Monaco – Saint-Étienne 2:1 (koniec) | Guingamp – Rennes 2:0 (koniec) | Lille – Ajaccio 3:0 (koniec)
Nantes – Évian TG 3:0 (koniec) | Toulouse – Nice 1:0 (koniec) | Valenciennes – Reims 1:1 (koniec)
AS Monaco
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 05.10.2013, 17:00 • Stade Louis II. w Monaco • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Corgnet otrzymuje żółtą kartkę za groźny faul.

90
    Saint-Maximin za Lemoine w ekipie gości.

90
    Lemoine ukarany żółtą kartką.

89
    Rzut wolny dla Monaco. Potężną bombę Rodrígueza z trudem broni Ruffier.

87
    Gol dla Monaco!
    Cóż za zmiana! Wbicie piłki przez Rodrígueza w pole karne, ta mija wszystkich zawodników w szesnastce, a na długim słupku dopada do niej LUCAS OCAMPOS i wbija ją obok bezradnego Ruffiera.

85
    Doskonała sytuacja dla gości, którzy szybkim kontratakiem przedostali się na połowę rywala. Chwilę później sam na sam z bramkarzem znalazł się Gradel, ale przegrał ten pojedynek z Subašićem!

84
    Germain za Kondogbię wśród gospodarzy.

83
    Pierwsza zmiana w drużynie Monaco. Ocampos za Ferreirę Carrasco.

67
    Druga zmiana wśród gości. Za Mollo na boisko wchodzi Gradel.

65
    Jeszcze jedna indywidualna kara. Mollo otrzymuje żółtą kartkę za faul od tyłu na Tisserandzie.

62
    Pierwsza zmiana w tym meczu. Corgnet za Cohade w drużynie Saint-Étienne.

58
    Żółta kartka dla Hamoumy za bardzo groźny faul na Subašiću.

49
    Gol dla Saint-Étienne!
    Akcja lewą stroną gości, zagranie w okolice pola karnego do Cohade, ten popisuje się świetnym dograniem do ROMAINA HAMOUMY, który w sytuacji sam na sam pokonuje Subašića!

39
    Ghoulam ukarany żółtym kartonikiem za faul na Falcao.

32
    Tym razem to Falcao faulował, chyba chciał odwdzięczyć się rywalowi. Sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

31
    Znowu groźnie pod bramką Subašića! Cohade zagrał idealną piłkę w pole karne do Tabanou. Ten zdołał oddać strzał, ale piłka minimalnie obok bramki!

27
    Świetny strzał Rodrígueza z 22 metrów. Piłka jeszcze skozłowała przed Ruffierem, a ten sparował ją na rzut rożny.

24
    Pierwsza groźna akcja zawodników z Saint-Étienne. Hamouma trochę przy udziale obrońców znalazł się sam na sam z bramkarzem. Niestety dla niego kąt był zbyt ostry, aby mógł próbować uderzać na bramkę.

15
    Rodríguez zagrywa do niepilnowanego YANNICKA FERREIRY CARRASCO, który mając przed sobą tylko bramkarza strzela obok niego!

9
    Pierwsza 100% sytuacja dla gospodarzy. Błąd defensywy Saint-Étienne i w sytuacji sam na sam znalazł się Moutinho. W pojedynku tym górą jednak Ruffier.

Sławomir Szczęch

Gole: 15. Ferreira Carrasco, 87. Ocampos – 49. Hamouma

Kartki:   32. Falcao (ASM) – 39. Ghoulam (SET), 58. Hamouma (SET), 65. Mollo (SET), 90. Lemoine (SET), 90+3. Corgnet (SET)

AS Monaco: Subašić – Carvalho, Abidal, Raggi, Tisserand, Obbadi, Moutinho, Rodríguez, Kondogbia (84' Germain), Ferreira Carrasco (83' Ocampos), Falcao
    Zmiany: Fabinho, Ocampos, Germain, Isimat-Mirin, Martial, Pi, Roma

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Ghoulam, Zouma, Cohade (62' Corgnet), Tabanou, Lemoine (90' Saint-Maximin), Hamouma, Diomandé, Mollo (67' Gradel)
    Zmiany: Polomat, Clément, Gradel, Corgnet, Mignot, Moulin, Saint-Maximin

Sędziowie: F. Fautrel – C. Gringore, C. Saint-Cricq Lompre