Sampdoria – Chievo 2:0 (koniec) | Atalanta – AS Roma 2:3 (koniec) | Cagliari – Torino 4:3 (koniec)
Juventus – Siena 3:0 (koniec) | Parma – Catania 1:2 (koniec) | Inter – AC Milan 1:1 (koniec)
Juventus FC
3:0 (1:0)
AC Siena
Niedziela 24.02.2013, 15:00 • Juventus Stadium • Włoska Serie A

Mimo, iż w drugiej połowie Juventus zagrał słabiej niż w pierwszej to dołożył jeszcze dwie bramki i spokojnie dopisał do swojego konta kolejne trzy oczka. Siena po przerwie zagrała odważniej, stworzyła sobie kilka znakomitych sytuacji, ale zabrakło szczęścia. (16:58:42)

90+2
    Jeszcze szansą Giaccherini, próbował dokręcić piłkę na dalszy słupek, jednak źle ro zrobił i obyło się bez zagrożenia

90+2
    Della Rocca schodzi, w jego miejsce Verre

90
    Mecz potrwa jeszcze dwie minuty

89
    Gol dla Juventusu!
    Strzelał, strzelał i się wstrzelił! Uderzenie po ziemi z 20 metrów PAULA POGBY, piłka wpadła tuż przy słupku bramki bezradnego Pegolo

86
    Gra toczy się w środku boiska, gospodarze przedłużają

84
    Potężna bomba z 30 metrów Bolzoniego, słupek ratuje Starą Damę!!!

78
    Szybka kontra Juve, Giovinco zagrał do Matriego, strzał napastnika został zablokowany, tylko korner

76
    Za Asamoah wszedł Chiellini

76
    To mogła byc szybka odpowiedź, z 7 metra głową uderzył Emeghara, piłka trafiła w poprzeczkę i wróciła na plac gry

74
    Pirlo z rzutu wolnego zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do GIOVINCO, ten z ostrego kąta uderzył z pierwszej piłki, Pegolo jeszcze podbił futbolówkę, ale ta obiła się od dolnej części poprzeczki i wpadła do bramki!!!