Elche – Sociedad 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Valencia 3:1 (koniec) | Villarreal – Valladolid 2:1 (koniec)
Elche CF
1:1 (1:0)
Real Sociedad
Sobota 24.08.2013, 19:00 • Estadio Manuel Martínez Valero • Hiszpańska LaLiga

87
    Sapunaru kolejny zawodnikiem z żółtą kartką na koncie.

55
    Lomban ukarany żółtą kartką za faul 20 metrów od własnej bramki! Będzie doskonała okazja do wyrównania!

33
    Inigo Martinez ma olbrzymie szczęście, ze nie wyleciał z boiska! Faulował wychodzącego sam na sam bramkarzem Sancheza, arbiter przerwał grę i podbiegł do młodego obrońcy Sociedad! Martinez odetchnął z ulgą i grzecznie przeprosił rywala – tylko żółta kartka.

25
    Kolejna żółta kartka! Do notesu arbitra, za zbyt agresywną walę z Perezem trafia De La Bella!

19
    Carlos Vela niespodziewanie znalazł się w sytuacji sam na sam z Herrerą! Próbował uderzać piętą w trudnej sytuacji, ale został zablokowany. Nawet nie słyszał, że arbiter użył gwizdka, po tym jak jego asystent sygnalizował pozycję spaloną meksykańskiego napastnika. Gracze Elche grali jeszcze dobrych kilka sekund mimo bezustannego nawoływania do przerwania gry ze strony Pana Montero.
    Carlos Vela został ukarany żółtą kartką... Ale on naprawdę nie słyszał gwizdka!

17
    Manu Del Moral trafia do notesu sędziego! Pan Perez Montero ukarał go żółtą kartką za próbę utrudniania wznowienia gry bramkarzowi Elche.

7
    Botia bardzo szybko ogląda żółtą kartkę za nieudany wślizg na własnej połowie. Wychowanek Barcelony musi teraz bardziej uważać!

Gole: 2. Coro – 74. Vela

Kartki:   7. Botia (ELC), 17. Del Moral (ELC), 55. Lomban (ELC), 87. Sapunaru (ELC) – 19. Vela (RSC), 25. De La Bella (RSC), 33. Inigo Martinez (RSC)

Elche CF: Herrera – Sapunaru, Lomban, Botia, Albacar – Perez , Sanchez (75' Rivera)– Gil, Coro (80' Alvaro), FIdel – Del Moral (64' Niguez)
    Real Sociedad: Bravo – Estrada, Cadamuro, Inigo Martinez, De La Bella – Pardo (58' Prieto), Gorka, Granero -Vela, Seferović (77' Sangalli), Castro (68' Zurutuza)

Sędziowie: Perez Montero