Genoa – Cagliari 2:0 (koniec) | Parma – Juventus 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Inter 0:3 (koniec)
Parma Calcio 1913
1:0 (0:0)
Juventus FC
Sobota 11.04.2015, 18:00 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

89
    Gobbi jest kolejnym piłkarzem, który trafił do notesu dzisiejszego arbitra.

88
    Wydawało się, że Ogbonna świetnie wyłuskał piłkę spod nóg rywala. Arbiter jednak był innego zdania i ukarał Włocha napomnieniem.

86
    Ostatnia korekra w składzie obu ekip. Na boisku pojawił się Prestia, który zmienia zmęczonego Belfodila.

82
    Strzelec jedynego gola schodzi z placu boju. Witamy na nim natomiast Lile.

80
    Również Coman kończy swój udział w tym spotkaniu. Zastępuje go Vitale.

80
    Na ostatnie dziesięć minut witamy na boisku Cassaniego. Schodzi z murawy Santacroce.

77
    Padoin umiejętnie zaasekurował swoją linię defensywną. Po chwili jednak fatalnie zachował się Marchisio, który niedokładnie zagrywał na swojej połowie. Za moment napomniany zostaje Jorquera.

67
    Kolejna korekta w składzie gości. Z murawy schodzi Sturaro, a pojawia się w jego miejsce doświadczony Pepe.

62
    Na boisku pojawia się Alvaro Morata. Schodzi z niego natomiast Pereyra.
    MAURI - 1:0

60
    Gol dla Parmy!
    Nieprawdopodobny gol zawodnika Parmy!!! JOSE MAURI otrzymał świetne podanie od partnera z zespołu na linię pola karnego i tam zdecydował się momentalnie na uderzenie!!! Trafił kapitalnie w samo okienko bramki Juventusu!!!

52
    Za sumę wielu przewinień Mendes również otrzymuje żółtą kartkę.

51
    Brzydkie zachowanie Chielliniego. Ostro faulował teraz rywala i zasłużenie zostaje napomniany.

45
    Za moment dowiemy się o ile minut arbiter zdecyduje się przedłużyć pierwszą część tego spotkania. Mamy pierwszą kartkę, którą otrzymuje Claudio Marchisio.

44
    Coman miał świetną okazję na bramkę pod koniec tej części gry! Fantastycznie zabrał się z piłką i wbiegł w pole karne rywali! Tam uderzał z dość ostrego kąta i wybronił jego próbę Mirante!
    Strzał Vidala i swietna parada Mirante:

32
    Fantastyczne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry Marchisio na dalszy słupek! Tam głową starał się uderzać Vidal, ale jego próbę zatrzymuje kapitalnie interweniujący Mirante!

22
    Kapitalna okazja dla gospodarzy! Nocerino zagrał piłkę na wolne pole w kierunku rozpędzonego Belfodila! Ten nawinął Chielliniego na dziesiątym metrze i minimalnie chybił potężnym strzałem!

20
    Bardzo dobra próba uderzenia Pereyry! Zawodnik ten nawinął rywala na lewej stronie pola karnego i uderzył po dalszym słupku! Mirante kapitalnie paruje ten strzał na rzut rożny!