Sampdoria – Chievo 2:0 (koniec) | Atalanta – AS Roma 2:3 (koniec) | Cagliari – Torino 4:3 (koniec)
Juventus – Siena 3:0 (koniec) | Parma – Catania 1:2 (koniec) | Inter – AC Milan 1:1 (koniec)
Parma Calcio 1913
1:2 (0:2)
Calcio Catania
Niedziela 24.02.2013, 15:00 • Stadio Ennio Tardini (Parma) Stadio Ennio Tardini ( Parma) • Włoska Serie A

Dziękuje za relacje i zapraszam kolejne spotkania (16:53:16)

Koniec spotkania.Catania pokonuję Parmę chociaż w drugiej połowie to gospodarze zasłużyli przynajmniej na wywalczenie remisu w tym meczu. Gości umacniają się w tabeli i są coraz bliżej czołówki, a Parma w tym roku nadal pozostaje z jednym zwycięstwem.

Gol dla Parmy!
    AMAURI dostał podanie z lewej strony boiska od Palladino i znalazł sie sam na sam z Andujarem. Pewnie posłał piłke w lewy róg bramki i zdobył kontaktowego gola

84
    Znów przed szansą strzelenia gola był Bergessio, ale tym razem uderzył zbyt lekko i Mirante bez problemu wybronił jego strzał

83
    W tym momencie powinno być już po meczu. Bergessio dostał podanie w polu karnym od Castro i znalazł się sam na sam lecz uderzył minimalnie obok słupka

80
    Lucarelli złapany na pułapce ofsajdowej

79
    W drugiej połowie jak narazie wyraźną przewagę mają zawodnicy Parmy lecz nadal brakuje im szczęscia, aby pokonać bramkarza gości

76
    Trener gości wprowadza na boisko Salifu za strzelca drugiej bramki Keko

75
    Zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Valdez, a za niego wchodzi Ninis

73
    Jak można tego nie trafić??? Dośrodkowanie z lewej strony Valdeza w pole karne. Piłka mija bramkarza i na pustą bramkę strzałem z główki Biabiany uderza nad bramką

70
    Wrzutka w pole karne w wykonaniu Biabiany, ale dobrze wślizgiem przecina piłkę Legroottaglie

68
    Mocne uderzenie na bramkę Andujara w wykonaniu Parolo, ale poraz kolejny świetnie broni golkiper Catanii