Elche – Sociedad 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Valencia 3:1 (koniec) | Villarreal – Valladolid 2:1 (koniec)
Elche CF
1:1 (1:0)
Real Sociedad
Sobota 24.08.2013, 19:00 • Estadio Manuel Martínez Valero • Hiszpańska LaLiga

74
    Gol dla Sociedad!
    Mamy bramkę wyrównującą! VELA w końcu dopiął celu! Próbował dzisiaj wielokrotnie i ostatecznie w 74. minucie pokonuje Herrerę po raz pierwszy! Dostał świetne podanie z prawej strony od wprowadzonego niedawno na boisko Zurutuzy i nie pozostało mu nic innego, jak zamienić je na bramkę! Uderzył z woleja i nie dał szans golkiperowi Elche!

2
    Gol dla Elche!
    Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego! W polu karnym wytworzyło się olbrzymie zamieszanie! wNajlepiej odnalazł się COR, który z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki! Prowadzenie po 2 minutach gry!

Gole: 2. Coro – 74. Vela

Kartki:   7. Botia (ELC), 17. Del Moral (ELC), 55. Lomban (ELC), 87. Sapunaru (ELC) – 19. Vela (RSC), 25. De La Bella (RSC), 33. Inigo Martinez (RSC)

Elche CF: Herrera – Sapunaru, Lomban, Botia, Albacar – Perez , Sanchez (75' Rivera)– Gil, Coro (80' Alvaro), FIdel – Del Moral (64' Niguez)
    Real Sociedad: Bravo – Estrada, Cadamuro, Inigo Martinez, De La Bella – Pardo (58' Prieto), Gorka, Granero -Vela, Seferović (77' Sangalli), Castro (68' Zurutuza)

Sędziowie: Perez Montero