Cracovia – Pogoń | 0:1 (koniec) | | | Ruch – Wisła K. | 1:1 (koniec) | | | Legia – Śląsk | 2:1 (koniec) |
Chojniczanka – Sandecja | 1:0 (koniec) | | | Stomil – GKS T. | 1:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Flota | 2:0 (koniec) |
Tottenham – Chelsea | 1:1 (koniec) | | | Aston Villa – Man City | 3:2 (koniec) | | | Fulham – Cardiff | 1:2 (koniec) |
Hull – West Ham | 1:0 (koniec) | | | Man Utd – West Bromwich | 1:2 (koniec) | | | Southampton – Crystal Palace | 2:0 (koniec) |
Swansea – Arsenal | 1:2 (koniec) |
Genoa – Napoli | 0:2 (koniec) | | | AC Milan – Sampdoria | 1:0 (koniec) |
Valencia – Rayo Vallecano | 1:0 (koniec) | | | Almeria – FC Barcelona | 0:2 (koniec) | | | Sociedad – Sevilla | 1:1 (koniec) |
Real Madryt – Atletico | 0:1 (koniec) |
Borussia D. – Freiburg | 5:0 (koniec) | | | Bayern – Wolfsburg | 1:0 (koniec) | | | Bayer – Hannover | 2:0 (koniec) |
Hoffenheim – Schalke 04 | 3:3 (koniec) | | | Hertha – Mainz | 3:1 (koniec) | | | Eintracht – Hamburg | 2:2 (koniec) |
Lorient – Olympique | 0:2 (koniec) | | | PSG – Toulouse | 2:0 (koniec) | | | Lyon – Lille | 0:0 (koniec) |
Nice – Guingamp | 1:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Bastia | 2:2 (koniec) | | | Sochaux – Valenciennes | 2:0 (koniec) |
Évian TG – Bordeaux | 1:1 (koniec) |
Wisła II – Wolbrom | 1:1 (koniec) |
Kilmarnock – Celtic | 2:5 (koniec) |
Galatasaray – Rizespor | 1:1 (koniec) |
Motor – Radomiak | 2:2 (koniec) | | | Stal S. W. – Garbarnia | 2:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Concordia | 1:1 (koniec) |
Wisła Pu. – Świt NDM | 1:3 (koniec) | | | Legionovia – Siarka T. | 3:2 (koniec) |
Rozwój – Jarota | 2:0 (koniec) | | | Raków – Ostrów Wlkp. | 4:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Warta | 0:3 (koniec) |
Polonia B. – Błękitni | 3:1 (koniec) |
finał
Olimpia Grudziądz
2:0
(1:0)
Flota Świnoujście
Kamil Kazmierczak
Gole:
39. Rogalski, 63. Smoliński
Sędziowie: Główny: Zbigniew Dobrynin. Asystenci: Arkadiusz Śpiewak, Michał Obukowicz.
Widownia:
Kartki: 18. Piter-Bućko. (OLG), 48. Woźniak (OLG), 74. Pisarczuk (OLG) – 36. Zalepa (FLO), 68. Ekwueme (FLO), 78. Stasiak (FLO) 77. Piter-Bućko (OLG)
Spudłowany karny!:
Olimpia Grudziądz:
Bartosz Fabiniak – Robert Pisarczuk, Michał Piter-Bućko, Marcin Staniek, Marcin Woźniak – Dariusz Kłus, Marcin Smoliński (90. Piotr Ruszkul), Dariusz Gawęcki, Maciej Rogalski, Robert Szczot (80. Sławomir Mazurkiewicz)– Adam Cieśliński (87. Adrian Frańczak).
Zmiany: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Michał Łabędzki, Mateusz Górka, Adrian Frańczak, Piotr Ruszkul, Maciej Kowalczyk.
Trener:
Flota Świnoujście: Szymon Gąsiński – Sebastian Zalepa, Marek Opatacz, Mateusz Szałek, Michał Stasiak – Piotr Kieruzel (66. Marek Niewiada), Rafał Grzelak (85. Robert Kolendowicz), Tomasz Mokwa, Martins Ekwueme – Krzysztof Bodziony, Bartosz Śpiączka (58. Charles Nwaogu).
Zmiany: Konrad Forenc, Marek Niewiada, Charles Nwaogu, Maciej Mysiak, Mateusz Wrzesień, Ensar Arifović, Robert Kolendrowicz.
Trener:
Zmiany: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Michał Łabędzki, Mateusz Górka, Adrian Frańczak, Piotr Ruszkul, Maciej Kowalczyk.
Trener:
Flota Świnoujście: Szymon Gąsiński – Sebastian Zalepa, Marek Opatacz, Mateusz Szałek, Michał Stasiak – Piotr Kieruzel (66. Marek Niewiada), Rafał Grzelak (85. Robert Kolendowicz), Tomasz Mokwa, Martins Ekwueme – Krzysztof Bodziony, Bartosz Śpiączka (58. Charles Nwaogu).
Zmiany: Konrad Forenc, Marek Niewiada, Charles Nwaogu, Maciej Mysiak, Mateusz Wrzesień, Ensar Arifović, Robert Kolendrowicz.
Trener:
Sędziowie: Główny: Zbigniew Dobrynin. Asystenci: Arkadiusz Śpiewak, Michał Obukowicz.
Widownia:
MARCIN SMOLIŃSKI otrzymuje piłkę w polu karnym i pewnie wykorzystuje swoją okazję.