Wisła Pł. – Górnik Ł. | 1:2 (koniec) | | | Śląsk – Cracovia | 2:2 (koniec) | | | Legia – Lech P. | 2:1 (koniec) |
Chojniczanka – Olimpia G. | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Miedź | 1:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Wigry | 2:0 (koniec) |
Podbeskidzie – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – GKS T. | 2:1 (koniec) |
Odra O. – Olimpia Z. | 0:3 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Radomiak | 0:1 (koniec) | | | Legionovia – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Olimpia E. – Rozwój | 0:0 (koniec) | | | Warta – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Hur. Morąg – Widzew | 3:0 (koniec) |
Chemik B. – Pogoń II | 0:1 (koniec) |
Górnik W. – Olimpia K. | 1:0 (koniec) | | | Górnik II – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Rekord – Unia T. | 5:2 (koniec) |
Lechia ZG – Dzierżoniów | 2:2 (koniec) |
Stal Rz. – Trzebinia-Siersza | 0:0 (poz.) | | | Soła – Orlęta | 2:1 (koniec) |
Bournemouth – Tottenham | 0:0 (koniec) | | | Arsenal – Middlesbrough | 0:0 (koniec) | | | Burnley – Everton | 2:1 (koniec) |
Hull – Stoke | 0:2 (koniec) | | | Leicester – Crystal Palace | 3:1 (koniec) | | | Swansea – Watford | 0:0 (koniec) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (koniec) | | | Liverpool – West Bromwich | 2:1 (koniec) |
Sampdoria – Genoa | 2:1 (koniec) | | | AC Milan – Juventus | 1:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Eibar | 3:3 (koniec) | | | Valencia – FC Barcelona | 2:3 (koniec) | | | Sociedad – Alaves | 3:0 (koniec) |
Granada – Gijón | 0:0 (koniec) |
Bayer – Hoffenheim | 0:3 (koniec) | | | Hertha – FC Koln | 2:1 (koniec) | | | Ingolstadt – Borussia D. | 3:3 (koniec) |
Darmstadt – Wolfsburg | 3:1 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 2:1 (koniec) | | | Bayern – Borussia M. | 2:0 (koniec) |
Lyon – Guingamp | 1:3 (koniec) | | | Bordeaux – AS Nancy | 1:1 (koniec) | | | Lille – Bastia | 2:1 (koniec) |
Dijon – Lorient | 1:0 (koniec) | | | Angers – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Nantes – Rennes | 1:2 (koniec) |
Příbram – Jablonec | 2:4 (koniec) | | | Mlada – Brno | 3:3 (koniec) | | | Karvina – Teplice | 1:4 (koniec) |
Slavia – Slovacko | 1:0 (koniec) |
Michalovce – Prešov | 2:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Rużomberok – MSK Żilina | 0:2 (koniec) |
Moravce-Vrable – Slovan | 1:5 (koniec) | | | Senica – AS Trencin | 1:2 (koniec) |
Kobierzyce – Gać | 2:3 (koniec) |
finał
FC ViOn Zlate Moravce
1:5
(0:3)
Slovan Bratysława
Gole:
52. Guilavogui (Válovčan) – 10. Soumah (Schet), 16. Savičevič (Čavrić), 30. Pintér (sam.), 47. Oršula (Čavrić), 90+1. Priskin (Kubík)
Sędziowie: Kráľovič – Vorel, Hancko
Widownia:
Kartki: 81. Guilavogui (ZMO)
Spudłowany karny!:
FC ViOn Zlate Moravce:
Kováč – Pintér, Boszorád, Ranko, Kapor – Obročník, Konnsimbal (21. Rejdovian), Pastva (65. Bariš), Guilavogui – Orávik (C), Válovčan (65. Sedlák).
Zmiany: Novota – Švec, Bariš, Sedlák, Karlík, Kastelovič, Rejdovian.
Trener:
Slovan Bratysława: Mucha – Kubík, Morlacchi, Saláta (C), Kotula – Savičevič, Scott (23. M. Rigo) – Oršula, Soumah (69. Priskin), Schet – Čavrić (79. de Sa).
Zmiany: Greif – Burnet, Ligeon, M. Rigo, de Sa, Pinte, Priskin.
Trener:
Zmiany: Novota – Švec, Bariš, Sedlák, Karlík, Kastelovič, Rejdovian.
Trener:
Slovan Bratysława: Mucha – Kubík, Morlacchi, Saláta (C), Kotula – Savičevič, Scott (23. M. Rigo) – Oršula, Soumah (69. Priskin), Schet – Čavrić (79. de Sa).
Zmiany: Greif – Burnet, Ligeon, M. Rigo, de Sa, Pinte, Priskin.
Trener:
Sędziowie: Kráľovič – Vorel, Hancko
Widownia:
Strzelcem bramki TAMÁS PRISKIN. Asysta František Kubík.
Strzelcem bramki FILIP ORŠULA. Asysta Aleksandar Čavrić.
Samobójcze trafienie zalicza MICHAL PINTÉR.
Strzelcem bramki VUKAN SAVIČEVIČ. Asysta Aleksandar Čavrić.
Strzelcem bramki SEYDOUBA SOUMAH. Asysta Mitchell Schet.