Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (koniec) | Celta Vigo – Granada 2:1 (koniec) | Atletico – RCD Espanyol 1:0 (koniec)
Real Betis – Malaga 3:0 (koniec)
Atletico Madryt
1:0 (1:0)
RCD Espanyol Barcelona
Niedziela 24.02.2013, 19:00 • Estadio Vicente Calderon • Hiszpańska LaLiga

Koniec meczu. (21:06:09)

To wszystko z Madrytu. Za uwagę dziękuje Jakub Sidoruk. Kłaniam się nisko. Do przeczytania.

Pierwsza połowa stała pod znakiem walki w środku pola. Gospodarze wykorzystali błąd defensywy gości, Costa wywalczył rzut karny, którego na bramkę zamienił Falcao. W ostatnich sekundach przed przerwą z boiska wyleciał Gabi, ale gracze Agirre nie potrafili wykorzystać tej gry w przewadze w drugiej odsłonie.

94
    Ostatni gwizdek.

94
    Ostatnia akcja gości. Piłka meczowa w szesnastkę Courtoisa. Ten piąstkuje.

93
    Raul Garcia. Strzela z narożnika pola karnego w kierunku bliższego słupka. Boczna siatka.

93
    Bardzo mądrze broni się Atletico. Przetrzymuje piłkę na połowie rywala.

92
    Atletico. Aut na wysokości pola karnego rywala.

91
    Kolejna kartka. Sanchez.

91
    Courtois od bramki.

91
    Czy zdąży Espanyol? Moreno. Na chaos, do Garcii.

90
    Cztery minuty dolicza arbiter.

89
    Centra w szesnastkę Atletico. Bardzo wysoko interweniuje Courtois, pewnie chwytając piłkę.

88
    Świetnie uwolnił się Falcao spod krycia rywala. Wyszedł na czystą pozycję, ale niepotrzebnie próbował podcinać piłkę na Casillą, zamiast spróbować mocnego uderzenia w róg.

87
    Petrov na szesnasty metr do Colotto. Ten próbuje rozpaczliwego strzału z powietrza, ale jest to uderzenie bardzo niecelne.