Monaco – Saint-Étienne 2:1 (koniec) | Guingamp – Rennes 2:0 (koniec) | Lille – Ajaccio 3:0 (koniec)
Nantes – Évian TG 3:0 (koniec) | Toulouse – Nice 1:0 (koniec) | Valenciennes – Reims 1:1 (koniec)
AS Monaco
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 05.10.2013, 17:00 • Stade Louis II. w Monaco • Francuska Ligue 1 Uber Eats

87
    Gol dla Monaco!
    Cóż za zmiana! Wbicie piłki przez Rodrígueza w pole karne, ta mija wszystkich zawodników w szesnastce, a na długim słupku dopada do niej LUCAS OCAMPOS i wbija ją obok bezradnego Ruffiera.

49
    Gol dla Saint-Étienne!
    Akcja lewą stroną gości, zagranie w okolice pola karnego do Cohade, ten popisuje się świetnym dograniem do ROMAINA HAMOUMY, który w sytuacji sam na sam pokonuje Subašića!

15
    Rodríguez zagrywa do niepilnowanego YANNICKA FERREIRY CARRASCO, który mając przed sobą tylko bramkarza strzela obok niego!

Sławomir Szczęch

Gole: 15. Ferreira Carrasco, 87. Ocampos – 49. Hamouma

Kartki:   32. Falcao (ASM) – 39. Ghoulam (SET), 58. Hamouma (SET), 65. Mollo (SET), 90. Lemoine (SET), 90+3. Corgnet (SET)

AS Monaco: Subašić – Carvalho, Abidal, Raggi, Tisserand, Obbadi, Moutinho, Rodríguez, Kondogbia (84' Germain), Ferreira Carrasco (83' Ocampos), Falcao
    Zmiany: Fabinho, Ocampos, Germain, Isimat-Mirin, Martial, Pi, Roma

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Ghoulam, Zouma, Cohade (62' Corgnet), Tabanou, Lemoine (90' Saint-Maximin), Hamouma, Diomandé, Mollo (67' Gradel)
    Zmiany: Polomat, Clément, Gradel, Corgnet, Mignot, Moulin, Saint-Maximin

Sędziowie: F. Fautrel – C. Gringore, C. Saint-Cricq Lompre