Bayern – Eintracht 3:0 (koniec) | Schalke 04 – Freiburg 0:0 (koniec) | Borussia M. – Borussia D. 3:1 (koniec)
Mainz – Bayer 2:3 (koniec) | Paderborn – Augsburg 2:1 (koniec) | Hamburg – Wolfsburg 0:2 (koniec)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
0:0 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 11.04.2015, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję, że byliście z nami, na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (17:23:21)

Koniec spotkania. Bez bramek na Veltins-Arena, podział punktów.

90+4

90+4
    Jednak nie ma kornera, faulowany w polu karnym był jeden z zawodników Freiburga.

90+3
    Piłka po strzale Sama opuściła plac gry. Korner dla gospodarzy.

90+2
    Burki kradnie cenne sekundy gospodarzom.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Mehmedi, na boisku pojawia się Petersen.

88
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Farfan, na boisku pojawia się Sam.

87
    Philipp zmylił dwóch piłkarzy Schalke, lecz uciekła mu piłka. Wślizgiem powala rywala.

86
    Uderzenie Sorga leci wysoko nad poprzeczką bramki Fahrmanna.

85
    Strasznie śliska zrobiła się nagle murawa na Veltins-Arena, aż 4 graczy poślizgnęło się na niej.

84
    Złe przyjęcie piłki przez Choupo-Motinga.

81
    Dośrodkowanie w pole karne przez Aogo z rzutu wolnego. Piłka leciała za wysoko, by Matip mógł ją dotknąć. Od bramki rozpocznie Burki.

79
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Frantz, na boisku pojawia się Philipp.

78
    Dwie akcje Huntelaara! Pierwszy strzał z "pół-przewrotki" zablokowany przez obrońcę, a drugi leci nad poprzeczką!

77
    Farfan powstrzymany w polu karnym Freiburga.

76
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Meyer, na boisku pojawia się Draxler.

74
    Ależ klepka zawodników Schalke! Jeden z zawodników w polu karnym podaje piłkę piętką, a ta trafia do Howedesa. Strzał kapitana gospodarzy zostaje zablokowany przez Krmasa!

73
    Draxler pojawi się za chwilę na boisku!

72
    Zdecydowanie za mocne podanie na prawe skrzydło do Guede. Od bramki rozpocznie Fahrmann.

71
    Krótka piłka Farfana do Meyera. Klubowa "siódemka" oddaje strzał po ziemi. Futbolówka w rękach Burkiego.

69
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Klaus, na boisku pojawia się Schmid.

69
    Po dośrodkowaniu Farfana wysoko posyła piłkę Choupo-Moting.

68
    Przedobrzyli teraz zawodnicy Freiburga, o jedno podanie za dużo w polu karnym.

67
    Rzut wolny dostali zawodnicy Schalke. Farfan podał na blisko piłkę Huntelaarowi, a Holender zdecydował się na silny strzał po ziemi. Bez problemów łapie piłkę Burki.

65
    Podanie Farfana "zaginęło" wśród zawodników Freiburga.

64
    Troszkę uspokoiła się sytuacja na boisku. W ciągu paru minut mieliśmy więcej emocji niż przez całą pierwszą połowę!

62
    Ależ wiele się teraz dzieje! Po dośrodkowaniu najwyżej do piłki wyskakuej Choupo-Moting. Futbolówka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki gości, lecz kapitalnym refleksem popisuje się Burki!

62
    Techniczne uderzenie Meyera. Świetnie zachowuje się Burki, przerzucając piłkę nad poprzeczką!

60
    Schuster mógł bardzo szybko zrewanżować się za fatalnie wykonany rzut karny. Uderzył na bramkę rywali, a końcami palców broni strzał golkiper Schalke!

