Olimpia E. – Wisła Pu. 2:1 (koniec) | Stal S. W. – Świt NDM 4:0 (koniec) | Garbarnia – Stal Rz. 2:2 (koniec)
Siarka T. – Pogoń Sdl. 4:1 (koniec) | Olimpia Z. – Radomiak 1:1 (koniec) | Wigry – Concordia 2:1 (koniec)
Olimpia Zambrów
1:1 (1:0)
Radomiak Radom
Sobota 09.11.2013, 13:00 • boisko boczne przy Stadionie Miejskim • 2 Liga Wschodnia

Olimpia Zambrów – Radomiak Radom 1:1. Dobry, żywy mecz w Zambrowie kończy się podziałem punktów. W całym spotkaniu optyczną przewagę posiadał Radomiak, jednak to gospodarze mieli więcej groźnych sytuacji bramkowych. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (14:55:40)

90+3
    Słabo uderzał Białożyt.

90+2
    Faulowany Derbich! Będzie rzut wolny z bliskiej odległości do bramki Czaplińskiego.

90+2
    Ostatnie sekundy meczu. Żaden zespół nie może być zadowolony z podziału punktów – oba potrzebują ich jak ryba wody!

90+1
    Faulowany w środku Grzybowski.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty.

90
    Groźna akcja Olimpii, ale broni się Radomiak.

89
    Dobrze w obronie Wichtowski. Czy ktoś zada ostateczny cios?

88
    Michał Poduch zmienia Kamila Zapolnika.

87
    Teraz Dołubizna zatrzymał Leandro.

86
    Lewą stroną gospodarze, ale źle Dołubizna.

85
    Pięć minut do końca. Czy obydwa zespoły podzielą się punktami?

84
    Faulowany Czoska. Żółta kartka dla Kamila Zapolnika.

83
    Faulował Wichtowski i żółta kartka.

82
    Paweł Czoska zmienia Mateusza Radeckiego.

82
    Kolejna kontra gości i będzie róg.

81
    Zupełnie nie radzi sobie w tych warunkach najlepszy napastnik gości – Leandro Rossi.

80
    Dziesięć minut do końca. Mimo wielu sytuacji – wciąż 1:1.

79
    Groźna kontra Radomiaka – urwał się lewym skrzydłem Byszewski, ale nie będzie nawet rzutu rożnego dla gości.

78
    Akcja gości, jednak traci piłkę Stanisławski.

77
    Bartłomiej Dołubizna zmienia strzelca bramki – Jakuszewskiego.

77
    Uderzał Jakuszewski i kapitalnie broni Skowron!

76
    Fauluje Cieciura. Rzut wolny dla Olimpii.

75
    Próbował teraz Radecki, ale zabrakło precyzji. Ile sytuacji potrzebuje Radomiak, aby wyjść na prowadzenie?

74
    Korner dla Radomiaka i świetnej sytuacji nie wykorzystał Wichtowski! Jego strzał głową okazał się niecelny... Jak to nie wpadło do bramki?!

74
    Druga zmiana w Radomiaku – Szymon Stanisławski za Łukasza Cichosa.

73
    Z dystansu w słupek uderza Białożyt! Radomiak mógł wyjść na prowadzenie!

73
    Doskonały strzał Jakuszewskiego! Ależ niewiele brakowało, aby Olimpia wyszła na prowadzenie! Cios za cios w Zambrowie!

72
    Wyśmienitą sytuację miał Leandro! Zgranie Cichosa i Leo zatrzymany przez Czaplińskiego!

71
    Napastnik gospodarzy próbował wymusić rzut wolny i żółta kartka dla Jastrzębskiego.

70
    Faulowany w środku pola Kuczałek i żółta kartka dla Radeckiego.

69
    Od kilku minut gospodarze dominują na boisku.

68
    Bardzo precyzyjnie uderzył Jakuszewski, ale świetnie obronił Skowron! Interwencja meczu bramkarza Radomiaka!

67
    Ładna, kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona faulem. Będzie rzut wolny.

66
    Indywidualnie Byszewski – zejście do środka, jednak strzał nad bramką gospodarzy.

65
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Białożyta.

64
    Źle Świdzikowski, ale jeszcze róg dla Radomiaka.

64
    Faulowany Byszewski. Będzie okazja dla gości.

63
    Dobrze przepchnął się Radecki, zagrywa do Cichosa, ale ten nie doszedł do piłki.

62
    Długa piłka, ale ze spalonego wracał Cichos. Z własnej połowy gospodarze.

61
    Piłka do Cichosa, ale lepszy wychodzący z bramki Czapliński.

60
    Marcin Byszewski w miejsce Krystiana Putona. Skrzydłowy Radomiaka ma na swoim koncie żółtą kartkę i trener Marcin Jałocha wolał nie ryzykować.

