Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (koniec) | Celta Vigo – Granada 2:1 (koniec) | Atletico – RCD Espanyol 1:0 (koniec)
Real Betis – Malaga 3:0 (koniec)
Rayo Vallecano
1:2 (0:0)
Real Valladolid
Niedziela 24.02.2013, 12:00 • Estadio del Rayo Vallecano • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na inne nasze relacje live! (13:50:11)

Koniec spotkania! Druga połowa znacznie bardziej emocjonująca, mieliśmy w niej 3 bramki. Real zasłużenie wygrał i wywozi ze sobą komplet punktów.

90+3
    Rzut rożny dla Rayo, fantastyczna interwencja bramkarza, ratuje on swój zespół przed utratą bramki.

90+1
    Żółta kartka dla Baptistão za faul.

90
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Manucho, na boisko wchodzi Guerra.

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

87
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Fuego , na boisko wchodzi Tamudo.

85
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Bueno, na boisko wchodzi Baraja.

85
    Mocny strzał oddał na bramkę Rayo zawodnik Realu, piłka uderza w słupek!

84
    Żółta kartka dla Bueno za zatrzymanie rywala niezgodnie z przepisami.

82
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Casado, na boisko wchodzi Delibašić.

80
    GOOOL!!! Piękna dwójkowa akcja, Manucho dostaje piłkę na piątym metrze i kieruje ją do pustej bramki.

78
    Rzut wolny z około 30 metrów dla Rayo, strzał lecz bramkarz bez problemu łapie piłkę.

75
    Długo nie mogliśmy się doczekać bramek, no to mamy dwie bramki w odstępie jednej minuty.

72
    GOOOOL!!! Ależ odpowiedź zawodników Rayo, Amat zaskakuje bramkarza strzałem z okolic 40 metra i zdobywa przepiękną bramkę!

71
    GOOOOL!!!! Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne, a tam świetnie znajduje się Sereno i strzałem z główki pokonuje bramkarza.

69
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Carlos , na boisko wchodzi Vázquez.

68
    Żółta kartka dla Larsson'a za ostry faul na przeciwniku.

67
    Obydwie drużyny szanują piłkę, starają się ją rozgrywać, by nie nadziać się na kontrę.

Gole: 72. Amat - 71. Sereno, 80. Gonçalves

Kartki:   46. Domínguez (RAY), 68. Larsson (RAY), 84. Bueno (RAY), 90+1. Baptistão (RAY)

Rayo Vallecano: Rubén - Casado (82' Delibašić) , Tito, Jordi Amat, Gálvez, Javi Fuego (87' Tamudo) , Roberto Trashorras, Piti, José Carlos (68' Vázquez) , Domínguez, Léo Baptistão
    Real Valladolid: Hernández - Sereno, Rukavina, Balenziaga, Jesús Rueda, Álvaro Rubio, Omar Ramos, Lluis Sastre, Manucho Gonçalves (90' Guerra) , Larsson, Bueno (85' Baraja)

Sędziowie: Pedro Pérez