Vineta – Pogoń II 1:2 (koniec) | Bałtyk G. – Jarota 0:1 (koniec)
Sobota 19.11.2016, 13:00 • Stadion Miejski, Wolin • 3 liga, grupa II • Runda 16

Ostatnim zmiennikiem w tym spotkaniu jest Pawłowski. Zastąpił zmęczonego już Jarocha.

Czas na ostatnią zmianę w zespole z Wolina. Hilicki na boisko, Skorb już odpoczywa.

83
    Kacperek za Tarkę, a za Kowalczyka – Zakrzewski. Obu trenerom została jedna zmiana do wykorzystania.

74
    Płaskie dośrodkowanie z narożnika boiska i strzał Ławy w kierunku krótkiego słupka. Zareagował na czas Brzozowski i kapitanie odbił piłkę po strzale weterana! Dobrze dysponowany jest bramkarz Pogoni.

71
    Próbuje reagować trener Vinety Wolin i wprowadził Bartoszewicza zamiast Wittbrodta.

67
    Paweł Sikora postawił na drugiego zmiennika Pedę zamiast Maćkowskiego.

66
    GOL dla Pogoni!
    Strzelcem bramki SEIYA KITANO.

Vineta oddała piłkę gościom, a Japończyk zadał drugi cios. Przepiękna bramka dotychczas bohatera spotkania. Kitano przymierzył w okienko zza pola karnego!

66
    Borucki wbiegł na boisko zamiast Adamczuka. To pierwsza zmiana w obozie gości.

62
    Kowalczyk przedarł się środkiem pola, wyprzedził dwóch przeciwników i uderzył płasko. Futbolówka skoczyła na nierówności i nieomal wtoczyła się w narożnik bramki wolinian!

54
    Pierwsza zmiana w zespole z Wolina. Fijałkowski wbiegł za Łodygę.

45+1
    Podrażniona jest Vineta Wolin! Jeż mógł jeszcze zmienić wynik przed przerwą, ale potężne uderzenie prostym podbiciem z rzutu wolnego zatrzymał Brzozowski.

45
    Przewinienie Zielińskiego na własnej połowie i żółta kartka dla młodego pomocnika.

44

Wyrównanie w Wolinie! Kitano dostał piłkę w polu karnym Vinety, obrócił się z nią i zdobył gola płaskim, lokowanym uderzeniem.

27
    Zapachniało golem na 2:0! Po wrzutce z rzutu wolnego Jeż był sam przed bramką Brzozowskiego, ale nie złożył się dobrze do strzału z bliska i nie powtórzył wyczynu z barażu z Odrą Opole!

26
    Żółta kartka dla Adamczuka za faul na Wittbrodtcie na prawym skrzydle.

24
    Gol dla Vinety!
    Strzelcem bramki JAKUB TARKA.

Wycofana w ostatnich minutach Vineta miała wolne miejsce, by zaatakować skrzydłem. Podanie w tempo do Jakuba Tarki, który poszedł na przebój i płaskim, precyzyjnym strzałem otworzył wynik!

18
    Coraz lepsze są uderzenia szczecinian z dystansu. Tym razem Obst huknął płasko pół metra obok słupka Vinety Wolin!
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 24. Tarka – 44. Kitano, 66. Kitano

Kartki:   26. Adamczuk (PO2), 45. Zieliński (PO2)

Vineta Wolin: Rechtziegel – Skorb (86. Hilicki), Niewiada, Jeż – Łodyga (54. Fijałkowski), Ława, Adamczak, Adrian Nagórski, Tarka (83. Kacperek) – Wittbrodt (71. Bartoszewicz), Adam Nagórski.

Zmiany: Bartoszewicz, Chamera, Fijałkowski, Hilicki, Kosacki, Kacperek, D. Wach.

Pogoń II Szczecin: Brzozowski – Adamczuk (66. Borucki), Kuzko, Stańczyk, Kujawa – Zieliński, Obst – Kowalczyk (83. Zakrzewski), Kitano, Maćkowski (67. Peda) – Jaroch (89. Pawłowski).

Zmiany: Janukiewicz – Bartolewski, Borucki, Pawłowski, Peda, Zakrzewski.

Sędziowie: Dawid Błaszczak