Borussia D. – Eintracht 2:0 (koniec) | Hannover – Hoffenheim 1:2 (koniec) | Stuttgart – Freiburg 2:2 (koniec)
Hamburg – Augsburg 3:2 (koniec) | FC Koln – Bayer 1:1 (koniec) | Bayern – Hertha 1:0 (koniec)
Hannover 96
1:2 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 25.04.2015, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Już dzisiaj rozpocznie się kolejne spotkanie ligi niemieckiej. Rywalizować ze sobą będzie Hannover 96 oraz TSC 1899 Hoffenheim. Drużyna gości jest na wyższym miejscu tabeli, ponieważ zajmują oni dziewiąte stanowisko. Ich rywale są na piętnastym miejscu. Liczba zdobytych dotychczas punktów przez gospodarzy jest równa 29. Przeciwnicy mają na swoim koncie 37.

Ostatnie spotkanie Hannover 96 skończyło się niepowodzeniem z Bayerem Leverkusen. Drużyna ta przegrała 0:4. Przeciwnikom teraźniejszego spotkania nie poszło lepiej podczas ostatniego meczu z Bayernem Monachium. Ich mecz również zakończył się przegraną. TSG 1899 Hoffenheim pozwolił zdobyć rywalom ostatniego spotkania jedynie dwa gole. Sam nie strzelił żadnego.

Najlepszymi strzelcami drużyny przyjezdnej są Kevin Volland i Roberto Firmino, którzy mają po sześć trafień. W Hannover największą ilość bramek zdobył Joselu. Zawodnik ten ma na swoim koncie osiem celnych strzałów.
    Już dziś rozpocznie się starcie obu drużyn.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu już dziś o godzinie 15:30 na lajfy.com!!!
    Gospodarze prowadzą już rozgrzewkę przed meczem:

1

1

Hannover 96: Zieler – Albornoz, Schulz, Marcelo, Schmiedebach – Sané, Andreasen – Prib, Stindl, Ya Konan – Joselu.
    Rezerwowi: Almer – Briand, Felipe, Kiyotake, Karaman, Schlaudraff, Pereira.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Abraham, Bičakčić, Strobl, Toljan – Polanski, Schwegler, Rudy – Firmino – Szalai, Modeste.
    Rezerwowi: Grahl – Schipplock, Jin-su, Amiri, Zuber, Salihović, Prömel.

Sędziowie: G. Perl, T. Stein, M. Emmer..

1
    Gol dla Hoffenheim!

Wspaniały strzał w wykonaniu ANTHONY MODESTE. Dostał piłkę prostopadłą w polu karnym gospodarzy i zdecydował się minąć wychodzącego bramkarza. Pokonał go bez najmniejszych problemów!
    Anthony MODESTE - 0:1

3
    Gospodarze nie zamierzają się poddać. Szybko przechodzą na połowę rywali. Widać, że ten gol był nieco dziełem przypadku.

4
    Wspaniałe przejęcie w wykonaniu graczy z drużyny przyjezdnej. Nie utrzymują jednak długo piłki przy sobie. Po chwili Hannover próbuje oddać strzał.

5
    Akcję rozpoczynają zawodnicy z drużyny gospodarzy. Bardzo ładnie rozgrywają piłkę na swojej połowie. Po chwili jednak Rywal ostro fauluje.

6
    Gospodarze kolejny raz próbowali oddać gola! Niestety nie udało im się przechytrzyć obrony w wykonaniu rywali.

7
    Hoffenheim ponownie przechodzą do ataku! Gra rozgrywa się zaraz przy polu bramki gospodarzy.

11
    Hannover próbuje z całych sił. Albonoroz dośrodkowuje w pole karne gości, ale świetnie interweniuje Baumann piąstkując futbolówkę na przedpolu!

12
    Na strzał z dalekiego dystansu decyduje się Polanski, ale nie było to zbyt dobre uderzenie. Nieco się pomylił w tym ataku nasz zawodnik.

15
    Goście nadal napierają. Próbują długimi podaniami zaskoczyć rywali, ale na tę chwilę bezskutecznie!

19
    Ależ interwencja goalkeepera gości! Piłkę w polu karnym dostaje Ya Konan. Obraca się z nią ui uderza, ale fenomenalnie broni Baumann!
    Kapitalny strzał Ya Konana i świetna interwencja Baumanna!

21
    Hannover próbuje z całych sił. Sprawna akcja i rozegranie na około 18 metr do Andreasena, który decyduje się na uderzenie z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu ląduje...na aucie! Fatalny strzał!

22
    Za ostre faulowanie Strobl zostaje upomniany żółtą kartką, a gospodarzom zostaje przyznany rzut karny!
    Żółta kartka Strobla i przyznany rzut karny!

