Sampdoria – Chievo 2:0 (koniec) | Atalanta – AS Roma 2:3 (koniec) | Cagliari – Torino 4:3 (koniec)
Juventus – Siena 3:0 (koniec) | Parma – Catania 1:2 (koniec) | Inter – AC Milan 1:1 (koniec)

Gol dla Juventusu!
    Strzelał, strzelał i się wstrzelił! Uderzenie po ziemi z 20 metrów PAULA POGBY, piłka wpadła tuż przy słupku bramki bezradnego Pegolo

84
    Potężna bomba z 30 metrów Bolzoniego, słupek ratuje Starą Damę!!!

76
    To mogła byc szybka odpowiedź, z 7 metra głową uderzył Emeghara, piłka trafiła w poprzeczkę i wróciła na plac gry

74
    Pirlo z rzutu wolnego zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do GIOVINCO, ten z ostrego kąta uderzył z pierwszej piłki, Pegolo jeszcze podbił futbolówkę, ale ta obiła się od dolnej części poprzeczki i wpadła do bramki!!!

60
    Genialna podcinka z 18 metrów w wykonaniu Pirlo, piłka minęła prawy słupek bramki Pegolo, ale bramkarz przyjezdnych byłby bez szans gdyby futbolówka leciała w światło bramki.

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie.

43
    Marchisio chciał wypuścić w uliczkę Vucinicia, jednak do futbolówki dopadł Giovinco i uderzył minimalnie ponad bramką, gdyby zostawił piłkę Czarnogórcowi, byłoby jeszcze groźniej.

40
    Za bezpardonowe wejście w nogi rywala, Bonucci ujrzał żółty kartonik

30
    Świetna kontra Juventusu! Na strzał zza 16stki zdecydował się Vucinic, błąd popełnił Pegolo zbijając piłkę przed siebie, która nabiła nadbiegającego LIECHSTEINERA i wpadła do bramki przelatując nad leżącym golkiperem.

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

25
    Z rzutu wolnego świetną piłkę do Vucinicia zagrał Pirlo, napastnik Juve zdołał oddać strzał głową, ale ponownie bramkarz Sieny ratuje swojej drużynie skórę

24
    Za faul do notesu arbitra trafił Della Rocca

23
    Marchisio prostopadły podaniem obsłużył Giovinco, ten oddał strzał z 11 metrów, świetnym refleksem popisał się Pegolo!