Concordia – Nowy Staw 5:2 (koniec) | Podbeskidzie – Trzyniec 4:1 (koniec) | Concordia – Jaguar 2:5 (koniec)
Łowicz – Sokół 2:1 (koniec) | Bałtyk G. – Gryf 2:2 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 2:1 (koniec)
Olimpia Elbląg
2:1 (0:1)
GKS Przodkowo
Sobota 18.02.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Elbląg • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

90
    Gol dla Olimpii!
    Olimpia zdobywa następną bramkę. Rzut rożny i Wenger znów celnie główkuje na bramkę gości. Skuteczny występ obrońcy gospodarzy.

80
    Goooooool! Dośrodkowanie z rzutu rożnego a Wenger strzałem głową zdobywa bramkę dla gospodarzy.

33
    Gol dla GKS-u!
    GKS zdobywa bramkę! Strzał z dystansu jednego z zawodników przyjezdnych ;przejął polu karnym Kwaśnik, który wykorzystał zaskoczenie obrońców i celnie strzelił przy słupku.

Michał Libuda

Gole: 80. Wenger, 90. Wenger – 33. Kwaśnik

Olimpia Elbląg: I połowa: Daniel – Pietroń, Wenger, Iwanowski, Bukacki, Niburski, Sokołowski, Ressel, Lisiecki, Kołosow, Bojas
    II połowa: Tułowiecki – Maciążek, Kubowicz, Wenger, Bukacki, Szuprytowski, Niburski, Danowski, Stępień, Lisiecki, Bojas