Borussia M. – Borussia D. 1:1 (koniec) | Fürth – Bayer 0:0 (koniec)
Niedziela 24.02.2013, 15:30 • Stadion im Borussia-Park • Niemiecka Bundesliga

90+2
    Jeszcze zmiana taktyczna w Monchengladbach. Brouwers zmienia Ruppa.

90+2
    Niewiarygodne! Gotze wyłożył piłkę Kehlowi, a ten z 5 metrów nie trafia do pustej bramki! Coś niesłychanego!

90
    Niesłychane! Mlapa wyszedł sam na sam z Weidenfellerem, minął go i nie trafił do pustej bramki! Wspaniała szansa dla Monchengladbach fatalnie zaprzepaszczona!

89
    Żółtą kartką ukarany również Santana.

88
    Jantschke brutalnie fauluje Reusa i sędzia Perl pokazuje mu żółtą kartkę.

82
    Jurgen Klopp przeprowadza ostatnią zmianę. Schodzi Łukasz Piszczek, który zaliczył dziś bardzo dobry występ, a w jego miejsce wchodzi Sahin.

80
    Druga zmiana w Monchengladbach. Mlapa wchodzi w miejsce strzelca gola Younesa, który jest owacyjnie żegnany przez kibiców.

70
    Jurgen Klopp szybko reaguje. W miejsce Leitnera posyła na boisko Bajnera.

67
    Gol dla Borussii M.!
    AMIN YOUNES! Szybkie wyjście gospodarzy z piłką, Wendt dośrodkował płasko w pole karne, a tam Younes z 10 metrów pokonuje Weidenfellera!

63
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Hanke pojawia się De Jong. Czy zmieni coś w grze Monchengladbach?

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

46
    Zmiana w Dortmund. Santana zmienia Hummelsa.

30
    Gol dla Borussii!
    0:1! MARIO GOTZE! Spokojnie wykonał jedenastkę i pewnym strzałem w lewy róg pokonał ter Stegena!

29
    I ter Stegen słusznie ukarany żółtą kartką.

29
    Rzut karny dla Dortmundu!

25
    Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany Marx po brutalnym faulu na Gotze. Słuszna decyzja sędziego Perla.