59
    Fatalne uderzenie Schustera, piłka leci nad poprzeczką bramki Fahrmanna!

58
    Howedes powala w polu karnym Mehmediego po jego wspaniałej akcji.

57
    Rzut karny dla gości!

56
    Fahrmann piąstką oddala zagrożenie po rzucie rożnym zespołu z Freiburga.

55
    Farfan nie poradził sobie z asystą trzech zawodników Freiburga.

54
    Guede powstrzymuje wślizgiem akcję gospodarzy, którzy wywalczyli tym samym korner.

52
    Nieporozumienie na prawym skrzydle w drużynie gości.

51
    Świetna szansa dla gości na zdobycie bramki. Piłkę otrzymał Klaus, zwiódł obrońce i oddał strzał. Świetna interwencja Fahrmanna ratuje skórę Schalke!

50
    Piłka po dośrodkowaniu Farfana z narożnika boiska została w posiadaniu gospodarzy.

49
    Zawodnicy Roberto Di Matteo kontrolują spotkanie.

48
    Guede łatwo zabrał piłkę Meyerowi, lecz przypadkowo trafił w sędziego, co spowodowało, że znów piłkę odzyskali gospodarze.

47
    Faul gości, na własnej połowie rozpocznie grę Matip.

46

Koniec pierwszej połowy, która nie przyniosła nam bramek. Czekamy na kolejne 45 minut.

45+3

45+2
    Zderzenie Fahrmanna z Krmasem w walce o piłkę, faulował ten drugi.

45+1
    Spóźnione wejście Hogera, żółta kartka dla niego.

45
    Słusznie odgwizdane przewinienie Klausa na Farfanie.

44
    Za wysoka górna piłka od Burkeigo do Guede.

43
    Piłka po strzel Riethera opuściła plac gry. Był jeszcze rykoszet, więc mamy korner dla gości.

40
    Sędzia będzie głównym bohaterem tego spotkania, gwiżdże bardzo często. Tym razem na korzyść gości po faulu Meyera.

39
    Guede pogubił się w dryblingu, przejmują piłkę zawodnicy Schalke.

37
    Kolejne przewinienie, tym razem spowodowane przez Matipa.

36
    Gospodarze wymienili parę podań na połowie boiska.

35
    Słabe wybicie piłki przez Burkiego.

34
    Sędzia cofnął się do akcji, kiedy to Gunter sfaulował Farfana. Słuszna żółta kartka dla zawodnika Freiburga.

33
    Bardzo dobrze w obronie spisują się dzisiaj gospodarze, w ostatnim momencie zablokowali Schustera.

32
    Bardzo mocne uderzenie Aogo. Było również bardzo niecelne.

30
    Goście próbują odpowiedzieć pressingiem.

29
    Nieporozumienie Fahrmanna z Nastasićem, na szczęście dla gospodarzy bez żadnych konsekwencji.

28
    Farfan znajduje w polu karnym gości Huntelaara. Holender źle przyjmuje sobie piłkę, marnując tym samym niezła okazję na zagrożenie bramce Burkiego.

27
    Huntelaar złapany na spalonym.

26
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Farfana. To górne podanie przedłużył głową Hunteelar, a piłka spadłą na głowę Meyerowi. Uderzenie ponad bramką!

25
    Meyer upada w polu karnym Freiburga, lecz sędzia puszcza grę dalej. Nie mogą zrozumieć jego decyzji gospodarze.

24
    Na Veltins-Arena panuje fantastyczna atmosfera.

22
    Freiburg ma problem z wyjściem z piłką poza własną połowę. Schalke powoli przejmuje inicjatywę.

21
    Zawodnicy w niebieskich koszulach i białych spodenkach rozgrywają piłkę na środku boiska.

20
    Ach, jak niewiele zabrakło Huntelaarowi, by uderzyć w piłkę. Miał przed sobą już tylko szwajcarskiego golkipera Freiburga.

19
    Choupo-Moting faulowany na połowie rywala. Schalke przesuwa się ku bramce gości.

18
    Przed polem karnym przyjął sobie piłkę Meyer i uderzył z woleja. Strzał daleki od ideału, gdyż poleciał wysoko nad bramką Burkiego.

