Ross County – Celtic 1:4 (koniec)
Ross County F.C.
1:4 (0:1)
Celtic F.C.
Sobota 09.11.2013, 13:45 • Global Energy Stadium, Dingwall • Szkocka Premier League

W drugiej połowie Celtic pokazał klasę i wygrał aż 4-1. Klasą pokazał Joe Ledley, który zdobył dwa gole i co rusz zagrażał defensywie gospodarzy. Właśnie jemu przyznaję tytuł MVP tego spotkania. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (15:38:39)

90
    Sędzia doliczył dwie minuty.

89
    Brown bez problemu złapał dośrodkowanie Browna.

88
    Chaotyczne ataki Ross County.

86
    Celtic stara się szanować piłkę i długo rozgrywa akcję.

85
    Boerrigter zmienił Ledley'a.

84
    Ambrose leży na boisku. Przerwa w grze.

83
    Atomowe uderzenie Ledley'a odbiło się od słupka. Dużo szczęścia po stronie gospodarzy w tej akcji.

81
    Saunders zmienił Kovacevica. Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.

80
    Pukki zmarnował dobrą okazję. Od bramki rozpocznie Brown.

79
    Rogic zmienił Bitona.

77
    Szczęścia próbował Biton, ale jego uderzenie było niecelne.

76
    Tym razem van Dijk przerwał akcję Ross County. Celtic po zdobyciu czwartego gola cofnął się na własną połowę.

75
    Forster szybki wyjściem przerwał akcję gospodarzy.

74
    Brown ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

74
    Gol dla Celticu!

JOE LEDLEY drugi raz w przeciągu kilku minut pakuje piłkę do siatki rywali. Kolejna bramka z główki dla Celtiku, który jest coraz bliżej zwycięstwa.

72
    De Leeuw ukarany żółtą kartką za brutalną grę. Widać frustrację w poczynaniach zawodników Ross County.