23
    Gol dla Hannoveru!
    Przepiękny strzał w wykonaniu JOSELU! Podchodzi do piłki ustawionej na 11 metrze i pewnie uderza nie dając szans bramkarzowi gości!
    JOSELU - 1:1

26
    Przepiękna obrona w wykonaniu Zieler!!! Mało brakowało aby rywale wyszli na prowadzenie.

28
    Wspaniała interwencja zawodnika z drużyny gospodarzy!! Szalai miał świetną okazję aby zdobyć gola. Przeciwnik wybił piłkę na aut!

29
    Drużyna przyjezdna ponownie przy piłce. Po chwili jednak nieczyste podanie wykorzystują gospodarze i przejmują piłkę. Szybko przechodzą do kontry.

33
    Goście kolejny raz przechodzą do ataku! Nie udało się jednak przejąć piłki Modeste i zamiast piłki, sam piłkarz wpadł do bramki.
    Groźna akcja gości, ale gospodarzy ratuje słupek!

34
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu rożnego. Nie udaje im się jednak w pełni wykorzystać akcji i tracą piłkę. Centra w pole karne nie była zbyt udana.

35
    Drużyna Hoffenheim kolejny raz przy piłce. Zawodnicy rozpoczynają zza linii autu. Po kilku sekundach gospodarze przejmują akcję, skutecznie rozczytując zamierzenia rywali!

37
    Andreasen decyduje się na uderzenie z dystansu. Piłka przelatuje jednak minimalnie nad poprzeczką. No trzeba przyznać, że to była kolejna groźna akcja gospodarzy!

38
    Hannover miał kolejną szansę na zdobycie gola! Przepiękna obrona w wykonaniu rywali uniemożliwiła im jednak w wykonaniu tej akcji.

39
    Rudy rozpoczyna akcję z za inii autu. Bardzo ładnie podaje do zawodnika z teamu. Po chwili jednak Abraham zostaje faulowany przez rywala.

40
    Za niesportowe zachowanie sędzia przyznaję żółtą kartkę Schweglerowi.

40
    Tak samo jak poprzedni zawodnik z team Bičakčić zostaje upomniany.

43
    Gospodarze rozpoczynają z rzutu wolnego na połowie rywali. Od razu decydują się wykonać strzał z dystansu prosto na bramkę przeciwników. Kapitalną obroną jednak popisuje się Olivier Baumann!

44
    Goście rozgrywają akcję na połowie rywali spokojnymi podaniami. Po chwili decydują się przejść do ataku. Gospodarze jednak nie dają się zaskoczyć i przerywają akcje przeciwników.

45

Pierwsza połowa dość chaotyczna. Zaczęło się od bramki w pierwszej minucie dla przyjezdnych, a z biegiem czasu to gospodarze zdominowali to spotkanie. W końcu udało im się strzelić wyrównującego gola po rzucie karnym.

46

46
    Goście rozpoczynają z środkowej części boiska szybkimi podaniami do tyłu. Po chwili decydują się na atak. Ucierpiał na tym Sané, który został mocno faulowany.

47
    Gospodarze decydują się na uderzenie z dystansu, ale wspaniałą obroną popisuje się Baumann! Minimalnie brakowało aby Hannover wyszedł na prowadzenie.

48
    Drużyna przyjezdna rozpoczyna z rzutu rożnego, na połowie rywali. Nie udało im się jednak zdobyć gola.

49
    Piłka przy nogach gospodarzy. Albornoz został zablokowany przez dwóch rywali przy linii autu. Nie było szans, żeby wyszedł z piłką i stworzył zagrożenie pod bramką gości!

50
    Bičakčić rozpoczyna akcję z rzutu wolnego. Piłka szybko jednak trafia za linię autu. Szansa dla gospodarzy.

52
    Obie drużyny walczą bardzo zacięcie o posiadanie footbolówki. Co chwilę wymieniają się podaniami w centralnej części boiska.

53
    Kolejna szansa dla Hoffenheim. Jeden z piłkarzy gości świetnym podaniem z autu rozpoczyna akcję, ale jego wychodzący na pozycję Szalai nie wykorzystuje tej szansy. Po chwili piłkę przejmują rywale i przechodzą do kontry.

54
    Kolejne świetne przejęcie piłki przez zawodnika z drużyny przyjezdnej. Rywale byli już przy ataku na bramkę rywali, kiedy piłka została im odebrana.

55
    Baumann mocno wykopuje piłkę, podając do zawodnika z teamu. Po chwili jednak rywale wybijają ją na aut.

56
    Minimalnie brakowało aby Firmino zdobył kolejnego gola!! Piłka mija minimalnie poprzeczkę!

58
    Goście kolejny raz przy piłce. Próbują skonstruować atak, który zaskoczy Hannover, jednak bezskutecznie! Po chwili jednak przejmują ją rywale.

60
    Zza linii autu akcję rozpoczyna gracz z drużyny gości. Nie udało się przyjąć piłki zawodnikowi z jego drużyny. Przechwycili ją pewnie gospodarze!

62
    Gospodarze kolejny raz przechodzą do ataku. Gdy już rozgrywają akcję na połowie rywali, piłka zostaje im odebrana przez gracz z drużyny gości.
    Świetna akcja gospodarzy, ale interweniują obrońcy rywala!