59
    Bardzo groźny jest na prawym skrzydle Michał Hryszko. Kompletnie nie radzi sobie z nim Łukasz Derbich.

59
    Rzut wolny z własnej połowy dla Olimpii, ale za głęboko dogrywał Mariusz Gogol.

58
    Szansa dla Olimpii! Bardzo zły strzał Grzybowskiego.

57
    Znów stały fragment gry dla Radomiaka – niecelnie Białożyt.

56
    Kolejny rzut wolny dla Radomiaka, jednak tym razem źle Białożyt.

55
    Akcja Radomiaka – groźnie uderzał Leandro i broni Czapliński.

54
    Akcja Radomiaka – strzał Putona i broni Czapliński.

53
    Teraz wszystko zaczyna się od początku w Zambrowie!

52
    Wreszcie dobra akcja Radomiaka! Świetnie zachował się ŁUKASZ BIAŁOŻYT – uderzył sprzed pola karnego i jest 1:1!

51
    Znów faul Putona.

50
    Kontra gospodarzy – faulowany Zapolnik i kartka dla Krystiana Putona.

49
    Faulowany Puton, rzut wolny dla Radomiaka – dobre dogranie Białożyta, ale lepsi defensorzy gospodarzy.

49
    Głównym problemem gości wydaje się dziś brak tej sportowej złości i chęci zdobycia bramki...

48
    Groźna akcja Olimpii, jak dziecko ograny przy linii bocznej Derbich – dośrodkowanie Hryszki jednak niedokładne.

47
    Znów to Radomiak jest stroną przeważającą. Czy przełoży się to na groźne sytuacje?

46

Za chwilę zaczynamy drugą połowę meczu. Czy Radomiak wreszcie się przełamie? Czy przywiezie do Radomia siódmą porażkę? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

Sędzia nie doliczył nawet minuty. Radomiak Radom przegrywa w Zambrowie po pierwszych 45. minutach 0:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 40. minucie Tomasz Jakuszewski. Ponadto Olimpia miała w tym meczu rzut karny, jednak w poprzeczkę trafił Michał Hryszko.

45
    Bez większego zagrożenia – kiepskie dośrodkowanie.

44
    Rzut rożny dla Olimpii.

43
    Faulowany Patryk Wolski i żółta kartka dla Jakuszewskiego. Słusznie.

42
    Faulował w środku pola Cichos. Pierwsza połowa zmierza do końca. Radomiak ma przewagę w posiadaniu piłki i w sytuacjach bramkowych, ale przegrywa.

41
    Trzeba przyznać, że Radomiak po prostu prosił się o stratę bramki.

40
    Stało się! Dobra kontra gospodarzy i piłkę do siatki pakuje TOMASZ JAKUSZEWSKI!

40
    Klepka Leandro-Wolski, ale ten drugi traci piłkę.

39
    Leandro głową strzela obok bramki.

39
    Przebojowy rajd Putona – uderzenie, ale piłka zostaje zablokowana.

38
    Z dalekiej podróży wrócili teraz piłkarze Radomiaka. Grają lepiej od rywala, a mogli przegrywać!

37
    Michał Hryszko trafia w poprzeczkę! Ależ szczęście miał Radomiak!

36
    Akcja gospodarzy lewą stroną, piłka w pole karne i fauluje rywala Maciej Wichtowski! Rzut karny!

36
    Uderzał Krystian Puton! Bardzo dobra interwencja Czaplińskiego, który wyrasta na najlepszego piłkarza zespołu Olimpii!

35
    Akcja gospodarzy, ale nie do przejścia jest dzisiaj Cieciura. Świetny mecz tego piłkarza.

34
    Faulowany Wolski, ale Radomiak nie wykorzystał zbyt dobrze stałego fragmentu gry.

33
    Bardzo groźna kontra Radomiaka – piłka od Derbicha do Cichosa, ten przepuszcza piłkę, dociera do niej Wolski, zagrywa na obieg do Leandro, ten wybiega na pozycję, wychodzi do niego bramkarz gospodarzy, Leandro pada w polu karnym, a sędzia ukarał go żółtą kartką za próbę wymuszenia jedenastki.

32
    Strzał z dystansu! Ale nad bramką uderzał Białożyt.

31
    Kolejna składna akcja gości, ale przecięte podanie Derbicha.

30
    Ładnie rozegrał Białożyt – piłka trafia do Wolskiego, ten uderza groźnie z dystansu, ale bardzo dobrze Czapliński.

29
    Teraz kontra Olimpii, ale pewnie Skowron.

28
    Jeszcze teraz rzut rożny dla Radomiaka, było niesamowicie groźnie, ogromne zamieszanie, ale piłka jakimś cudem nie wpada do siatki!

27
    Najlepsza sytuacja w tym meczu! Przed szansą stanął Leandro i z najbliższej odległości nie potrafił skierować piłki do siatki...

