Lyon – Lorient 3:1 (koniec) | Bordeaux – Brest 0:2 (koniec) | PSG – Olympique 2:0 (koniec)
Paris Saint-Germain
2:0 (1:0)
Olympique Marsylia
Niedziela 24.02.2013, 21:00 • Parc des Princes, Paryż • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Cóż, my już się żegnamy w ten ciemny lutowy wieczór. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne tekstowe relacje na żywo z boisk światowych, najlepszych lig. Lajfy.com! (22:56:37)

Dzięki tej wygranej PSG zachowało pozycję lidera i trzypunktową przewagę nad wiceliderem Olimpique Lyon. Przyjezdni dalej plasują się na trzecim miejscu.

Bardzo ciekawe spotkanie, jednak spotkanie rozstrzygnęły dwa przypadkowe trafienia dla gospodarzy. Na początek po strzale Lucasa właściwie do własnej siatki piłkę skierował N'Koulou, a drugą bramkę Ibra zdobył po strzale kolanem (!).

90+2

90+1
    GOL DLA PSG!
    Beckham świetnie sklepał z Ménezem, ten drugi dograł piłkę na trzeci metr do IBRAHIMOVICIA, a ten kolanem skierował piłkę do siatki! 2-0!

90
    Arbiter dolicza 120 sekund.

90
    Na spalonym Ménez.

87
    Ibrahimovic zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i złapał futbolówkę Mandanda.

86
    Bardzo ładna próba Fanniego, jednak zdołał jego strzał odbić Sirigu.

84
    Ménez wchodzi w miejsce Lucasa. Ostatnia zmiana u gospodarzy.

83
    Ależ piękne uderzenie Valbueny z dystansu. Pomocnik gości pomylił się o centymetry.

76
    Zmiany w PSG. Beckham i Chantôme za Pastore i Verrattiego.

76
    Zmiana u gości. Sougou za Kadira.

74
    Indywidualnie próbował Gignac, jednak został powstrzymany przez duet obrońców rywali.

Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie.