennes | 1:2 (koniec) |
Příbram – Jablonec | 2:4 (koniec) | | | Mlada – Brno | 3:3 (koniec) | | | Karvina – Teplice | 1:4 (koniec) |
Slavia – Slovacko | 1:0 (koniec) |
Michalovce – Prešov | 2:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Rużomberok – MSK Żilina | 0:2 (koniec) |
Moravce-Vrable – Slovan | 1:5 (koniec) | | | Senica – AS Trencin | 1:2 (koniec) |
Kobierzyce – Gać | 2:3 (koniec) |
finał
Spartak Myjava
0:2
(0:0)
Zeleziarne Podbrezova
84
|
Żółtą kartkę otrzymuje Štefan Holiš (TJ Spartak Myjava).
|
|
70
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Ostojić (TJ Spartak Myjava).
|
|
62
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jaroslav Kostelný (ŽP Šport Podbrezová).
|
|
44
|
Żółtą kartkę otrzymuje Lazar Djordjevič (ŽP Šport Podbrezová).
|
Gole:
71. Bernadina (Podio), 82. Šafranko (Viazanko)
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 70. Ostojić (MYJ), 84. Holiš (MYJ) – 44. Djordjevič (POD), 62. Kostelný (POD)
Spudłowany karny!:
Spartak Myjava:
Hruška – Machovec, Mehremič (77. Holiš), Ostojić, Beňo – Bílovský, Duga (69. Sládek), Kolár, Kóňa – Kukoľ, Pavlík.
Zmiany: Solnička – Černáček, Holiš, Brigant, Abrahám, Marček, Sládek.
Trener:
Zeleziarne Podbrezova: Kuciak – Turňa, Krivák, Kostelný (C), Djordjevič – Vajda, Podio – Viazanko (90. Migaľa), Kuzma, Šafranko – Bernadina.
Zmiany: Lukáč – Lipčák, Migaľa, Kupčík, Magda, Jur. Pančík, Szczepaniak.
Trener:
Zmiany: Solnička – Černáček, Holiš, Brigant, Abrahám, Marček, Sládek.
Trener:
Zeleziarne Podbrezova: Kuciak – Turňa, Krivák, Kostelný (C), Djordjevič – Vajda, Podio – Viazanko (90. Migaľa), Kuzma, Šafranko – Bernadina.
Zmiany: Lukáč – Lipčák, Migaľa, Kupčík, Magda, Jur. Pančík, Szczepaniak.
Trener:
Sędziowie:
Widownia: