Siarka T. – Limanovia 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Okocimski 3:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Puszcza 0:0 (koniec)
Górnik W. – Legionovia 3:1 (koniec) | Wisła Pu. – Stal M. 0:1 (koniec) | Zagłębie S. – Kotwica 0:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
3:0 (1:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 08.11.2014, 13:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Już w najbliższą sobote na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Okocimskim Brzesko. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 13, a ja przedstawie państwu krótki opis obu ekip.

Stal Stalowa Wola po rozegraniu piętnastu spotkań zajmuje 8 pozycje z dorobkiem 25 punktów. Do liderującego Energetyka ROW Rybnik i Rozwoju Katowice traci zaledwie 5 punktów. W poprzedniej kolejce "Stalówka" grała na wyjeździe w Legionowi gdzie prowadziła do 80 minuty meczu 2-0, jednak w szeregi zielono-czarnych wkradło się rozluźnienie i w przeciągu 10 minut stracili dwie bramki wracając do domu z dorobkiem zaledwie 1 punktu.

Okocimski Brzesko po niedługiej przygodzie w I lidze wrócił na boiska II ligi. Po rozegraniu 15 spotkań nie idzie im najlepiej w lidze i z dorobkiem 16 punktów klasyfikują się dopiero na 13 pozycji. W ubiegłej kolejce spotkań zawodnicy z Brzeska rozgrywali spotkanie na własnym obiekcie gdzie podejmowali Energetyka ROW Rybnik, z którym przegrali 4-1.

Obie drużyny spotkały się ze sobą czterokrotnie i lepszy bilans posiadają goście, którzy wygrali dwukrotnie, natomiast "Stalówka" wygrała tylko raz, a jednokrotnie padł remis w spotkaniu. W czterech rozegranych spotkaniach padło sześć goli co daje średnio 1,5 bramki na mecz. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w sezonie 2011/12 i w rundzie jesiennej padł remis, a we wiosennej padł wynik 2-0 dla ekipy Okocimskiego.

Faworytem spotkania wydają się gospodarze, którzy znakomicie spisują się na własnym stadionie oraz ich forma wygląda lepiej od zespołu gości. Miejmy nadzieje, że ujrzymy sporo bramek, bo historia meczów obu drużyn to niewiele ponad jedna bramka, wiec miejmy nadzieje, że obie drużyny poprawią tą średnią.

Na spotkanie zapraszam od godziny 12:30 kiedy to podam oficjalne składy obu drużyn jakie wystąpią w tym meczu.

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Czarny, Kantor, Michałek, Łanucha, Bartkiewicz, Samołyk, Tur, Bogacz, Sekulski, Płonka

Can-Pack Okocimski Brzesko: Kozioł, Baran, Jacek, Wawryka, Ślęczka, Ryś, Wojcieszyński, Pyciak, Białkowski, Glushko, Guja.

1

1
    Spotkanie rozpoczęli goście, którzy grają w dniu dzisiejszym w niebieskich strojach, natomiast "Stalówka występuje w zielonych trykotach.

2
    Górna piłka w pole karne Okocimskiego, jednak zbyt mocno i Kozioł rozpocznie od dalekiego wykopu.

3
    Faulowany zawodnik Stali Stalowa Wola w środkowej strefie boiska i sędzia stojący nieopodal odgwizduje rzut wolny dla zielono-czarnych.

4
    Zablokowane dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne "Stalówki" i goście wznowią od rzutu rożnego.

5
    Futbolówka zostaje wybita poza pole karne gospodarzy, ale przy piłce gracze z Brzeska i wznowią za moment od rzutu wolnego blisko pola karnego Stali z prawej strony boiska.

6
    Wystawienie piłki z rzutu wolnego na 13-sty metr, a tam wbiegający Ślęczka przestrzela nad bramką gospodarzy!

7
    Wawryka (Okocimski) ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką przed własnym polem karnym.

8
    Sekulski uderza na bramke i trafia, ale sędzia przerywa akcje gwizdkiem, gdyż mur za bardzo się zbliżył.

9
    Tym razem próba Sekulskiego trafia w mur i rzut rożny dla gospodarzy.

9
    Dośrodkowanie pewnie chwyta Kozioł, który szybko wznowił by jego zespół mógł wyprowadzić kontre, lecz goście zgubili futbolówkę przed polem karnym Stali.

10
    Gol dla Stali St. Wola!
    Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska i nie pokryty ŁUKASZ SEKULSKI trafia główką do bramki gości!

11
    Bartkiewicz faulowany na własnej połowie przez zawodnika Okocimskiego i gospodarze wznowili od rzutu wolnego.

12
    Prostopadłe podanie do wybiegającego między dwójke obrońców Tura, lecz defensor gości dobrze przeczytał podanie i przejął.

13
    Guja zauważył, że z bramki wyszedł Wietecha i próbował go lobować, ale próba gracza z Brzeska ląduje wysoko nad bramką.

14
    Ładnie lewą stroną szarżował Płonka, który przedarł się z piłką w pole karne gości, jednak nie zdążył dojść do piłki, która opuściła plac gry.

15
    Zagranie na prawą strone do Ślęczka, ale zbyt mocne i od wrzutu piłki z autu rozpoczną gospodarze na własnej połowie.

16
    Wybita piłka z bramki przez Wieteche skierowana do Sekulskiego, lecz rośli obrońcy Okocimskiego przejmują tą górną piłke.

17
    Centra z prawej strony boiska w pole karne zielono-czarnych zostaje wybita przez defensora Stali na aut.

18
    Kontra wykonaniu gospodarzy, jednak Sekulski źle odgrywa piłke do Płonki i defensor gości przejmuje to podanie.

19
    Ślęczka odgrywa podcinką w pole karne do Białkowskiego, który gdyby miał rozmiar dłuższy buta, to pewnie doszedł by do tego podania.

20
    Lewym skrzydłem zaatakowali gospodarze i centra po ziemi na piąty metr pola karnego Okocimskiego i wbiegający Sekulski minimalnie spóźniony.

21
    Ryś (Okocimski) za przerwanie dobrze zapowiadającego się kontrataku Stali.

22
    Glushko uderza z około 30-stu metrów, ale musi poprawić celności o dobre kilka metrów.

23
    Ślęczka przejął podanie zawodników Stali z lewej strony boiska i dobiegł do końcowej linii skąd wrzucił w kierunku BIałkowskiego i w ostatniej chwili defensor Stali wślizgiem wybija futbolówke na róg.

24
    Centra z rzutu rożnego zostaje wybita przez defensorów gospodarzy, a stojący przed polem karnym zawodnik Okocimskiego zdecydował się na strzał, lecz obok bramki.

25
    Bartkiewicz faulowany przed własnym polem karnym i sędzia odgwizduje rzut wolny dla "Stalówki".

25
    Ślęczka otrzymuje prostopadłe podanie z lewej strony i nie nadąża za nim Tur. Zawodnik Okocimskiego wrzuca z końcowej linii w pole karne Stali, lecz nie ma tam żadnego z jego kolegów.

26
    Rzut wolny dla gości z około 25 metrów z prawej strony boiska.

27
    Do sytuacji strzeleckiej na piątym metrze dochodzi Glushko, ale jego strzał został zablokowany i mamy róg dla gości.

28
    Kontra gospodarzy i prostopadłe podanie otrzymuje Łanucha, który jest faulowany na 20 metrze i do piłki ponownie podchodzi Sekulski.

29
    Kolejna próba Sekulskiego nad poprzeczką Kozioła.

29
    Wrzut piłki z autu na wysokości pola karnego gości dla gospodarzy i futbolówke łapie w ręce Kozioł, który próbuje szybko wznowić gre by jego zespół wyprowadził kontratak.

30
    Rzut wolny dla Stali na środku boiska po faulu zawodnika Okocimskiego.

31
    Na stadionie pojawiła się około 30 osoba grupa kibiców gości.

32
    Podanie na lewą strone do Ślęczki i Bartkiewicz wybija piłke na aut.

33
    Kontratak wykonaniu Stali i podanie na prawą strone do Tura, który idzie "1-1" z rywalem i przegrywa ten pojedynek.

34
    Rzut wolny dla na około 35 metrze i do piłki podszedł Łanucha, który wrzucił piłke w pole karne i goście wybijają na aut.

35
    Rzut wolny dla gospodarzy na środku boiska i wycofują piłke do własnego bramkarza, który dalekim wykopem próbował uruchomić Sekulskiego.

36
    Wysoki pressing gości popłaca Wietecha zmuszony był wybić na aut.

36
    Bogacz (Stal Stalowa Wola) ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

37
    Chwilowa przerwa w grze, gdyż zawodnik gości potrzebuje pomocy medycznej.

38
    Tur niepotrzebnie fauluje na 30 metrze i dośrodkowywać będzie Wojcieszyński.

39
    Kontratak wykonaniu gospodarzy i Tur zgubił piłke na 30 metrze i z kontrą ruszył Okocimski i centra w pole karne Stali mija wszystkich graczy po czym opuszcza boisko.

40
    Przycisnęli goście w ostatnich minutach i strzał z dystansu z 35 metrów w środek bramki pewnie łapie Wietecha.

41
    Centra w pole karne gości zostaje wybita przez defensorów Okocimskiego. Tempo meczu w ostatnich minutach zdecydowanie spadło.

42
    Rzut rożny dla "Stalówki" z lewego narożnika pola karnego.

43
    Piłka zostaje wybita przed pole karne Stali gdzie do piłki biegł gracz "Stalówki" i mamy rzut wolny dla gospodarzy za nakładke.

44
    Wydaje się, że z muru za szybko wybiegł zawodnik Okocimskiego czego sędzia nie dostrzegł i strzał trafia w klatke piersiową.

45
    Pierwsza połowa potrwa dodatkową minute.

45+1
    Tur i Białkowski mieli sobie coś do powiedzenia i zostają ukarani żółtą kartką.

45+1

Po pierwszej połowie na prowadzeniu gospodarze, którzy po szybko strzelonej bramce rozluźnili się i tempo meczu zdecydowanie spadło. Miejmy nadzieje, że w drugiej połowie ujrzymy jeszcze jakieś bramki. Do usłyszenia.

Pierwsi na boisku pojawili się zawodnicy Okocimskiego Brzeska tuż za nim pojawili się zawodnicy Stali. Za moment zaczynamy drugą połowe.

46

46
    Pierwsza akcja wykonaniu gospodarzy długa piłka na lewą strone do Michałka, który wrzucił futbolóke w pole karne gości i pewnie łapie Kozioł.

47
    Mamy chwilową przerwe na boisku, gdyż piłką w twarz dostał Łanucha i potrzebna będzie pomoc medyczna.

48
    Wracamy do góry i Łanucha również może pojawić się na boisku na szczęście nic groźnego.

49
    Rzut wolny dla Okocimskiego na około 30 metrze i będziemy świadkami centry.

50
    Po centrze w pole karne uderza główką zawodnik z Brzeska i piłka wpada w ręce Wietechy.

51
    Sekulski rozpędzony lewym skrzyłem cofa piłke przed pole karne do Łanuchy, który decyduje się na strzał, ale w ostatniej chwili zablokował defensor gości.

52
    Z końcowej linii wrzuca zawodnik Okocimskiego i futbolówka wypada na aut.

53
    Na boisku pojawi się za moment Argasiński i zmieni najprawdopodobniej Tura.

54
    Kontratak wykonaniu gospodarzy i to powinna być bramka z lewej strony Michałek zagrywa do Sekulskiego, który zgrywa na prawą strone do wbiegającego w pole karne Łanuchy, a ten zamiast uderzyć technicznie po długim rogu huknął jak z armaty i wysoko nad poprzeczką!

55
    Tak jak mówiłem. Za słabo grającego Tura pojawi się jego kolega Argasińśki.

56
    Rzut wolny dla Stali na środku boiska przy wyprowadzeniu kontrataku.

57
    Zagrana piłka z prawej strony do Sekulskiego w pole karne, a ten dośrodkowuje na piąty metr i minimalnie do piłki spóźniony Płonka!

58
    Druga doskonała okazja dla gospodarzy! Kontratak wykonaniu gospodarzy i prostopadłe podanie otrzymuje Płonka, który wygrywa pojedynek "1-1" z obrońcą gości, jednak przegrywa walke z bramkarzem gości.

59
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i najwyżej do główki wyskoczył MICHAŁ CZARNY umieszczają futbolówke w bramce.

60
    Pierwsze roszady w składzie gości. W miejsce Guja pojawia się Lewiński.

61
    Druga zmiana wykonaniu trenera gości. Za Wojcieszyńskiego pojawił się Dziadzio.

62
    Z lewej strony wrzuca w pole karne zawodnik gości i wchodzący w pole karne gracz Okocimskiego uderza główką nad wychodzącym Wietechą, ale obok bramki.

63
    Na murawie leży Sekulski miejmy nadzieje, że nic groźnego.

63
    Sekulski szybko podnosi się z murawy, a zawodnik gości oddaje futbolówke gospodarzom.

63
    Dziadzio dopiero co pojawił się na boisku i już sędzia zmuszony temperować jego agresywną gre.

64
    Goście w ataku pozycyjnym, jednak ich gra nie sprawia problemu zawodnikom Stali, którzy odzyskują piłke przed własnym polem karnym.

65
    Górna piłka do Sekulskiego i Kozioł musi wybiec przed pole karne by napastnik Stali nie doszedł do podania. Na szczęście gości dobrze interweniuje główką.

66
    Rzut wolny dla Okocimskiego szybko wznowiony i źle rozegrali piłke od wrzutu piłki z autu wznowią gospodarze.

67
    Świetne podanie na lewą strone otrzymał Płonka, który woli indywidualnie wykończyć akcje próbując uderzyć po długim rogu i Kozioł popisuje się niezłą interwencją!

68
    Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu rożnego i sporym kociole TOMASZ PŁONKA wciska piłke w bramke gości.

69
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Pyciak, na boisku pojawia się Bryłą.

70
    Centra z rzutu rożnego w pole karne Okocimskiego i najwyżej do główki wyskakuje Płonka i futbolówke z linii bramkowej wybija defensor Okocimskiego!

71
    Napór Stali trwa nadal i strzał Michałka minimalnie nad bramką Kozioła!

72
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Tokarz.

73
    Kontratak wykonaniu gospodarzy, którzy wychodzili trzech na trzech, lecz niedokładnie podaje Łanucha prostopadłe podanie.

74
    Rzut wolny dla Okocimskiego blisko pola karnego gospodarzy z lewej strony boiska, jednak z centrą radzą sobie defensorzy Stali.

75
    Do końca spotkania pozostało 15 minut. Ciekawe czy ujrzymy jeszcze bramki przy Hutniczej 15?

76
    Górna piłka między dwójke obrońców do Sekulskiego, który znajduje się na pozycji spalonej.

77
    Rzut wolny dla Okocimskiego na około 25 metrze od bramki Stali.

78
    Próba zawodnika gości ląduje wysoko nad bramką gospodarzy, to nie futbol amerykański należy przypomnieć ;)

79
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Kałat.

80
    Zawodnik Okocimskiego próbuje dojść do zbyt mocnego podania, jednak nie zdążył i od bramki rozpocznie Wietecha.

81
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Łanucha, na boisku pojawia się Żmuda.

82
    Rzut rożny dla gości z lewego narożnika pola karnego.

83
    Kontratak wykonaniu gospodarzy i Michałek próbuje przerzucić futbolówke nad graczem gospodarzy, który zagrywa piłke ręką, jednak sędzia nie zauważa tego.

84
    Defensorzy Stali rozgrywają piłek na własnej połowie, a gracze Okocimskiego ani nie podchodzą by nawet nie spróbować gry wysokim pressingiem.

85
    Dobra okazja dla zawodników z Brzeska, który znalazł się w oko w oko z Wietechą, ale defensor Stali szybszy wybija piłke na róg.

86
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Samołyk, na boisku pojawia się Kloc.

87
    Zawodnicy obu drużyn oczekują już chyba na końcowy gwizdek.

88
    W ataku pozycyjnym gracze przyjezdni, ale gospodarze dobrze się bronią we własnym polu karnym.

89
    Centra w pole karne Stali i bezpańską piłke łapie pewnie "Balon".

90
    Centra w pole karne Stali i Wietecha pewnie wychodzi z bramki łapiąc to dośrodkowanie.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.

90+1
    Długa piłka w pole karne Stali przejęta przez obrońców Stali, a konkretnie przez Czarnego.

90+2
    Kontra Stali przerwana długim gwizdkiem sędziego, który przyznaje rzut wolny na własnej połowie dla Okocimskiego.

90+3
    Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla gości.

90+3

Koniec spotkania w Stalowej Woli gdzie "Stalówka" pokonałą Okocimski Brzesko 3:0 po bramkach Sekulskiego, Czarnego i Płonki. Goście byli dzisiaj cieniem dla swoich rywali i trener SIekieliński będzie miał spory ból głowy by dobrze przygotować swój zespół do kolejnego meczu.

Do zobaczenia na kolejnym meczu przy Hutniczej 15 już za dwa tygodnie, a relacja jak zwykle na naszym portalu ;) (14:54:44)