Garbarnia – KSZO 2:0 (koniec) | Włocłavia – Warta 0:3 (koniec) | BKS Stal – Ruch Z. 1:1 (koniec)
Polonia Ł. – Podbeskidzie II 0:3 (koniec) | Resovia – Orlęta 3:0 (koniec) | Gwardia K. – Pogoń II 1:0 (koniec)
Polonia T. – Oława 0:1 (koniec) | Polonia W. – Pogoń Grodzisk Maz. 0:2 (koniec) | Radomiak – Ursus 2:0 (koniec)
Polonia B. – Górnik Wes. 2:1 (koniec) | Rekord – Skra 3:2 (koniec) | Pawłowice Śl. – Ruch II 1:1 (koniec)
Dzierżoniów – Karkonosze 0:2 (koniec) | Soła – Skarżysko-Kamienna 1:0 (koniec)
Radomiak Radom
2:0 (1:0)
Ursus Warszawa
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Radomiak gra w tym sezonie niesamowicie! Swoją dominację podopieczni Jacka Magnuszewskiego udowodnili w meczu z Ursusem Warszawa, który wygrali 2:0! Już chyba nic, ani nikt nie odbierze im pierwszego miejsca w tabeli na koniec sezonu! Dziękuję za uwagę. (17:58:07)

90+4

90+3
    Mieli jeszcze okazję goście, ale ostatecznie będą mieli tylko róg.

90+2
    Miał okazję Cieciura, ale ją zmarnował. Jedni i drudzy od dłuższego czasu czekają na ostatni gwizdek.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz!

90
    Z kontrą wychodził Radomiak, ale znów niezbyt dobrze Mateusz Radecki.

89
    Jeszcze będzie róg dla graczy z Warszawy.

88
    Dobrego podania Włodka Putona nie wykorzystał teraz Mateusz Radecki.

87
    Na murawie dzieje się niewiele. A może gości nieco speszyła obecność Zbigniewa Bońka?

86
    Jedni i drudzy są już pogodzeni z losem tego spotkania. Radomiak jest coraz bliżej mistrzostwa!

85
    Agu gra dalej. Mecz wznowiony, a do końca pozostało pięć minut.

84
    Wnuk zmienia Kiełtykę. To trzecia zmiana w Radomiaku.

83
    W jednym ze starć ucierpiał Agu. Chwila przerwy w grze.

82
    Jest druga zmiana w Radomiaku. Za Brągiela wchodzi Serodziński.

81
    A trener Radomiaka może dokonać jeszcze aż trzech korekt w składzie.

80
    Lesiak za Kamińskiego. Goście wyczerpali limit zmian.

79
    Zagrywał Kamiński, ale nikt nie zdołał przeciąć tej piłki. Od bramki Kula.

78
    Goście będą mieli teraz całkiem niezłą okazję na kontaktowego gola. Rzut rożny z narożnika pola karnego.

77
    Goście mogą żałować jedynie, że ilość zmian nie przekłada się na jakość ich gry.

76
    Trener gości robi co może. Kolejna zmiana. Malec za Ambrozika.

75
    Gospodarze wyraźnie pokazują dziś, że w tej lidze nie mają sobie równych.

74
    Przyjezdnym brakuje argumentów, by na poważnie zagrozić bramce Radomiaka.

73
    Kolejna akcja gości i raz jeszcze pewnie między słupkami Kula.

72
    Druga zmiana w Ursusie. Za Ćwika wchodzi Cegiełka.

71
    A teraz po akcji Ambrozika to goście mieli swój rzut rożny. Nie ma jednak mowy o bramce.

70
    Dodatkowo Kiełtyka wywalczył róg, ale źle dogrywał Sulkowski.

69
    Bardzo spokojnie gra teraz Radomiak. Gospodarzom już się nie spieszy.

68
    Niewiele ponad dwadzieścia minut do końca spotkania.

67
    Wydaje się, że jeśli goście nie zdobędą bramki w przeciągu dziesięciu minut – z Radomia wyjadą bez punktów.

66
    Strzał Sztybrycha broni Kula.

65
    Kiedy wchodził na boisko Śliwiński zapowiadałem, że to joker. Znów udowodnił ile znaczy dla Radomiaka!

64
    Goście nie mają już do stracenia kompletnie niczego!

63
    Schodzi z boiska Radomski, zmienia go Zaradny.

62
    Gol dla Radomiaka!
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym dobrze zachował się CHINONSO AGU i Radomiak ma już Ursus na widelcu!

