Siarka T. – Limanovia 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Okocimski 3:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Puszcza 0:0 (koniec)
Górnik W. – Legionovia 3:1 (koniec) | Wisła Pu. – Stal M. 0:1 (koniec) | Zagłębie S. – Kotwica 0:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
3:0 (1:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 08.11.2014, 13:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga

Do zobaczenia na kolejnym meczu przy Hutniczej 15 już za dwa tygodnie, a relacja jak zwykle na naszym portalu ;) (14:54:44)

Koniec spotkania w Stalowej Woli gdzie "Stalówka" pokonałą Okocimski Brzesko 3:0 po bramkach Sekulskiego, Czarnego i Płonki. Goście byli dzisiaj cieniem dla swoich rywali i trener SIekieliński będzie miał spory ból głowy by dobrze przygotować swój zespół do kolejnego meczu.

90+3

90+3
    Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla gości.

90+2
    Kontra Stali przerwana długim gwizdkiem sędziego, który przyznaje rzut wolny na własnej połowie dla Okocimskiego.

90+1
    Długa piłka w pole karne Stali przejęta przez obrońców Stali, a konkretnie przez Czarnego.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Centra w pole karne Stali i Wietecha pewnie wychodzi z bramki łapiąc to dośrodkowanie.

89
    Centra w pole karne Stali i bezpańską piłke łapie pewnie "Balon".

88
    W ataku pozycyjnym gracze przyjezdni, ale gospodarze dobrze się bronią we własnym polu karnym.

87
    Zawodnicy obu drużyn oczekują już chyba na końcowy gwizdek.

86
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Samołyk, na boisku pojawia się Kloc.

85
    Dobra okazja dla zawodników z Brzeska, który znalazł się w oko w oko z Wietechą, ale defensor Stali szybszy wybija piłke na róg.

84
    Defensorzy Stali rozgrywają piłek na własnej połowie, a gracze Okocimskiego ani nie podchodzą by nawet nie spróbować gry wysokim pressingiem.

83
    Kontratak wykonaniu gospodarzy i Michałek próbuje przerzucić futbolówke nad graczem gospodarzy, który zagrywa piłke ręką, jednak sędzia nie zauważa tego.

82
    Rzut rożny dla gości z lewego narożnika pola karnego.

81
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Łanucha, na boisku pojawia się Żmuda.

80
    Zawodnik Okocimskiego próbuje dojść do zbyt mocnego podania, jednak nie zdążył i od bramki rozpocznie Wietecha.

79
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Kałat.

78
    Próba zawodnika gości ląduje wysoko nad bramką gospodarzy, to nie futbol amerykański należy przypomnieć ;)

77
    Rzut wolny dla Okocimskiego na około 25 metrze od bramki Stali.

76
    Górna piłka między dwójke obrońców do Sekulskiego, który znajduje się na pozycji spalonej.

75
    Do końca spotkania pozostało 15 minut. Ciekawe czy ujrzymy jeszcze bramki przy Hutniczej 15?

74
    Rzut wolny dla Okocimskiego blisko pola karnego gospodarzy z lewej strony boiska, jednak z centrą radzą sobie defensorzy Stali.

73
    Kontratak wykonaniu gospodarzy, którzy wychodzili trzech na trzech, lecz niedokładnie podaje Łanucha prostopadłe podanie.

72
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Tokarz.

71
    Napór Stali trwa nadal i strzał Michałka minimalnie nad bramką Kozioła!

70
    Centra z rzutu rożnego w pole karne Okocimskiego i najwyżej do główki wyskakuje Płonka i futbolówke z linii bramkowej wybija defensor Okocimskiego!

69
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Pyciak, na boisku pojawia się Bryłą.

68
    Gol dla Stali St. Wola!
    Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu rożnego i sporym kociole TOMASZ PŁONKA wciska piłke w bramke gości.

67
    Świetne podanie na lewą strone otrzymał Płonka, który woli indywidualnie wykończyć akcje próbując uderzyć po długim rogu i Kozioł popisuje się niezłą interwencją!

66
    Rzut wolny dla Okocimskiego szybko wznowiony i źle rozegrali piłke od wrzutu piłki z autu wznowią gospodarze.

65
    Górna piłka do Sekulskiego i Kozioł musi wybiec przed pole karne by napastnik Stali nie doszedł do podania. Na szczęście gości dobrze interweniuje główką.

64
    Goście w ataku pozycyjnym, jednak ich gra nie sprawia problemu zawodnikom Stali, którzy odzyskują piłke przed własnym polem karnym.

63
    Dziadzio dopiero co pojawił się na boisku i już sędzia zmuszony temperować jego agresywną gre.

63
    Sekulski szybko podnosi się z murawy, a zawodnik gości oddaje futbolówke gospodarzom.

63
    Na murawie leży Sekulski miejmy nadzieje, że nic groźnego.

62
    Z lewej strony wrzuca w pole karne zawodnik gości i wchodzący w pole karne gracz Okocimskiego uderza główką nad wychodzącym Wietechą, ale obok bramki.

61
    Druga zmiana wykonaniu trenera gości. Za Wojcieszyńskiego pojawił się Dziadzio.

60
    Pierwsze roszady w składzie gości. W miejsce Guja pojawia się Lewiński.

59
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i najwyżej do główki wyskoczył MICHAŁ CZARNY umieszczają futbolówke w bramce.

58
    Druga doskonała okazja dla gospodarzy! Kontratak wykonaniu gospodarzy i prostopadłe podanie otrzymuje Płonka, który wygrywa pojedynek "1-1" z obrońcą gości, jednak przegrywa walke z bramkarzem gości.

57
    Zagrana piłka z prawej strony do Sekulskiego w pole karne, a ten dośrodkowuje na piąty metr i minimalnie do piłki spóźniony Płonka!

56
    Rzut wolny dla Stali na środku boiska przy wyprowadzeniu kontrataku.

55
    Tak jak mówiłem. Za słabo grającego Tura pojawi się jego kolega Argasińśki.

54
    Kontratak wykonaniu gospodarzy i to powinna być bramka z lewej strony Michałek zagrywa do Sekulskiego, który zgrywa na prawą strone do wbiegającego w pole karne Łanuchy, a ten zamiast uderzyć technicznie po długim rogu huknął jak z armaty i wysoko nad poprzeczką!

53
    Na boisku pojawi się za moment Argasiński i zmieni najprawdopodobniej Tura.

52
    Z końcowej linii wrzuca zawodnik Okocimskiego i futbolówka wypada na aut.

51
    Sekulski rozpędzony lewym skrzyłem cofa piłke przed pole karne do Łanuchy, który decyduje się na strzał, ale w ostatniej chwili zablokował defensor gości.

50
    Po centrze w pole karne uderza główką zawodnik z Brzeska i piłka wpada w ręce Wietechy.

49
    Rzut wolny dla Okocimskiego na około 30 metrze i będziemy świadkami centry.

48
    Wracamy do góry i Łanucha również może pojawić się na boisku na szczęście nic groźnego.

47
    Mamy chwilową przerwe na boisku, gdyż piłką w twarz dostał Łanucha i potrzebna będzie pomoc medyczna.

46
    Pierwsza akcja wykonaniu gospodarzy długa piłka na lewą strone do Michałka, który wrzucił futbolóke w pole karne gości i pewnie łapie Kozioł.

46

Pierwsi na boisku pojawili się zawodnicy Okocimskiego Brzeska tuż za nim pojawili się zawodnicy Stali. Za moment zaczynamy drugą połowe.

Po pierwszej połowie na prowadzeniu gospodarze, którzy po szybko strzelonej bramce rozluźnili się i tempo meczu zdecydowanie spadło. Miejmy nadzieje, że w drugiej połowie ujrzymy jeszcze jakieś bramki. Do usłyszenia.

45+1

45+1
    Tur i Białkowski mieli sobie coś do powiedzenia i zostają ukarani żółtą kartką.

45
    Pierwsza połowa potrwa dodatkową minute.

44
    Wydaje się, że z muru za szybko wybiegł zawodnik Okocimskiego czego sędzia nie dostrzegł i strzał trafia w klatke piersiową.

43
    Piłka zostaje wybita przed pole karne Stali gdzie do piłki biegł gracz "Stalówki" i mamy rzut wolny dla gospodarzy za nakładke.

42
    Rzut rożny dla "Stalówki" z lewego narożnika pola karnego.

41
    Centra w pole karne gości zostaje wybita przez defensorów Okocimskiego. Tempo meczu w ostatnich minutach zdecydowanie spadło.

