Genoa – Napoli 0:2 (koniec) | AC Milan – Sampdoria 1:0 (koniec)
AC Milan
1:0 (0:0)
UC Sampdoria
Sobota 28.09.2013, 20:45 • San Siro • Włoska Serie A

Na San Siro Milan odnosi dziś swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie! Po niezbyt interesującym meczu i bramce Valtera Birsy z początku drugiej połowy gospodarze pokonują Sampdorię Genua 1:0!

91
    Tymczasem po drugiej stronie boiska do dobrej sytuacji doszedł NIang, uderzył, jednak Da Costa czubkami palców wyciągnął zmierzającą do bramki piłkę!

75
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, Polego zmienia Antonio Nocerino.

73
    Żółtym kartonikiem napomniany Krsticić.

66
    Zmiana również w zespole Sampdorii, Andrea Petagna zmienia Gabbiadiniego

66
    Boisko opuszcza strzelec bramki, Birsa, którego zastępuje M'Baye Niang.

63
    Przed znakomitą sytuacją stanął Matri, który uderzył po ziemi przy bliższym słupku, jednak trafił w nogę Da Costy!

61
    Nenad Krsticić zastępuje na placu gry Palombo.

52
    Niestety opuszcza boisko Paweł Wszołek, zastępuje go Roberto Soriano.

49
    Kapitalna sytuacja dla gospodarzy! Najpierw sprzed pola karnego próļował Birsa, z tym uderzeniem poradził sobie jednak z najwyższym trudem Da Costa. Do piłki na prawym skrzydle dopadł za to Poli, którzy wyłożył piłkę Robinho, a ten w znakomitej sytuacji trafił prosto w bramkarza gości!

46
    Gol dla Milanu!
    Ależ początek drugiej połowy! Robinho wyłożył piłkę VALTEROWI BIRSIE, który płasko uderzył z okolic 20. metra nie dając Da Coscie żadnych szans!

46
    W przerwie Urby Emanuelson zastępuje na placu gry Muntariego.

Za nami nieszczególnie interesujące 45 minut, po których piłkarzy żegnają gwizdy kibiców. Żadna z drużyn nie zdołała stworzyć sobie groźnej sytuacji, a Paweł Wszołek nie był widoczny na placu gry. Liczymy na więcej emocji w drugiej połowie!

35
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Birsa, akcję na wślizgu zamykał Mexes, jednak nie był w stanie precyzyjnie uderzyć i przeniósł piłkę obok bramki!

34
    Constant urwał się Gavazziemu, który zdecydował się na faul i został za to ukarany żółtą kartką.

27
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Sansone wpada wprost na głowę Andrei Costy, ten uderza jednak tuż obok słupka!

17
    Przerzut Robinho do Constanta, ten huknął z całej siły, jednak trafił minimalnie obok bramki!