Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (koniec) | Celta Vigo – Granada 2:1 (koniec) | Atletico – RCD Espanyol 1:0 (koniec)
Real Betis – Malaga 3:0 (koniec)
Rayo Vallecano
1:2 (0:0)
Real Valladolid
Niedziela 24.02.2013, 12:00 • Estadio del Rayo Vallecano • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Witamy w naszej transmisji live! Przed nami spotkanie 25 kolejki Primera Division pomiędzy drużynami Rayo Vallecano de Madrid - Real Valladolid.

W poprzedniej kolejce gospodarze ulegli na wyjeździe Realowi Madryt 0:2, natomiast Real Valladolid przegrał u siebie 0:3 z Atlético Madryt.

Sytuacja w tabeli przedstawia się następująco Rayo zajmuje 7 miejsce, a Real plasuje się na 13 pozycji.

Do rozpoczęcia spotkania pozostało 30 minut, tak więc czekamy na wielkie emocje!

Piłkarze pojawiają sie na boisku, za chwilę początek meczu!

1

1
    Mamy pierwszy rzut rożny dla Rayo.

5
    Gospodarze w ofensywie, dośrodkowanie w pole karne lecz obrońcy Realu wybijają piłkę na rożny.

8
    Druga dobra sytuacja Rayo, niestety piłka podana nieco za mocno i napastnik nie dochodzi do niej.

10
    Rzut wolny dla gospodarzy po nieprzepisowym zatrzymaniu jednego z zawodników tej drużyny.

11
    Mocne uderzenie, piłka przelatuje nieznacznie obok prawego słupka.

16
    Rzut rożny dla Realu, dośrodkowanie w pole karne, piłka przelatuje swobodnie poprzez wszystkich obrońców i wraca na połowę gości.

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

19
    Wrzutka w pole karne Realu, a tam ostre starcie piłkarzy obu drużyn, sędzia odgwizduje faul na rzecz gości.

21
    Przy piłce częściej zawodnicy Rayo, konstruują ataki pozycyjne, lecz nie mogą stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

24
    Goście zamknięci na własnej połowie, nie mogą wyprowadzić piłki.

28
    Poszczególne formacje Realu są dość mocno rozciągnięte dlatego rywale mają dużo miejsca do rozgrywania piłki.

30
    Stały fragment gry z okolic 25 metra dla gospodarzy, piłka wędruje w pole karne, skąd szybo zostaje wybita.

31
    Kwadrans do zakończenia pierwszej połowy.

37
    Mocny strzał z okolic 30 metra przelatuje obok bramki Realu Valladolid.

38
    Indywidualna akcja jednego z graczy gości, wbiegł w pole karne zamieszał obrońcami i oddał strzał niewiele ponad poprzeczką.

42
    Świetna akcja Realu, wrzutka w pole karne, tam małe zamieszanie, z którego wyłania się zawodnik gości i oddaje mocny strzał na bramkę, lecz bramkarz również popisał się dobrą interwencją.

43
    Inicjatywę przejmują goście, kolejny dobry, mocny strzał wędruje minimalnie ponad poprzeczką.

Sędzia kończy połowę równo z czasem, do przerwy mamy bezbramkowy wynik, liczymy na więcej emocji w drugiej części meczu, zapraszamy już za kwadrans!

Zawodnicy wychodzą na drugą połowę, za chwilę początek.

46

46
    Żółta kartka dla Domínguez'a za faul.

48
    Obie drużyny po zmianie połów grają w takich samych składach.

52
    Za mocne podanie w kierunku zawodnika gości, piłkę przejmują gospodarze.

54
    Dobra akcja zawodników realu, bramkarz dwukrotnie ratuje swoją drużynę przed utratą bramki.

57
    Wyłożenie piłki w okolice 35 metra, uderzenie po ziemi, piłka przelatuje obok bramki Rayo.

60
    Piłka rozgrywana jest głównie w środkowej części boiska, żadna z drużyn nie potrafi stworzy stu procentowej sytuacji, która dałaby bramkę.

64
    Uderzenie na bramkę Realu, bramkarz pewnie łapie piłkę.

67
    Obydwie drużyny szanują piłkę, starają się ją rozgrywać, by nie nadziać się na kontrę.

68
    Żółta kartka dla Larsson'a za ostry faul na przeciwniku.

69
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Carlos , na boisko wchodzi Vázquez.

71
    GOOOOL!!!! Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne, a tam świetnie znajduje się Sereno i strzałem z główki pokonuje bramkarza.

72
    GOOOOL!!! Ależ odpowiedź zawodników Rayo, Amat zaskakuje bramkarza strzałem z okolic 40 metra i zdobywa przepiękną bramkę!

75
    Długo nie mogliśmy się doczekać bramek, no to mamy dwie bramki w odstępie jednej minuty.

78
    Rzut wolny z około 30 metrów dla Rayo, strzał lecz bramkarz bez problemu łapie piłkę.

80
    GOOOL!!! Piękna dwójkowa akcja, Manucho dostaje piłkę na piątym metrze i kieruje ją do pustej bramki.

82
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Casado, na boisko wchodzi Delibašić.

84
    Żółta kartka dla Bueno za zatrzymanie rywala niezgodnie z przepisami.

85
    Mocny strzał oddał na bramkę Rayo zawodnik Realu, piłka uderza w słupek!

85
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Bueno, na boisko wchodzi Baraja.

87
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Fuego , na boisko wchodzi Tamudo.

90
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Manucho, na boisko wchodzi Guerra.

90+1
    Żółta kartka dla Baptistão za faul.

90+3
    Rzut rożny dla Rayo, fantastyczna interwencja bramkarza, ratuje on swój zespół przed utratą bramki.

Koniec spotkania! Druga połowa znacznie bardziej emocjonująca, mieliśmy w niej 3 bramki. Real zasłużenie wygrał i wywozi ze sobą komplet punktów.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na inne nasze relacje live! (13:50:11)

Gole: 72. Amat - 71. Sereno, 80. Gonçalves

Kartki:   46. Domínguez (RAY), 68. Larsson (RAY), 84. Bueno (RAY), 90+1. Baptistão (RAY)

Rayo Vallecano: Rubén - Casado (82' Delibašić) , Tito, Jordi Amat, Gálvez, Javi Fuego (87' Tamudo) , Roberto Trashorras, Piti, José Carlos (68' Vázquez) , Domínguez, Léo Baptistão
    Real Valladolid: Hernández - Sereno, Rukavina, Balenziaga, Jesús Rueda, Álvaro Rubio, Omar Ramos, Lluis Sastre, Manucho Gonçalves (90' Guerra) , Larsson, Bueno (85' Baraja)

Sędziowie: Pedro Pérez