40
    Przycisnęli goście w ostatnich minutach i strzał z dystansu z 35 metrów w środek bramki pewnie łapie Wietecha.

39
    Kontratak wykonaniu gospodarzy i Tur zgubił piłke na 30 metrze i z kontrą ruszył Okocimski i centra w pole karne Stali mija wszystkich graczy po czym opuszcza boisko.

38
    Tur niepotrzebnie fauluje na 30 metrze i dośrodkowywać będzie Wojcieszyński.

37
    Chwilowa przerwa w grze, gdyż zawodnik gości potrzebuje pomocy medycznej.

36
    Bogacz (Stal Stalowa Wola) ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

36
    Wysoki pressing gości popłaca Wietecha zmuszony był wybić na aut.

35
    Rzut wolny dla gospodarzy na środku boiska i wycofują piłke do własnego bramkarza, który dalekim wykopem próbował uruchomić Sekulskiego.

34
    Rzut wolny dla na około 35 metrze i do piłki podszedł Łanucha, który wrzucił piłke w pole karne i goście wybijają na aut.

33
    Kontratak wykonaniu Stali i podanie na prawą strone do Tura, który idzie "1-1" z rywalem i przegrywa ten pojedynek.

32
    Podanie na lewą strone do Ślęczki i Bartkiewicz wybija piłke na aut.

31
    Na stadionie pojawiła się około 30 osoba grupa kibiców gości.

30
    Rzut wolny dla Stali na środku boiska po faulu zawodnika Okocimskiego.

29
    Wrzut piłki z autu na wysokości pola karnego gości dla gospodarzy i futbolówke łapie w ręce Kozioł, który próbuje szybko wznowić gre by jego zespół wyprowadził kontratak.

29
    Kolejna próba Sekulskiego nad poprzeczką Kozioła.

28
    Kontra gospodarzy i prostopadłe podanie otrzymuje Łanucha, który jest faulowany na 20 metrze i do piłki ponownie podchodzi Sekulski.

27
    Do sytuacji strzeleckiej na piątym metrze dochodzi Glushko, ale jego strzał został zablokowany i mamy róg dla gości.

26
    Rzut wolny dla gości z około 25 metrów z prawej strony boiska.

25
    Ślęczka otrzymuje prostopadłe podanie z lewej strony i nie nadąża za nim Tur. Zawodnik Okocimskiego wrzuca z końcowej linii w pole karne Stali, lecz nie ma tam żadnego z jego kolegów.

25
    Bartkiewicz faulowany przed własnym polem karnym i sędzia odgwizduje rzut wolny dla "Stalówki".

24
    Centra z rzutu rożnego zostaje wybita przez defensorów gospodarzy, a stojący przed polem karnym zawodnik Okocimskiego zdecydował się na strzał, lecz obok bramki.

23
    Ślęczka przejął podanie zawodników Stali z lewej strony boiska i dobiegł do końcowej linii skąd wrzucił w kierunku BIałkowskiego i w ostatniej chwili defensor Stali wślizgiem wybija futbolówke na róg.

22
    Glushko uderza z około 30-stu metrów, ale musi poprawić celności o dobre kilka metrów.

21
    Ryś (Okocimski) za przerwanie dobrze zapowiadającego się kontrataku Stali.

20
    Lewym skrzydłem zaatakowali gospodarze i centra po ziemi na piąty metr pola karnego Okocimskiego i wbiegający Sekulski minimalnie spóźniony.

19
    Ślęczka odgrywa podcinką w pole karne do Białkowskiego, który gdyby miał rozmiar dłuższy buta, to pewnie doszedł by do tego podania.

18
    Kontra wykonaniu gospodarzy, jednak Sekulski źle odgrywa piłke do Płonki i defensor gości przejmuje to podanie.

17
    Centra z prawej strony boiska w pole karne zielono-czarnych zostaje wybita przez defensora Stali na aut.

16
    Wybita piłka z bramki przez Wieteche skierowana do Sekulskiego, lecz rośli obrońcy Okocimskiego przejmują tą górną piłke.

15
    Zagranie na prawą strone do Ślęczka, ale zbyt mocne i od wrzutu piłki z autu rozpoczną gospodarze na własnej połowie.

14
    Ładnie lewą stroną szarżował Płonka, który przedarł się z piłką w pole karne gości, jednak nie zdążył dojść do piłki, która opuściła plac gry.

13
    Guja zauważył, że z bramki wyszedł Wietecha i próbował go lobować, ale próba gracza z Brzeska ląduje wysoko nad bramką.

