Arka – Górnik Ł. | 2:4 (koniec) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 4:1 (koniec) | | | Legia – Pogoń | 2:0 (koniec) |
Bytovia – Pogoń Sdl. | 1:3 (koniec) | | | Chojniczanka – Miedź | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Znicz | 0:3 (koniec) |
Stomil – Wisła Pu. | 3:2 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Górnik Z. | 2:1 (koniec) |
Stal S. W. – Warta | 0:1 (koniec) | | | Odra O. – Legionovia | 1:1 (koniec) | | | Raków – Siarka T. | 4:2 (koniec) |
Błękitni – Rozwój | 0:2 (koniec) | | | Olimpia E. – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Olimpia Z. – Puszcza | 1:2 (koniec) |
Kotwica – Radomiak | 3:1 (koniec) |
Huragan W. – KS Drwęca | 0:3 (koniec) | | | Legia II – Świt NDM | 3:2 (koniec) | | | Jagiellonia II – Hur. Morąg | 2:0 (koniec) |
Ursus – Ostróda | 1:2 (koniec) | | | ŁKS Łom. – Sokół | 0:2 (koniec) |
Lech II P. – Jarota | 5:1 (koniec) | | | Toruń – KKS | 1:1 (koniec) | | | Chwaszczyno – Świt Skolwin | 2:3 (koniec) |
Polonia Śr. – Przodkowo | 2:0 (koniec) | | | Vineta – Wda | 1:4 (koniec) |
Miedź II – Unia T. | 2:2 (koniec) | | | Skra – Lechia ZG | 0:2 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Dzierżoniów | 1:2 (koniec) |
Stal B. – Żmigród | 1:3 (koniec) | | | Rekord – Górnik W. | 3:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Olimpia K. | 9:0 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Ruch Z. | 1:0 (koniec) | | | BKS Stal – Polkowice | 2:1 (koniec) |
Soła – Biała Podlaska | 0:0 (koniec) | | | KSZO – Karpaty K. | 1:3 (koniec) | | | Jarosław – Spartakus | 0:0 (koniec) |
Resovia – Stal Rz. | 2:1 (koniec) | | | Unia T. – Podhale N. Targ | 1:1 (koniec) | | | Motor – Garbarnia | 2:0 (koniec) |
Liverpool – Everton | 3:1 (koniec) | | | Burnley – Tottenham | 0:2 (koniec) | | | Chelsea – Crystal Palace | 1:2 (koniec) |
Hull – West Ham | 2:1 (koniec) | | | Leicester – Stoke | 2:0 (koniec) | | | Man Utd – West Bromwich | 0:0 (koniec) |
Watford – Sunderland | 1:0 (koniec) | | | Southampton – Bournemouth | 0:0 (koniec) |
Sassuolo – Lazio | 1:2 (koniec) | | | AS Roma – Empoli | 2:0 (koniec) |
Villarreal – Eibar | 2:3 (koniec) | | | Osasuna – Bilbao | 1:2 (koniec) | | | Sociedad – Leganés | 1:1 (koniec) |
Malaga – Atletico | 0:2 (koniec) |
Schalke 04 – Borussia D. | 1:1 (koniec) | | | Hamburg – FC Koln | 2:1 (koniec) | | | Freiburg – Werder | 2:5 (koniec) |
RB Lipsk – Darmstadt | 4:0 (koniec) | | | Bayern – Augsburg | 6:0 (koniec) | | | Eintracht – Borussia M. | 0:0 (koniec) |
Olympique – Dijon | 1:1 (koniec) | | | Bastia – Lille | 0:1 (koniec) |
Slovan – Karvina | 2:0 (koniec) | | | Příbram – Bohemians | 1:0 (koniec) | | | Zlín – Hradec Kralove | 1:3 (koniec) |
Jihlava – Slovacko | 0:0 (koniec) | | | Brno – Dukla | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Teplice | 2:2 (koniec) |
Zeleziarne – Slovan | 2:3 (koniec) | | | Senica – Michalovce | 1:0 (koniec) | | | Moravce-Vrable – AS Trencin | 0:2 (koniec) |
Monaco – PSG | 1:4 (koniec) |
Gać – MKP Wołów | 1:1 (koniec) |
finał
Soła Oświęcim
0:0
(0:0)
Podlasie Biała Podlaska
87
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Janik (Soła Oświęcim).
|
|
52
|
Kamil Kocoł za faul na Wawocznym otrzymuje żółtą kartkę.
|
|
43
|
Przemysław Skrodziuk faulem od tyłu powala na murawę Cygnara i dostaje za to zagranie żółtą kartkę.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
Sędziowie: Mateusz Kowalski – Michał Molenda, Dominik Wrona (Kielce)
Widownia:
Kartki: 87. Janik (SOŁ) – 43. Przemysław Skrodziuk (PBS), 52. Kamil Kocoł (PBS)
Spudłowany karny!:
Soła Oświęcim:
Gargasz – Kasolik, Szewczyk, Dynarek, Jamróz – Gleń, Dynarek, Janik, Hałgas – Cygnar, Knapik.
Zmiany: Czaplak – Snadny, Czapla, Furtak, Stankiewicz, Turczyński, Wawoczny.
Trener:
Podlasie Biała Podlaska: Krukowski – Skordziuk, Pyrka, Łakomy, Komar, Goździołko, Nieścieruk, Grajek, Kocoł, Syryjczyk, Czapski.
Zmiany: Zagórski – Andrzejczuk, Jakubowski, Leśniak, Radziszewski, Wiraszka, Zabielski.
Trener:
Zmiany: Czaplak – Snadny, Czapla, Furtak, Stankiewicz, Turczyński, Wawoczny.
Trener:
Podlasie Biała Podlaska: Krukowski – Skordziuk, Pyrka, Łakomy, Komar, Goździołko, Nieścieruk, Grajek, Kocoł, Syryjczyk, Czapski.
Zmiany: Zagórski – Andrzejczuk, Jakubowski, Leśniak, Radziszewski, Wiraszka, Zabielski.
Trener:
Sędziowie: Mateusz Kowalski – Michał Molenda, Dominik Wrona (Kielce)
Widownia:
Michał Woźny
@Michal_Wozny89