Garbarnia – KSZO 2:0 (koniec) | Włocłavia – Warta 0:3 (koniec) | BKS Stal – Ruch Z. 1:1 (koniec)
Polonia Ł. – Podbeskidzie II 0:3 (koniec) | Resovia – Orlęta 3:0 (koniec) | Gwardia K. – Pogoń II 1:0 (koniec)
Polonia T. – Oława 0:1 (koniec) | Polonia W. – Pogoń Grodzisk Maz. 0:2 (koniec) | Radomiak – Ursus 2:0 (koniec)
Polonia B. – Górnik Wes. 2:1 (koniec) | Rekord – Skra 3:2 (koniec) | Pawłowice Śl. – Ruch II 1:1 (koniec)
Dzierżoniów – Karkonosze 0:2 (koniec) | Soła – Skarżysko-Kamienna 1:0 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1 (0:0)
Ruch II Chorzów
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Pawłowice Śląskie • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

W 26. kolejce III ligi grupy opolsko-śląskiej GKS Pniówek Pawłowice Śląskie zmierzy się na własnym stadionie z Ruchem II Chorzów.

GKS Pniówek Pawłowice Śląskie
    Gospodarze tydzień temu nie rozegrali swojego meczu ligowe z rezerwami Podbeskidzia z powodu złego stanu murawy stadionu w Bielsku-Białej. Podopieczni trenera Skrobacza po niedawnej porażce przed własną publicznością z Ruchem Zdzieszowice mają wiele do przemyślenia. Pniówek ma tylko pięć punktów przewagi nad strefą spadkową i aby myśleć o spokojnym utrzymaniu musi zacząć punktować, szczególnie na własnym terenie.

Rezerwy ekstraklasowego Ruchu Chorzów w ostatniej kolejce zremisowały bezbramkowo ze Skrą Częstochowa. Ruch II Chorzów po przerwie zimowej zdobył tylko dwa punkty. Chorzowianie po 25. kolejkach zajmują miejsce w połowie stawki.

Sobotnie spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za porażke z drużyną ze Zdzieszowic. Z pewnością dużo kibiców wybierze się na stadion w Pawłowicach, aby zobaczyć kilku zawodników pierwszej drużyny Ruchu, którzy z pewnością zasilą zespół rezerw.

Zapraszam na relacje live z tego spotkania prosto ze stadionu w Pawłowicach Śląskich. Początek naszej relacji kilkanaście minut przed 16, bądźcie z nami!

Witam z Pawłowic! Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz, w którym miejscowy GKS Pniówek Pawłowice zmierzy się z rezerwami Ruchu Chorzów. Za chwilę przedstawimy składy, w jakich rozpoczną ten mecz obie drużyny.

Pniówek Pawłowice Śląskie: 26. Podolak – 19. Gać, 6. Lalko, 25. Kukla, 8. Stramski, 13. Ciuberek, 21. Szczyrba, 9. Kostecki, 15. Kucharski, 23. Sobczak, 5. Oszek
    Rezerwowi: Szelong – Mazurek, Przybyła, Glenc, Adamek, Nowak

Ruch II Chorzów: 1. Lech – 16. Cheba, 2. Stawarczyk, 10. Lipski, 11. Kwiatkowski, 18. Visnakovs, 4. Szyndrowski, 9. Efir, 14. Mrazek, 17. Żmuda, 15. Urbańczyk
    Rezerwowi: Majda – Otręba, Bobryk, Krakowski, Mularczyk, Kawceki.

Sędzia Marcin Kochanek wyprowadza na murawę obie jedenastki!

1

2
    Goście spokojnie wymieniają podania w okolicach linii środkowej boiska.

3
    Piłkę w środku pola przejął Kucharski, ale szybko się jej pozbył, jego podanie do Kosteckiego niecelne, piłka pod nogami Szyndrowskiego.

4
    W pierwszej jedenastce gości aż czterech piłkarzy pierwszej drużyny chorzowskiego Ruchu, zobaczymy czy dodadzą oni "jakości" do gry drużyny przyjezdnej.

5
    Bardzo niedokładne podanie Kosteckiego, zza linii bocznej chorzowianie.

6
    W ataku pozycyjnym piłkarze z Chorzowa, całym zespołem na własnej połowie boiska ustawiają się zawodnicy Pniówka.

7
    Jak na razie niewiele dzieje się na murawie. Obie drużyny grają bardzo niedokładnie.

8
    Podanie na wolne pole do Kucharskiego, ale zawodnik Pniówka nie zdołał dojść do piłki, wznowi grę Lech.

9
    Świetnie przyjął sobie piłkę Efir w polu karnym rywali, ale zdołał skutecznie interweniować Podolak.