61
    Od razu z dobrej strony pokazał się "Śliwka"! Będzie jednak tylko róg dla gospodarzy.

60
    Godzina gry za nami. Wciąż 1:0 dla gospodarzy.

59
    Wchodzi joker w talii Jacka Magnuszewskiego. Śliwiński zmienia Stanisławskiego.

58
    Cieciura dobrze do Radeckiego, ale ten ostatni został zablokowany.

57
    Sztybrych fauluje Kiełtykę i dostaje żółtą kartkę.

56
    A teraz nie chciał być gorszy piłkarz Radomiaka. Kartka dla Kiełtyki.

55
    Faul Zaborowskiego. Druga żółta kartka w tym meczu.

54
    Ariel Jakubowski powinien już zacząć myśleć nad zmianami.

53
    Goście będą musieli zaryzykować. Niezbyt dobrze weszli w tę drugą odsłonę.

52
    Akcja Dubiny, przerwana faulem. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

51
    Tym razem róg mieli goście, ale nie sprawili trudu Michałowi Kuli.

50
    Pięć minut drugiej odsłony za nami. Lepsze wrażenie na boisku sprawia Radomiak.

49
    Warto odnotować, że oba zespoły na murawę wybiegły bez zmian w składach.

48
    Dwa z rzędu rzuty rożne dla Radomiaka, jednak bez efektu w postaci bramki.

47
    Gramy dalej, a drugą połowę rozpoczęli goście!

46

Przerwa w Radomiu! W obecności Zbigniewa Bońka – Radomiak prowadzi z Ursusem 1:0!

45+1

45
    Skowroński przerwał kontrę Radomiaka. Żółta kartka.

44
    Ostatnia minuta premierowej odsłony.

43
    Nie ma bramki dla gości. Niecelnie uderzał Radomski.

42
    Końcówka pierwszej odsłony, a my mamy dopiero pierwszy rzut rożny!

41
    Za głęboko dośrodkowywał teraz Sulkowski. Piłkę mają goście.

40
    Nie było zbyt wielu przerw. Sędzia nie doliczy pewnie ani minuty.

39
    Końcówka pierwszej połowy. Czy tutaj coś jeszcze się wydarzy?

38
    Teraz źle zagrywał Cieciura, a piłka wylądowała w bocznej siatce.

37
    Dużo niedokładności z obu stron.

36
    Radomiak już chyba czeka na przerwę.

35
    Raz jeszcze z dystansu gości i raz jeszcze niedokładnie.

34
    Póki co "Traktorki" nie potrafią ich jednak zadowolić.

33
    Warto odnotować, że w Radomiu zameldowali się też fani z Warszawy.

32
    Na strzał z dystansu zdecydował się jeden z graczy gości, ale zrobił to bardzo słabo.

31
    Ciemnoskóry zawodnik powróci jednak do gry.

30
    Pusek wyłapał dośrodkowanie Dubiny, ale ucierpiał tam Agu.

29
    Blisko pół godziny gry za nami. Na Stadionie im. Braci Czachorów – Radomiak prowadzi z Ursusem 1:0.

28
    Kolejny raz przypomniał o sobie Radecki, ale tym razem przegrał pojedynek z obrońcą przyjezdnych.

27
    Wydaje się, że ten mecz ożywiłby gol dla któregoś z zespołów.

26
    Z minuty na minutę na murawie dzieje się coraz mniej...

25
    Tytaniczną pracę w środkowej strefie wykonują dziś pomocnicy Radomiaka.

24
    Mieliśmy chwilę przerwy w grze, bo ucierpiał Włodek Puton. Gra jednak dalej.

23
    Radomiak nastawiony na mocną walkę. Widać, że gospodarze tutaj nie odstawiają nogi.

22
    Ursus z minuty na minutę będzie musiał atakować jeszcze mocniej. Jeżeli ten wynik się utrzyma – w drugiej połowie warszawianie nie będą mieli niczego do stracenia!

21
    O tym nikt w Radomiu jednak jeszcze nie myśli. Do końca rozgrywek jeszcze bardzo dużo czasu.

20
    Raz jeszcze wspomnę – w przypadku zwycięstwa – gospodarze będą już bardzo blisko pierwszego miejsca na koniec sezonu!

