0:5 (0:2)
Swansea City A.F.C.
Niedziela 24.02.2013, 17:00 • Wembley Stadium • Puchar Ligi Angielskiej

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne mecze w serwisie lajfy.com (18:52:40)

Swansea City wygrywa 5:0 w finale z Bradford City A.F.C i zdobywa Puchar Ligi Angielskiej!

90+1
    Gol dla Swansea!
    Bramkę zdobył DE GUZMAN, który głową z najbliższej odległości pokonał bramkarza Bradford.

90
    Kevin Friend dolicza 3 minuty.

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry drugiej części meczu.

89
    Co za okazja dla Bradford! Jones uderza, ale świetnie broni Tremmel.

88
    O ile się nie mylę pierwszy rzut rożny dla Bradford.

86
    Zmiana w drużynie Swansea City: z boiska schodzi Davies, na boisko wchodzi Tiendalli.

85
    Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

83
    De Guzman złapany na pozycji spalone.

81
    Rzut rożny dla Swansea.

80
    Zmiana w drużynie Swansea City: z boiska schodzi Dyer, na boisko wchodzi Lamah.

80
    Kolejny strzał Hernándeza zablokowany.

79
    Piłkarze Bradford już dawno odechciało się grać, oczekują tylko ostatniego gwizdka sędziego w tym spotkaniu. Dojście do finału Pucharu Ligi to i tak bardzo duży sukces dla tego zespołu.

76
    Zmiana w drużynie Bradford City A.F.C: z boiska schodzi Thompson, na boisko wchodzi Hines.

75
    Niecelne uderzenie Dyera.

75
    Na trybunach trwa zabawa kibiców Swansea.

73
    Williams bliski podwyższenia wyniku, ale dobrą interwencją popisał się niedawno wprowadzony na boisko bramkarz Wells.

72
    Pablo Hernández uderza, ale jego strzał blokuje obrońca Bradford. Blisko piątego gola Swansea.