11
    Uderzenie zza pola karnego Michała Efira, ale jego strzał był zbyt lekki by mógł zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

12
    Prawą stroną przedzierał się Kucharski, ale znakomitą interwencją popisuje się Żmuda, który nie tylko zablokował dośrodkowanie, ale też przejął piłkę, kontra Ruchu.

13
    Kolejny strzał na bramkę rywali Efira. Napastnik Ruchu ponownie uderzał zza lekko, pewnie chwyta piłkę Podolak.

14
    W odpowiedzi gospodarze. Strzał zawodnika Pniówka zablokowany, będzie corner dla miejscowych.

15
    Dobre dośrodkowanie spod chorągiewki. W polu karnym rywali pozycję wywalczył sobie Kucharski, ale strzela prosto w Lecha.

16
    "Niczyją" piłkę zbiera pod polem karnym Ciuberek, zawodnik GKS-u oddaje mocny strzał na bramkę Ruchu, piłka minimalnie przechodzi nad poprzeczką, nie zdążyłby ze skuteczną interwencją Lech.

18
    Po początkowej dominacji chorzowian do głosu dochodzą gospodarze, zapowiada się ciekawe widowisko!

19
    Lewą flanką próbował teraz Gać, ale skutecznie interweniuje Marek Szyndrowski.

20
    Bardzo niedokładne podanie Stawarczyka w pole karne rywali. Od zawodnika występującego w ekstraklasie powinno się wymagać o wiele dokładniejszych zagrań.

21
    Efir do Visniakovsa, podanie przecina stoper GKS-u, rzut rożny.

23
    Ładna akcja gospodarzy, ale zakończona niedokładnym podaniem Szczyrby, od bramki Lech.

24
    Faulowany Urbańczyk, będzie rzut wolny dla gości 25 metrów od bramki Podolaka.

25
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Lipskiego, znakomicie do główki skoczył Stawarczyk, piłka po jego strzale przechodzi minimalnie ponad bramką GKS-u.

26
    Faulowany Kwiatkowski, kolejny stały fragment gry dla gości z podobnej odległości co minutę temu. Do piłki podchodzi Lipski.

27
    Tym razem dośrodkowanie Lipskiego już nie tak dobre, piłkę wybija Gać.

28
    Powtarza się obraz gry z początku meczy, kiedy to zdecydowaną przewagę mieli goście. Od kilku minut w głębokiej defensywie zawodnicy Pniówka.

30
    Podanie na wolne pole do Viniakovsa, jednak uprzedził napastnika drużyny gości Podolak.

32
    Lalko poza linię końcową, będzie corner dla Ruchu.

33
    Od dobrych kilkunastu minut gra toczy się wyłącznie na połowie gospodarzy. Podopieczni Jarosława Skrobacza nie umieją skonstruować żadnej składnej akcji.

34
    Z dystansu uderzał Kucharski, ale zablokował jego uderzenie Stawarczyk.

36
    Zza pola karnego gości uderzał Szczyrba, ale pewnie interweniuje Lech.

38
    Niestety widowisko jak na razie "nie porywa". Żadna z drużyn od dłuższego czasu nie przeprowadziła akcji, po której moglibyśmy zobaczyć pierwszą bramkę w tym meczu.

39
    Ładnie na prawej stronie pokazał się Oszek, próbował do niego dogrywać Kucharski, ale przeciął jego podanie jeden z obrońców Ruchu.

41
    W odpowiedzi goście. Kwiatkowski wyłożył piłkę na 11 metr do Urbańczyka, ale kapitan chorzowian nie zdołał dokładnie przyjąć futbolówki.

42
    Rzut rożny dla Pniówka, ale nie zdołali zagrozić bramce Lecha gospodarze. Z linii piątego metra wznowi grę bramkarz drużyny przyjezdnej.

43
    Ostatnie minuty pierwszej połowy. Czy któraś z drużyn zdoła zdobyć bramkę "do szatni"?

44
    Fauluje w ataku Kucharski, od rzutu wolnego Lech.

Po pierwszej połowie GKS Pniówek Pawłowice remisuje bezbramkowo z rezerwami Ruchu Chorzów. Jak na razie jesteśmy świadkami przeciętnego widowiska, nie wiele dobrych akcji widzieliśmy w pierwszej połowie.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się drug połowa, zostańcie z nami!

