Piast – Arka | 3:2 (koniec) | | | Zagłębie L. – Ruch | 0:1 (koniec) | | | Pogoń – Jagiellonia | 0:0 (koniec) |
Bytovia – Stal M. | 2:2 (koniec) | | | Stomil – Znicz | 5:1 (koniec) | | | Wigry – Miedź | 0:1 (koniec) |
Olimpia G. – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) |
Chrobry – Wisła Pu. | 1:2 (koniec) |
Błękitni – Radomiak | 0:0 (koniec) | | | Stal S. W. – Olimpia E. | 1:1 (koniec) | | | Polonia W. – Warta | 1:1 (koniec) |
Odra O. – GKS Bełchatów | 3:1 (koniec) | | | Raków – Legionovia | 5:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Siarka T. | 1:2 (koniec) |
Rozwój – Puszcza | 0:1 (koniec) |
Huragan W. – Hur. Morąg | 2:2 (koniec) | | | Legia II – Ostróda | 1:1 (koniec) | | | Ursus – MKS Ełk | 0:1 (koniec) |
ŁKS Łom. – KS Drwęca | 0:2 (koniec) | | | Widzew – Mot. Lubawa | 2:0 (koniec) |
Lech II P. – Świt Skolwin | 4:0 (koniec) | | | Chemik B. – KKS | 0:1 (koniec) | | | Toruń – Wda | 2:1 (koniec) |
Vineta – Jarota | 0:1 (koniec) | | | Polonia Śr. – Gwardia K. | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Lęb. – Kleczew | 0:2 (koniec) |
Górnik K. – Leśnik | 4:0 (koniec) | | | Bałtyk G. – Przodkowo | 0:3 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Unia T. | 0:0 (koniec) | | | Olimpia K. – KP Brzeg | 0:2 (koniec) | | | BKS Stal – Miedź II | 0:1 (koniec) |
Jastrzębie – Polkowice | 3:3 (koniec) | | | Górnik II – Dzierżoniów | 1:2 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – Żmigród | 3:0 (koniec) |
Rekord – Ruch Z. | 1:2 (koniec) | | | Skra – Śląsk II | 0:3 (koniec) |
Karpaty K. – Podhale N. Targ | 1:0 (koniec) | | | Jarosław – Motor | 1:2 (koniec) | | | Soła – Garbarnia | 1:1 (koniec) |
Resovia – Małogoszcz | 1:0 (koniec) | | | KSZO – Avia | 1:0 (koniec) |
West Bromwich – Arsenal | 3:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Watford | 1:0 (koniec) | | | Everton – Hull | 4:0 (koniec) |
Stoke – Chelsea | 1:2 (koniec) | | | Sunderland – Burnley | 0:0 (koniec) | | | West Ham – Leicester | 2:3 (koniec) |
Bournemouth – Swansea | 2:0 (koniec) |
Torino – Inter | 2:2 (koniec) | | | AC Milan – Genoa | 1:0 (koniec) |
Eibar – RCD Espanyol | 1:1 (koniec) | | | Bilbao – Real Madryt | 1:2 (koniec) | | | Alaves – Sociedad | 1:0 (koniec) |
Real Betis – Osasuna | 2:0 (koniec) |
Wolfsburg – Darmstadt | 1:0 (koniec) | | | FC Koln – Hertha | 4:2 (koniec) | | | Augsburg – Freiburg | 1:1 (koniec) |
Werder – RB Lipsk | 3:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Bayer | 1:0 (koniec) | | | Eintracht – Hamburg | 0:0 (koniec) |
Nantes – Nice | 1:1 (koniec) | | | AS Nancy – Lorient | 2:3 (koniec) | | | Bordeaux – Montpellier | 5:1 (koniec) |
Toulouse – Rennes | 0:0 (koniec) | | | Angers – Guingamp | 3:0 (koniec) |
Teplice – Příbram | 3:0 (koniec) | | | Slovan – Slavia | 1:1 (koniec) | | | Slovacko – Mlada | 2:1 (koniec) |
MSK Żilina – Rużomberok | 3:1 (koniec) | | | Prešov – Michalovce | 2:2 (koniec) | | | Slovan – Moravce-Vrable | 1:1 (koniec) |
Gać – Unia B. | 5:3 (koniec) |
finał
Odra Opole
3:1
(0:0)
GKS Bełchatów
Adam Ka
Gole:
58. Niemczyk, 68. Nowak, 90+1. Wodecki – 48. Flaszka
Sędziowie:
Główny: Daniel Kruczyński.
Liniowi: Piotr Szypuła – Marcin Jakowenko.
Techniczny: Jakub Krajewski.
Widownia:
Kartki: 7. Trznadel (ODO), 11. Niemczyk (ODO) – 10. Bociek (BCH), 13. Flaszka (BCH), 43. Grolik (BCH)
Spudłowany karny!:
Odra Opole:
Weinzettel – Trznadel (64. Wrzesień), Peroński, Bodzioch, Brusiło – Wepa (C), Nowak (85. Sypek) – Niemczyk, Mar. Gancarczyk (72. Sobczyński), Wodecki – Skrzypczak (76. Wolny)
Zmiany: Kowalczyk – Przystalski, Sobczyński, Staroń, Sypek, Wrzesień, Wolny
Trener:
GKS Bełchatów: Bruchajzer – Bociek (36. Pisarczuk), Grolik, Klepczyński, Szymorek – Rachwał, Lenartowski – Zięba (46. Zgarda), Flaszka, Bartosiak (80. Maciejewski) – Papikyan (71. Dzięgielewski).
Zmiany: Lenarcik – Pisarczuk, Zgarda, Maciejewski, Andrzejczak, Dzięgielewski, Ciechański.
Trener:
Zmiany: Kowalczyk – Przystalski, Sobczyński, Staroń, Sypek, Wrzesień, Wolny
Trener:
GKS Bełchatów: Bruchajzer – Bociek (36. Pisarczuk), Grolik, Klepczyński, Szymorek – Rachwał, Lenartowski – Zięba (46. Zgarda), Flaszka, Bartosiak (80. Maciejewski) – Papikyan (71. Dzięgielewski).
Zmiany: Lenarcik – Pisarczuk, Zgarda, Maciejewski, Andrzejczak, Dzięgielewski, Ciechański.
Trener:
Sędziowie:
Główny: Daniel Kruczyński.
Liniowi: Piotr Szypuła – Marcin Jakowenko.
Techniczny: Jakub Krajewski.
Widownia:
Strzelcem bramki MARCIN WODECKI.
Uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego MARCINA WODECKIEGO i ładnym strzałem gracz Odry pokonuje Kamila Bruchajzera, który popełnia mały błąd!
Strzelcem bramki GABRIEL NOWAK.
Centra w pole karne gości. Najwyżej do piłki wyskoczył GABRIEL NOWAK, który głową, tuż przy słupku zdobywa bramkę na 2:1 dla gospodarzy!
Strzelcem bramki MARCIN NIEMCZYK.
Nie za długo nacieszyli się z prowadzenia goście z Bełchatowa. Podanie Rafała Brusiło wykorzystał MARCIN NIEMCZYK i zdobył bramkę na 1:1. Będzie jeszcze walka!
Strzelcem bramki DAWID FLASZKA.
Goście świetnie weszli w druga połowę od razu zdobywając bramkę. Ładne podanie Artura Lenartowskiego w pole karne do wychodzącego na pozycję DAWIDA FLASZKI, który w sytuacji sam na sam położył na ziemię golkipera Odry i pewnie wpakował futbolówkę do pustej bramki!