Mallorca – Osasuna 1:1 (koniec) | Celta Vigo – Valencia 0:1 (koniec) | Levante – Malaga 1:2 (koniec)
Deportivo – Granada 0:3 (koniec) | Real Madryt – Sevilla 4:1 (koniec)
RCD Mallorca
1:1 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 09.02.2013, 16:00 • Iberostar Estad ( Mallorca) • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za relacje i zapraszam na kolejne mecze. (17:53:47)

Niesamowita końcówka meczu!!! Kibice gospodarzy już opuszczali trybuny ale ich zespół potrafił wyrównać w ostatnich minutach.

90+3
    Nie bywała sytuacja!!! Sędzia nie uznaje drugiej bramki dla Mallorki dopatrując sie spalonego!!!

90+2
    Gol dla Mallorki!
    Gol Dla Mallorki!!!! Dalekie podanie bramkarza gospodarzy w pole karne a tam najwyżej wyskoczył GEROMEL do piłki i główką pokonał bramkarza gości

90 +1
    Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 30 metrów

90
    3 minuty dolicza sędzia

71
    Piękna akcja Dos Santosa który dośrodkował na krótki słupek a tam dobrze ustawiony Victor strzela z główki tuż obok słupka

58
    Dos Santosa próbuje dośrodkować lecz z tej wrzutki wyszedł bardziej strzał który mógł zmylić Andresa

55
    Piękna akcja gospodarzy. Victor podaje przed polem karnym do dobrze wychodzącego Dos Santosa a ten z pierwszej piłki uderza minimalnie obok bramki

53
    W polu karnym leży Victor który był faulowany lecz sędzia tego niezauważył puszcza grę dalej

50
    Akcja Mallorki. Dos Santos wpada w pole karne i podaje na 11 metr do Perreiry a ten "zamieszał" się w dryblingu i stracił piłke

47
    Strzał Nunesa ale bardzo nie celnie

47

46
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuścił Hutton a wszedł Hemed

46

Jak narazie wynik bezbramkowy w tym meczu ale patrząc na grę obu zespołów to można by śmiało powiedzieć że bramki tutaj padną.Obie drużyny widać że chcą w tym meczu wygrać i zapewne druga połowa będzie także interesująca jak pierwsza.

45+1
    Rzut wolny dla Osasuny ale pewnie piłkę łapie bramkarz

45
    Sędzia dolicza 1 minutę

43
    Nieprawdopodne że nie ma gola!!! Z połowy boiska Dos Santos urwał się obrońcom i wyszedł sam na sam z bramkarzem lecz strzelił obok bramki

40
    Dośrodkowanie Luny z lewej strony w pole karne a tam najwyżej wyskoczył Victor lecz uderzył z główka nad poprzeczką

38
    Teraz mamy chwilę przerwy na boisku bo głowami przy wyskoku do piłki zderzyli się dwaj piłkarze

30
    Świetny rajd lewą stroną Cuevasa który ograł dwócha obrońców ale już niestarczyło sił aby dobrze dośrodkować

29
    Rzut wolny na połowie Osasuny dla gospodarzy

26
    Kontra w wykonaniu gości. W polu karnym szarżował Cuevas po czym oddaje piłkę do Armenterosa lecz ten uderza z 11 metrów nad bramką

25
    Ależ minął się z piłką teraz Dos Santos w polu karnym i mało brakowało a strzeliłby pierwszą bramkę.

24
    Ładna kombinacyjna akcja Osasuny lecz ostatnie podanie w pole karne w wykonaniu Cuevasa bardzo niecelne

16
    Gol dla Osasuny z rzutu rożnego lecz sędzia nieuznaje bramki gdyz był faulowaqny bramkarz gospodarzy

14
    Od rzutu rożnego po raz kolejny zaczyna Mallorca

12
    Cóż za błąd Aouate!!! Luna poodaje do swojego bramkarza a ten wdał się w drybling z napastnikiem i cudem udało mu się wybić piłkę

11
    Strzał na bramkę w wykonaniu Damia ale strasznie niecelnie

8
    Dwójkowa akcja Mallorki. Dos Santos ucieka obrońcom z prawej strony i podaje wzdłuż linii bramkowej do wchodzącego Huttona lecz ten zostaje zablokowany przez obrońcę

7
    Kolejny corner dla Mallorki

6
    Dośrdokowanie Dos Santosa w pole karne ale sędzia odgwizduję faul na bramkarzu Osasuny

6
    Kolejny corner dla gospodarzy

5
    Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Mallorki

4
    Dalekie podanie obrońcy Osasuny w pole karne gospodarzy ale pewnie łapie piłke bramkarz

3
    Aut dla gospodarzy

1
    Gospodarze na czerwono ubrani zaś goście grają w koszulkach i spodenkach koloru białego

1

Gospodarze ostatni mecz przed własną publicznością wygrali 23.09.2012 w meczu z Valencią. Osasuna zaś na wyjazdach spisuje się bardzo kiepsko wygrywając jak dotąd 1 mecz z Espanyolem i dwa remisując.

Osasuna po ważnym zwycięstwie nad Celtą znajduje się tuż nad strefą spadkową z punktem przewagi nad ubiegłotygodniowym rywalem.

Po porażce z Sociedad tydzień temu pracę stracił trener Mallorki. Dzisiaj w roli nowego trenera zadebiutuje Gregorio Manzano.

W dzisiejszym meczu spotkaja się druzyny z dołu tabeli. Mallorca zajmująca 19 miejsce oraz Osasuna 17.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Gole: 90+2. Geromel - 76. Lolo

Kartki:   21. Pina (MAL), 34. Geromel (MAL), 89. Tissone (MAL) - 18. Lolo (OSA), 33. Silva (OSA), 87. Damia (OSA)

RCD Mallorca: Aouate- Hutton ( 46' Hemed), Geromel, Nunes, Luna- Marquez, Perreira, Nsue, dos Santos, Pina- Victor ( 77' Alfaro)
    CA Osasuna: Andres- Lolo ( 89' Arribas), Oier, Ruben, Flano- Bertran, Damia, Cuevas ( 69' Cejudo), Armenteros (86' Loe), Silva- Nino

Sędziowie: Pérez- Matías, Hernández