45

46

47
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamil Kostecki, ale jego strzał zablokowany przez Stawarczyka.

48
    Sobczak do Kosteckiego, ten uderza z woleja, piłka przechodzi nad bramką Lecha.

49
    W odpowiedzi goście. Bardzo niedokładne uderzenie z 30 metrów Kwiatkowskiego, od bramki Podolak.

50
    Kwiatkowski do Viniakovsa, ten uprzedzony w ostatniej chwili, ale będzie jeszcze corner dla Ruchu.

51
    Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, wybija piłkę Kostecki.

52
    Od początku drugiej połowie częściej przy piłce gospodarze, szybko pozbywają się piłki chorzowianie.

53
    Prawą stroną przedzierał się teraz Oszek, ale jego nic nie wynikło z jego akcji. Piłka po jego dośrodkowaniu ląduje na bocznej siatce.

55
    Wiele niedokładności z obu stron, gra toczy się w środku pola.

56
    Bardzo lekki strzał z 16 metrów Efira, bez najmniejszych problemów chwyta piłkę Podolak.

57
    Gol dla Ruchu II!
    Prostopadłe podanie do EDUARDA VISNAKOVSA, napastnik Ruchu w sytuacji "sam na sam" pewnie pokonuje Podolaka!

58
    Zmiana w drużynie Ruch II Chorzów: z boiska schodzi Kwiatkowski, na boisku pojawia się Otręba.
    Zmiana w drużynie Ruch II Chorzów: z boiska schodzi Otręba, na boisku pojawia się Krakowski.

59
    Gol dla Pniówka!
    Zamieszanie w polu karnym Ruchu, najlepiej odnalazł się w nim KAMIL KOSTECKI, który z kilku metrów skierował piłkę do bramki rywali, remis!

61
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Gać, na boisku pojawia się Adamek.

63
    Atak pozycyjny chorzowian, GKS broni się całym zespołem przed bramką Podolaka.

64
    Bardzo niecelny strzał Michała Efira zza pola karnego, rozpocznie od bramki goalkeeper Pniówka.

65
    Wzmaga się doping kibiców gospodarzy.

66
    Do coraz dogodniejszych sytuacji dochodzą gospodarze, tym razem na bramkę Ruchu uderzał Sobczak, piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki Lecha.

68
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Ciuberek, na boisku pojawia się Przybyła.

69
    Z ostrego kąta Kucharki, tylko boczna siatka bramki Ruchu.

70
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Szyndrowskiego, nie miał problemów ze złapaniem piłki Podolak.

72
    Ponownie z lewej flanki Szyndrowski, ale skutecznie interweniuje Kukla.

74
    Będzie rzut rożny dla gości, do piłki zmierza Lipski.

75
    Dochodząca piłka zagrane spod chorągiewki, przed siebie piąstkuje Podolak.

76
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Sobczak.

77
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Glenc.

78
    Do gry w ekipie Ruchu przygotowany Konrad Mularczyk.

81
    Zmiana w drużynie Ruch II Chorzów: z boiska schodzi Visnakovs, na boisku pojawia się Mularczyk.

82
    Bardzo mocne uderzenie z dystansu Urbańczyka. Mocne, ale bardzo niecelne.

83
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Szczyrba, na boisku pojawia się Nowak.

84
    Urbańczyk poza linię końcową, będzie corner dla gospodarzy.

85
    Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, piłkę na 20. metrze zbiera Lalko, piłka po jego strzale przechodzi ponad bramką Lecha.

86
    Zmiana w drużynie Ruch II Chorzów: z boiska schodzi Urbańczyk, na boisku pojawia się Bobryk.

88
    Przewraca się w polu karnym rywali Glenc, ale gwizdek sędziego Kochanka milczy.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90+1
    Piłka ląduje w bramce gospodarzy, ale na spalonym był Mularczyk.

90+4

Pniówek Pawłowice remisuje z Ruchem II Chorzów 1:1! W drugiej połowie ogladaliśmy ciekawsze widowisko, zdecydowanie agresywnie zaatakowali gospodarze, a Ruch cofnął się do defensywy. Trzeba pochwalić zawodników Pniówka, który zagrali bardzo ambitnie przeciwko drużynie z Chorzowa, w której zobaczyliśmy czterech zawodników występujących na co dzień w T-Mobile Ekstraklasie.

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (17:51:18)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.