Lorient – Olympique 0:2 (koniec) | PSG – Toulouse 2:0 (koniec) | Lyon – Lille 0:0 (koniec)
Nice – Guingamp 1:0 (koniec) | Saint-Étienne – Bastia 2:2 (koniec) | Sochaux – Valenciennes 2:0 (koniec)
Évian TG – Bordeaux 1:1 (koniec)
FC Sochaux
2:0 (2:0)
Valenciennes FC
Sobota 28.09.2013, 20:00 • Stade Auguste-Bonal • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zespół gospodarzy przystąpi do rywalizacji bez swojego dotychczasowego trenera – Erica Hely. Po środowej porażce z Guingamp 1:5, trener podjął decyzję o rezygnacji z dalszego prowadzenia zespołu.

Konfrontacja obu ekip jest również ciekawa z uwagi na formę obu zespołów. Sochaux to ostatnia drużyna w ligowej tabeli, a Valenciennes przedostatnia.

Dla obu zespołów pozostaje to być może najważniejsze spotkanie w bieżącym sezonie. Porażka oznacza utrzymanie różnicy punktowej do 18. miejsca w ligowej tabeli.

Ostatnie mecze wskazują, że faworytem pozostają gospodarze, którzy w trzech ostatnich spotkaniach zdołali wywalczyć jeden punkt. Valenciennes to raczej zespół własnego boiska i gościom niezwykle ciężko zdobywa się punkty na wyjeździe.

Zapraszamy na relację tuż przed godziną 19:45.

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Faussurier, Kante, Zouma – Carlao, Roudet, Guerbert, Contout – De Brito, Bakambu
    Rezerwowi: Camara, Peybemes, Eickmayer, Prcic, Boumal, Camara, Mayuka

Valenciennes FC: Penneteau – Lala, Ciss, Rose, Kagelmacher – Ducourtioux, Doumbia, Yamissi, Melikson, Dossevi – Pujol

3
    Ciss strzela, ale piłka została zablokowana przez graczy gospodarzy.

4
    Rzut rożny dla gości.

7
    Żółta kartka dla Ciss (Valenciennes FC).

9

11
    Dossevi strzela na bramkę, ale piłka obok bramki.

12
    Gol dla Sochaux!
    Strzelcem bramki CEDRIC BAKAMBU! Asystę zanotował Contout.

14
    Sochaux zdobywa bramkę, choć to goście byli bardziej aktywni w pierwszych minutach spotkania.

15
    Korner dla gospodarzy.

16
    De Brito przed szansą. Zawodnik Sochaux w polu karnym strzelił, ale piłka mija bramkę gości.

18
    Korner dla Sochaux.

18
    Strzelcem bramki CARLAO! Dośrodkowanie z rzutu rożnego De Brito. Carlao w polu karnym główkuje i strzela bramkę dla swojej drużyny.

20
    Rose otrzymał podanie od Meliksona. Zawodnik gości główkuje, ale piłka nie trafia w światło bramki.

23
    Dossevi strzela, a Pouplin broni.

25
    Valenciennes przeważa, ale gospodarze bronią się bardzo rozsądnie.

27

29
    Żółta kartka dla Bakambu (FC Sochaux).

31
    Nguette zmienił Pujola.

32
    Dossevi strzela zza pola karnego, ale piłka zostaje zablokowana.

33
    Korner dla gości.

35
    Contout strzela na bramkę zza pola karnego. Piłka w rękach Penneteau.

36
    Bakambu na spalonym.

40
    Raz jeszcze Bakambu na spalonym.

41
    Goście mają 60% posiadania piłki – Sochaux 40%.

43
    Rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie.

44
    Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

Sochaux po dwóch szybkich akcjach prowadzi z Valenciennes 2:0.

Zapraszamy na drugą połowę.

46

47
    Obie drużyny bez zmian w składach.

48
    Melikson wykonywał rzut wolny na połowie gospodarzy. Piłkę przejęli gracze Sochaux.

51
    Ducourtioux leży na murawie. Sędzia przerwał grę, ale po chwili zawodnik gości może wrócić na boisko.

53
    Korner dla Valenciennes.

54
    Doumbia strzela głową po dośrodkowaniu Meliksona z rzutu rożnego. Piłka obok bramki.

57
    Goście nadal próbują zdobyć kontaktową bramkę, ale Sochaux rozsądnie ustawione na własnej połowie.

61
    Bakambu strzela na bramkę gości, ale piłka mija bramkę.

61
    Dossevi trafia w poprzeczkę.

63
    Peybernes zmienił Carlao.

65
    Obraz gry niewiele się zmienia. Sochaux ze spokojem czeka na własnej połowie na ataki Valenciennes.

66
    Bakambu przed szansą. Strzał z pola karnego obok bramki.

67
    Ducourtioux zszedł, a w jego miejsce Bahebeck.

69
    Rzut rożny dla gości. Przy piłce Melikson.

71
    Żółta kartka dla Rose (Valenciennes FC).

71
    Camara zmienił Bakambu.

72
    Rzut rożny dla Valenciennes.

72
    Bahebeck strzela zza pola karnego. Piłka zostaje zablokowana przez obrońców.

73

74
    Melikson uderza zza pola karnego. Piłka przechodzi obok słupka bramki Sochaux.

76

76
    Nguette po wrzutce w pole karne doszedł do pozycji strzeleckiej. Uderzenie główką nieznacznie mija bramkę gospodarzy.

77
    Żółta kartka dla Penneteau (Valenciennes FC).