Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (koniec) | Celta Vigo – Granada 2:1 (koniec) | Atletico – RCD Espanyol 1:0 (koniec)

86
    Raul Garcia za Costę. Brazylijczyk był dziś chyba najlepszy, choć przy kilku podaniach do Falcao też zabrakło dokładności.

80
    Rodriguez za Turana.

78
    Kontra Atletico. Faul taktyczny Longo. Kolejne żółtko. Powstrzymany Falcao.

68
    Suarez na boisku, opuszcza je Suarez.

65
    Zmiana w zespole gości, a zarazem bardzo ciekawa sprawa. Obaj zawodnicy Espanyolu grali bowiem kiedyś na Vicente Calderon. Miejscowi kibice bardzo gorąco pożegnali Simao i przywitali Petrova.

Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".

57
    Colotto fauluje rozpędzonego Costę. Żółtko. Już dziewiąte w tym meczu.

55
    Faul Turana w środku pola.

49
    Zmiana wśród gości. Longo za Forlina.

49
    Będzie jeszcze bardzo ciekawie. Ostatnie sekundy pierwszej połowy. Gabi fauluje w środku pola Capdevilę. Sędzie sięga po żółtą kartkę, a kapitan gospodarzy ma już przecież kartonik na koncie. Czerwień. Całą drugą połowę goście grać będą w przewadze.

36
    Bardzo spokojny strzał FALCAO w prawy dolny róg bramki. Casilla ruszył w drugą stronę.

35
    Juanfran. Długa piłka do Falcao. Ten zgrywa do Costy. Ależ jest dynamiczny Costa! Spóźniony wślizg Moreno. Będzie rzut karny i kartka dla Moreno.

34
    I Gabiemu.

34
    Pan Gomez pokazuje jeszcze kartkę Stuaniemu.

32
    Ostre wejście Tiago w nogi Forlina. Żółtko.

12
    Nieporozumienie Colotto i Casilli. Wykorzystuje do Costa, który uprzedza bramkarza rywala. Casilla fauluje poza polem karnym, ale tylko żółtą kartkę pokazuje mu arbiter.
    Gole: 36. Falcao (kar.)

Kartki:   32. Tiago (MAD), 34. Gabi (MAD), 55. Turan (MAD) - 12. Casilla (ESP), 34. Stuani (ESP), 35. Moreno (ESP), 57. Colotto (ESP), 78. Longo (ESP), 91. Sanchez (ESP)   49. Gabi (MAD)

Atletico Madryt: Courtois, Luis, Godin, Miranda, Juanfran, Tiago, Gabi, Turan (80. Rodriguez), Koke (68. Suarez), Costa (86. Raul Garcia), Falcao
    RCD Espanyol Barcelona: Casilla, Capdevila, Moreno, Colotto, Lopez, Forlin (49. Longo), Sanchez, Simao (65. Petrov), Verdru, Stuani, Garcia

Sędziowie: Carlos Clos Gomez, Diaz, Marco, Munoz