63
    Przepiękna obrona w wykonaniu Baumanna!! Rywale biegli w stronę bramki z ostrym atakiem. Bramkarz szybko ruszył z interwencją i w ostatniej chwili przejął piłkę.

65
    Z rzutu wolnego, na połowie przeciwników rozpoczynają zawodnicy z drużyny gości. Szybko piłkę wybijają gracze z Hannover, broniąc tym samym swojej bramki.

66
    Zieler rozpoczyna akcję podając do gracza z teamu. Rywale próbując odebrać piłkę wybijają ją na aut. Kolejna szansa dla gospodarzy.

67
    Joselu oddaje strzł!! Minimalnie brakowało! Piłka poleciała odrobinę za wysoko.

68
    Goście przechodzą do ataku. Nie udaje im się jednak długo utrzymać piłki.

69
    Obie drużyny cały czas prowadzą walkę o posiadanie piłki! Akcja toczy się w środkowej części boiska. Po chwili gospodarze decydują się na to by przejść do ataku!
    Starcie w powietrzu bramkarza i zawodnika Hannoveru.

69
    Za niesportowe zachowanie bramkarz Hannover 96 zostaje upomniany żółtą kartką.

71
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Sané wchodzi Karman.

72
    Zmiana również w drużynie gości. Za Modeste wchodzi Schipplock.

74
    Gospodarze kolejny raz przechodzą do ataku! Nie udaje im się jednak dobrze. Decydują się nawet na uderzenie z dystansu, ale jest ono niecelne.

75
    Wspaniałe przejęcie piłki przez graczy z drużyny Hoffenheim. Po chwili jednak tracą oni futbolówkę, gdyż ta wychodzi na aut.

76
    Zawodnicy prowadzą zaciętą walkę. Obie drużyny faulują rywali.

77
    Gospodarze bardzo ładnie zablokowali piłkarza Hoffenheim, który był w posiadaniu piłki i przejęli akcję. W centralnej części boiska rywale odbierają im jednak piłkę.

78
    Z za linii autu rozpoczynają gospodarze. Bardzo ładnie wymieniają się podaniami na połowie rywali.

79
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Ya Konana wchodzi Schlaudraff.

80
    Firmino oddaje strzał z dystansu na bramkę rywali, ale kapitalną interwencją popisuje się jednak goalkeeper gospodarzy!

81
    Bramkarz Hannover wznawia akcję podając do zawodnika znajdującego się w centralnej części boiska. Rywal chcąc przejąc piłkę fauluje gracza z drużyny gospodarzy.

82
    Schmiedebach próbuje oddać strzał z dystansu na bramkę rywali. Z łatwości przejmuje piłkę Baumann.

83
    Świetna kontra w wykonaniu gości! Szybkie zbiegnięcie lewą stroną boiska i zagranie przed bramkę Zielera wprost pod nogi SVENA SCHIPPLOCKA, który wbiegając w szesnastkę rywala na dużej prędkości głową pokonuje goalkeepera gospodarzy!
    Sven SCHIPPLOCK - 1:2

85
    Gospodarze próbują spokojnie rozegrać piłkę na swojej połowie. Po chwili decydują się na atak.

86
    Wspaniałe przyjęcie piłki przez Baumanna!! Rywale próbowali podać do zawodnika, który miał wykonać strzał.

88
    Goście kolejny raz mają szansę na zdobycie gola. Rozpoczynają z za linii autu. Po chwili jednak piłka znajduje się przy nogach rywali.

88
    Za ostry faul na rywalu, Joselu zostaje upomniany żółtą kartką.

89
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Firmino wchodzi Salihović.

90
    Gospodarze cały czas próbują wykorzystać ostatnie minuty meczu. Za wszelką cenę chcą wyrównać stan tego pojedynku!

90+1
    Przyjezdni chcąc powstrzymać Schlaudraffa przed oddaniem strzału próbują mu odebrać piłkę, ale bezskutecznie. Napastnik gospodarzy zdołał uderzyć na bramkę, ale nie był to zbyt dobry strzał.

90+2
    Goście kolejny raz przechodzą z piłką pod pole karne gości. Po chwili jednak trafia ona na aut po zbyt długim podaniu!

90+3
    Drużyna gości przeprowadza kolejną zmianę. Za Szalaia wchodzi Zuber.

90+5

To był na prawdę ekscytujący mecz. Obie drużyny walczyły z ogromną zawziętością. Zwycięsko z tego spotkania wyszli gracze z TSG 1899 Hoffenheim. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Dla zwycięskiej drużyny gole zdobyli Modeste oraz Schipplock w drugiej połowie meczu. Dla Hannover 96 w pierwszej połowi do bramki wycelował Joselu. Upomnienia podczas tego spotkania trafiły do bramkarza, Zielera oraz Joselu, z drużyny gospodarzy. W drużynie gości upomnienie dostali Strobl, Schwegler oraz Bičakčić.