Lyon – Lorient 3:1 (koniec) | Bordeaux – Brest 0:2 (koniec) | PSG – Olympique 2:0 (koniec)
Olympique Lyon
3:1 (1:1)
FC Lorient
Niedziela 24.02.2013, 14:00 • Stade Gerland • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za nami niezwykle ciekawe spotkanie, które kończy się wynikiem 3:1 dla Lyonu.
    W drugiej odsłonie podopieczni Rémiego Garde potwierdzili swą wyższość, strzelając 2 gole.
    Zwycięstwo pozwoli im zrównać się punktami z liderem - PSG, które swój mecz rozegra dziś o 21 (z Marsylią).
    Na ten mecz, a także inne zapraszamy na stronę lajfy.com! (15:58:32)

90+3
    Piłkarze Lorient już chyba pogodzeni z porażką, bowiem z trudem przychodzi im konstruowanie ostatnich akcji w meczu.

90+1
    Gol dla Olympique!

3:1!
    Benzia dogrywa do ARNOLDA MVUEMBY, który precyzyjnym strzałem obok Audard'a pieczętuje zwycięstwo Lyonu!

Sędzia decyduje się doliczyć aż 4 minuty.

90
    Grenier przedziera się po raz kolejny, tym razem skrzydłem, ale strzela nad bramką.

89
    Ostatnia zmiana w meczu. Ferri zamiast López'a.

88
    Kartka dla wprowadzonego niedawno - Benzii.

88
    Mvuemba zamiast w piłkę, trafia w jednego z graczy Lorient.
    Zaczną goście w własnego pola karnego.

87
    Reale fauluje od tyłu Ghezzal'a i zostaje zasłużenie ukarany.

85
    Benzia drybluje w polu karnym i ostatecznie oddaje minimalnie niecelny strzał!

83
    Rzut rożny dla piłkarzy Lorient kończy się niepowodzeniem, po tym jak mocno podkręcona piłka wychodzi poza boisko.

82
    Grenier w poszukiwaniu López'a. Dobra próba, ale połapał się we wszystkim Koné.

81
    Świetnego dziś Lacazette'a zastępuje Benzia.

Rozgrzewa się m.in. Gomis w drużynie Lyonu, ale to nie on, jako pierwszy, wejdzie na murawę.

79
    Na kontry nastawiają się piłkarze Lyonu. Po jednej z nich, dośrodkowywał teraz Lacazette na López'a, ale ciut za wysoko.

77
    Ghezzal strzela z ostrego kąta. Zaledwie w boczną siatkę.

76
    Jeszcze jedna zmiana w drużynie gości. Lemina wbiega na boisko, zastępując Jouffre.

75
    W międzyczasie zmiana w drużynie gospodarzy. Mvuemba za Malbranque'a.

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".