26
    Niezła kontra Radomiaka – dobrą piłkę zagrał Wolski, ale w ostatniej chwili ubiegł Putona jeden z obrońców.

25
    A teraz Cichos na spalonym.

24
    Dobra długa piłka od Wichtowskiego do Cichosa! Świetne wyjście z bramki Czaplińskiego, który uprzedził napastnika gości.

23
    Ładne dośrodkowanie Cieciury, ale przegrał walkę o górną piłkę Cichos.

22
    Próbował Leandro, wyprzedził rywala, pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy! Słusznie. Leandro raczej nie był faulowany.

21
    Bardzo mało miejsce na boisku. Faulował Cieciura.

20
    Teraz to gospodarze przejęli inicjatywę na boisku!

19
    Kolejna akcja gospodarzy, ale świetny odbiór Wichtowskiego.

18
    Ależ groźne ostrzeżenie dostał teraz Radomiak!

17
    Wspaniały strzał z dystansu Michała Hryszki i poprzeczka ratuje Łukasza Skowrona! Za chwilę z dobitką popędził Zapolnik, trafia do siatki, ale wcześniej sędzia podniósł chorągiewkę. Bramka nie uznana!

16
    Odbiór Cieciury – piłka do Leandro, ale temu zabrakło pomysłu na tę akcję.

15
    Kolejny raz Olimpia lewą stroną, ale od bramki zacznie Skowron.

14
    Tym razem próbowali gospodarze lewą stroną, ale spokojna interwencja Jakuba Cieciury.

13
    Optyczną przewagę osiągają goście. Groźny jest zwłaszcza Leandro Rossi.

12
    Kontra Radomiaka – uderzał Leandro, ale świetna parada Czaplińskiego.

11
    Rzut wolny dla Olimpii, ale bardzo dobrze w defensywie Białożyt.

10
    Niezła teraz akcja Radomiaka – Derbich dośrodkowuje w pole karne, ale lepszy Czapliński.

9
    Żywy mecz w tych pierwszych minutach. Sporo akcji, ale sprzyja temu przede wszystkim krótkie i wąskie boisko.

8
    Akcja Olimpii prawą stroną, ale lepszy Łukasz Derbich.

7
    Rzut wolny dla Radomiaka, ale kiepskie dośrodkowanie Cieciury.

6
    Trzy z rzędu auty dla Radomiaka, ale pewnie defensorzy gospodarzy.

5
    Rzut wolny dla Radomiaka. Uderzał w swoim stylu Derbich, ale zabrakło kilku centymetrów.

4
    Pierwszy róg dla Olimpii, ale bardzo dobrze Skowron.

3
    Groźnie wbiegł w pole karne Hryszko, ale lepsi defensorzy Radomiaka.

2
    Indywidualnie, przebojowo przedarł się Leandro – uderzył z dystansu, ale obok bramki!

2
    Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowywał groźnie Jakuszewski, ale minimalnie nad bramką.

2
    Zaczął Radomiak. Za długo zagrywał Wolski i od autu gospodarze.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Jeszcze pamiątkowa nagroda dla kapitana Olimpii i za chwilę start!

"Obiekt" w Zambrowie prezentuje się niezbyt okazale. Aż dziw bierze, że to boisko, bo stadionem tego nazwać nie można – dostało licencję na grę w II lidze.

Dwie minuty do startu spotkania! Za chwilę zaczynamy!

Za chwilę poznamy składy, w jakich wystąpią obydwa zespoły!

Witam Państwa z Zambrowa!

Początek spotkania o godzinie 13:00. My na stadionie w Zambrowie zameldujemy się kilkanaście minut wcześniej. Zapraszamy na naszą relację!

Nieznacznym faworytem tego meczu pozostają goście, których przed sezonem stawiano w roli jednego z faworytów do awansu. Czy tym razem piłkarze Radomiaka potwierdzą swoją klasę? Czy znów pokona ich niżej notowany rywal?

Obydwa zespoły przystąpią do tego meczu osłabione kadrowo. W drużynie gospodarzy, za nadmiar żółtych kartek, pauzował będzie Bartosz Sobótka. Z tego samego powodu, w barwach Radomiaka nie zagra Piotr Kornacki. Dodatkowo w Radomiu zostaje kontuzjowany Daniel Ciach.

Tymczasem Olimpia, która wreszcie przeprowadza się z Łomży do Zambrowa, większość punktów zdobywa na obcych boiskach. Jedenaście z siedemnastu oczek, podopieczni Krzysztofa Zalewskiego, przywieźli z wyjazdów.

Zespół z Radomia to najgorsza drużyna ligi, jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe. Radomiak w ośmiu meczach zdobył tylko cztery punkty. Kto by się tego spodziewał po pierwszym meczu tego sezonu, kiedy to zespół z Radomia rozgromił w Krakowie – Garbarnię 3:0!

Pierwszy w tym sezonie mecz w Zambrowie! Tamtejsza Olimpia podejmie przed własną publicznością Radomiaka Radom.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.