12
    Prostopadłe podanie do wybiegającego między dwójke obrońców Tura, lecz defensor gości dobrze przeczytał podanie i przejął.

11
    Bartkiewicz faulowany na własnej połowie przez zawodnika Okocimskiego i gospodarze wznowili od rzutu wolnego.

10
    Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska i nie pokryty ŁUKASZ SEKULSKI trafia główką do bramki gości!

9
    Dośrodkowanie pewnie chwyta Kozioł, który szybko wznowił by jego zespół mógł wyprowadzić kontre, lecz goście zgubili futbolówkę przed polem karnym Stali.

9
    Tym razem próba Sekulskiego trafia w mur i rzut rożny dla gospodarzy.

8
    Sekulski uderza na bramke i trafia, ale sędzia przerywa akcje gwizdkiem, gdyż mur za bardzo się zbliżył.

7
    Wawryka (Okocimski) ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką przed własnym polem karnym.

6
    Wystawienie piłki z rzutu wolnego na 13-sty metr, a tam wbiegający Ślęczka przestrzela nad bramką gospodarzy!

5
    Futbolówka zostaje wybita poza pole karne gospodarzy, ale przy piłce gracze z Brzeska i wznowią za moment od rzutu wolnego blisko pola karnego Stali z prawej strony boiska.

4
    Zablokowane dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne "Stalówki" i goście wznowią od rzutu rożnego.

3
    Faulowany zawodnik Stali Stalowa Wola w środkowej strefie boiska i sędzia stojący nieopodal odgwizduje rzut wolny dla zielono-czarnych.

2
    Górna piłka w pole karne Okocimskiego, jednak zbyt mocno i Kozioł rozpocznie od dalekiego wykopu.

1
    Spotkanie rozpoczęli goście, którzy grają w dniu dzisiejszym w niebieskich strojach, natomiast "Stalówka występuje w zielonych trykotach.

1

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Czarny, Kantor, Michałek, Łanucha, Bartkiewicz, Samołyk, Tur, Bogacz, Sekulski, Płonka

Can-Pack Okocimski Brzesko: Kozioł, Baran, Jacek, Wawryka, Ślęczka, Ryś, Wojcieszyński, Pyciak, Białkowski, Glushko, Guja.

Na spotkanie zapraszam od godziny 12:30 kiedy to podam oficjalne składy obu drużyn jakie wystąpią w tym meczu.

Faworytem spotkania wydają się gospodarze, którzy znakomicie spisują się na własnym stadionie oraz ich forma wygląda lepiej od zespołu gości. Miejmy nadzieje, że ujrzymy sporo bramek, bo historia meczów obu drużyn to niewiele ponad jedna bramka, wiec miejmy nadzieje, że obie drużyny poprawią tą średnią.

Obie drużyny spotkały się ze sobą czterokrotnie i lepszy bilans posiadają goście, którzy wygrali dwukrotnie, natomiast "Stalówka" wygrała tylko raz, a jednokrotnie padł remis w spotkaniu. W czterech rozegranych spotkaniach padło sześć goli co daje średnio 1,5 bramki na mecz. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w sezonie 2011/12 i w rundzie jesiennej padł remis, a we wiosennej padł wynik 2-0 dla ekipy Okocimskiego.

Okocimski Brzesko po niedługiej przygodzie w I lidze wrócił na boiska II ligi. Po rozegraniu 15 spotkań nie idzie im najlepiej w lidze i z dorobkiem 16 punktów klasyfikują się dopiero na 13 pozycji. W ubiegłej kolejce spotkań zawodnicy z Brzeska rozgrywali spotkanie na własnym obiekcie gdzie podejmowali Energetyka ROW Rybnik, z którym przegrali 4-1.

Stal Stalowa Wola po rozegraniu piętnastu spotkań zajmuje 8 pozycje z dorobkiem 25 punktów. Do liderującego Energetyka ROW Rybnik i Rozwoju Katowice traci zaledwie 5 punktów. W poprzedniej kolejce "Stalówka" grała na wyjeździe w Legionowi gdzie prowadziła do 80 minuty meczu 2-0, jednak w szeregi zielono-czarnych wkradło się rozluźnienie i w przeciągu 10 minut stracili dwie bramki wracając do domu z dorobkiem zaledwie 1 punktu.

Już w najbliższą sobote na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Okocimskim Brzesko. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 13, a ja przedstawie państwu krótki opis obu ekip.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.