Borussia M. – Borussia D. 1:1 (koniec) | Fürth – Bayer 0:0 (koniec)
Niedziela 24.02.2013, 15:30 • Stadion im Borussia-Park • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję serdecznie za uwagę i do przeczytania! (17:25:50)

Tak więc obie drużyny otrzymują po 1 punkcie.

Najlepsi na boisku chyba Piszczek i ter Stegen.

W odpowiedzi w ostatniej minucie fatalnie chybił Kehl i w ten sposób na Stadion im Borussia-Park mamy remis 1:1.

Niestety dla gospodarzy Mlapa fatalnie przestrzelił i zmarnował szansę na zwycięstwo.

Byliśmy świadkami ciekawego spotkania. Dortmund prowadziło 1:0 i było długimi fragmentami o wiele lepszą drużyną od Monchengladbach. Jednak gospodarze zdołali wyrównać, a w końcówce tworzyli sobie kolejne groźne akcje i mogli nawet wygrać ten mecz.

90+2
    Jeszcze zmiana taktyczna w Monchengladbach. Brouwers zmienia Ruppa.

90+2
    Niewiarygodne! Gotze wyłożył piłkę Kehlowi, a ten z 5 metrów nie trafia do pustej bramki! Coś niesłychanego!

90+1
    De Jong dośrodkowuje w pole karne, a tam Schmelzer spokojnie odgrywa piłkę klatką piersiową do Weidenfellera.

90+1
    ter Stegen wybija piłkę jak najdalej od pola karnego gospodarzy.

90
    Sędzie Perl dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Niesłychane! Mlapa wyszedł sam na sam z Weidenfellerem, minął go i nie trafił do pustej bramki! Wspaniała szansa dla Monchengladbach fatalnie zaprzepaszczona!

89
    Żółtą kartką ukarany również Santana.

88
    Jantschke brutalnie fauluje Reusa i sędzia Perl pokazuje mu żółtą kartkę.

88
    Kontratak Monchengladbach, jednak Wendt fatalnie podał do Daemsa. Stracona szansa.

87
    Santana wybija piłkę spod nóg De Jonga.

Tymczasem na stadionie zaczął sypać śnieg.

86
    I już wszystko w porządku, gra toczy się dalej!

86
    Nordtveit zagrywa w pole karne, a tam Weidenfeller piąstkuje przy okazji taranując Schmelzera i Jantschke. Chwila przerwy w grze.