17
    Kolasinać wywalczył korner dla Schalke.

15
    Świetne podanie Kolasinaća do Meyera, który został w ostatnim momencie zatrzymany. Pierwsza poważna okazja dla Schalke wyglądała bardzo dobrze, czekamy na więcej.

14
    Akcja rozgrywa się obecnie na środku boiska.

13
    Zmarnowana okazja Freiburga. Goście mogli oddać strzał na bramkę Fahrmanna, niestety podanie Mehmediego zostało w dobrym momencie zablokowane, a piłka wybita.

12
    Nastasić otrzymuje reprymendę od arbitra po faulu na rywalu.

10
    Za wysokie podanie do niezbyt wysokiego Kolasinaca.

9
    Farfan był spychany za linię boiska i nie zdołał utrzymać futbolówki. Sędzia nie dopatrzył się jednak w tym nieprzepisowego zagrania zespołu z Freiburga.

8
    Mehmedi wywalczył rzut rożny po obiciu nogi Kolasinaca.

7
    Agresywnie wychodzą po piłkę zawodnicy Freiburga.

6
    Klaus faulowany przez Howedesa. Pierwszy stały fragment gry dla gości.

5
    Farfan leży na murawie, ucierpiał po starciu w powietrzu.

4
    Zawodnicy Schalke rozgrywają piłkę na własnej połowie.

3
    Pierwsza wrzutka ze skrzydła w wykonaniu gospodarzy, a dokładnie Farfana. Nieczysto w piłkę trafił Choupo-Moting, pewnie ją łapie Burki.

2
    Huntelaar faulowany na środku boiska przez Mitrovića.

1

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie. Czas na minutę ciszy poświęconą ofiarom niedawnej katastrofy samolotu, który rozbił się w Alpach.

Początek spotkania za około 45 minut, a my już znamy składy obu drużyn!

FC Schalke 04 Gelsenkirchen: Fahrmann – Nastasić, Matip, Howedes – Hoger – Aogo, Kolaśinać, Farfan, Meyer – Choupo-Moting, Huntelaar

Rezerwowi: Boateng, Draxler, Sam, Uchida, Barnetta, Neustadter, Wellenreuther

SC Freiburg: Burki – Gunter, Mitrović, Krmas, Riether – Frantz, Schuster, Sorg, Mehmedi – Guede, Klaus

Rezerwowi: Varida, Schmid, Petersen, Mielitz, Mujdza, Philipp, Hofler

Sędziowie: J. Drees – M.Pickel, Gittelmann – A.Aarnink.

Początek spotkania o 15:30 na lajfy.com!

Faworyt nasuwa się już od razu, lecz pamiętajmy, że to jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe!

W sobotę odbędzie się starcie dwóch odmiennych zespołów. Schalke, które jest na miejscu piątym, walczy o Ligę Europy, a może i kwalifikacje do Ligi Mistrzów. SC Freiburg okupujące 15. pozycję walczy o utrzymanie.

SC Freiburg w ostatnim ligowym spotkaniu zwyciężyło na swoim stadionie 1:0 z zespołem Koln. Jedyną bramkę zdobył Mike Frantz. A jeszcze we wtorek w Pucharze rozegrali spotkanie z VfL Wolfsburg. Wilki odniosły zwycięstwo po bramce Ricardo Rodrigueza.

W poprzedniej kolejce Schalke Gelsenkirchen wybrało się na stadion Augsburga w poszukiwaniu kolejnych punktów do ligowej tabeli. A w niej oba zespoły znajdują się obok siebie, Schalke jest piąte, Augsburg szósty. Bezbramkowy remis daje więc każdej drużynie po jednym "oczku".

Czas na 28. kolejkę niemieckiej Bundesligi. W sobotę o godzinie 15:30 zmierzą się Schalke Gelsenkirchen oraz SC Freiburg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.