19
    No i mamy akcję gości! Uderzał Radomski i dobrze w bramce Kula.

18
    Tempo gry nieco spadło. Gospodarze jakby już zadowoleni z tego wyniku, a to przecież dopiero początek meczu.

17
    Cały czas 1:0 dla Radomiaka.

16
    W odpowiedzi na ataki gości z dystansu uderzał Radecki. Zrobił to jednak niecelnie.

15
    Kwadrans gry za nami. Od pięciu minut to Ursus dłużej utrzymuje się z piłką na połowie Radomiaka.

14
    Goście w końcu nieco odważniej. Póki co nie przynosi im to jednak żadnego efektu.

13
    Po chwili prosty błąd Dubiny, ale były gracz Pogoni Siedlce w porę go naprawił.

12
    Kontra Radomiaka, ale tym razem za długo zwlekał Kiełtyka.

11
    Kolejna akcja gospodarzy, ale tym razem stracił piłkę Szymon Stanisławski.

10
    Dziesięć minut gry za nami. Niezły mecz w Radomiu.

9
    Raz jeszcze blisko Mateusz Radecki! Ten zawodnik jest podwójnie zmotywowany – ostatnio w końcu siedział na ławce.

8
    Znów miał okazję Radecki, ale tym razem skończyło się na strachu.

7
    Ciekawe co teraz pocznie trener gości? Gra Ursusa kompletni się nie klei.

6
    Oba zespoły zdają sobie sprawę z wagi tego pojedynku, jednak to po Radomiaku widać większą pewność siebie.

5
    Radomiak nie daje pograć im piłką. Gospodarze wysokim pressingiem podchodzą pod defensywę warszawian.

4
    Ursus jest nieco zdezorientowany. Goście nastawiają się na grę długim podaniem.

3
    Takiego początku kibice Radomiaka już chyba nie pamiętają...

2
    Jak teraz będzie wyglądał ten mecz? Czy goście nieco bardziej się otworzą?

1
    Co za początek Radomiaka! Sędzia ledwo rozpoczął mecz, a już mamy 1:0! Z dośrodkowania Szymona Stanisławskiego, pożytek potrafił zrobić MATEUSZ RADECKI!

1

Radomiak dziś w zielono-białych strojach, Ursus na czerwono

Gospodarze grają dziś bez bardzo ważnego zawodnika – Leandro. Brazylijczyk jest kontuzjowany.

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski – Kiełtyka, W. Puton, Radecki, Agu, Brągiel – Stanisławski.

Rezerwowi: Banasiak, Serodziński, Kucharski, Winiarski, Wnuk, Filipowicz, Śliwiński

Ursus Warszawa: Pusek – Kabala, Skowroński, Zaborowski, Radomski, Ofmański, Sztybrych, Ćwik, Kamiński, Ambrozik, Radionow.

Rezerwowi: Wadach, Łowicki, Malec, Zaradny, Słomka, Cegiełka, Lesiak.

Do startu meczu już niewiele czasu. Za chwilę poznamy składy obu drużyn!

Witam Państwa!

Początek meczu Radomiak Radom – Ursus Warszawa o 16:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Obie drużyny w tabeli dzieli bowiem aż dwanaście oczek. Warszawianie z całą pewnością nie składają broni i będą chcieli wziąć rewanż za porażkę 0:1 z jesieni.

Dla gości ten mecz będzie starciem z gatunku "być albo nie być". Nieco inaczej traktują go gospodarze, którzy "niczego nie muszą". W przypadku triumfu – Radomiak byłby już raczej nie do doścignięcia przez żaden z zespołów!

Takim bilansem nie może poszczycić się Ursus, który mimo, że jest wiceliderem – przegrał już pięć spotkań. Wydaje się, że w przypadku zwycięstwa gospodarzy, warszawianie mogą już odpuścić sobie walkę o mistrzostwo.

Podopieczni Jacka Magnuszewskiego są jedynym zespołem w rozrywkach, który nie zaznał jeszcze porażki na własnym stadionie. Co więcej, Radomiaka Radom – w bieżących rozgrywkach – przegrał zaledwie jeden mecz!

Mecz Radomiaka Radom z Ursusem Warszawa będzie szlagierem 23. kolejki w III lidze łódzko-mazowieckiej.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.