RCD Espanyol – FC Barcelona 0:1 (koniec) | Celta Vigo – Sevilla 1:0 (koniec) | Bilbao – Atletico 1:2 (koniec)
Real Madryt – Rayo Vallecano 5:0 (koniec)
Celta de Vigo
1:0 (0:0)
Sevilla FC
Sobota 29.03.2014, 18:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga

Celta Vigo wygrywa z Sevilla 1:0. Pomimo tylko jednej bramki, dogodnych sytuacji nie brakowało, był to mecz prowadzony naprawdę w szybkim tempie! Trzy punkty zostają w Vigo i goście wracają do Andaluzji z pustymi rękoma.

90+3
    Znakomitą szansę na wyrównanie miał Bacca, który dostał genialne podanie od Rakitica, ale Rodriquez broni strzał napastnika gości z kilku metrów!

90+1
    Techniczny strzał Nolito z lewej strony, Varas z największym trudem wybija piłkę poza linię końcową!

88
    Żółtą kartkę otrzymał Coke (Sevilla FC).

87
    Gol dla Celty Vigo!
    NOLITO pewnie wykorzystuje rzut karny mocnym strzałem w prawy róg bramki, Varas nie odgadł zamiarów pomocnika gospodarzy, rzucił się w lewą stronę!

86
    Żółtą kartkę otrzymał Fazio (Sevilla FC).

86
    Rzut karny! W polu karnym fauluje Fazio, sędzia wskazuje na wapno!

84
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Gameiro, na boisku pojawia się Moreno.

80
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Rafinha, na boisku pojawia się Aurtenetxe.

79
    Żółtą kartkę otrzymał Gameiro (Sevilla FC).

73
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Charles, na boisku pojawia się Bermejo.

73
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Vitolo, na boisku pojawia się Reyes.

73
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Trochowski, na boisku pojawia się Jairo.

65
    Co za akcja! Znakomita oskrzydlająca akcja lewą stroną boiska, w która włączył się obrońca Celty, Johny, który dośrodkowuje futbolówkę wprost na nogę Orellany, ten oddaje strzał z woleja, piłka trafia w poprzeczkę, zagrożenie ostatecznie oddalają obrońcy gości!

54
    Coke dostał piłkę na 16 metrze od bramki Rodriqueza, oddał płaski strzał w stronę bramki, piłka o centymetry minęła słupek bramki Celty, znakomita akcja gości!

50
    Kontuzja gracza gospodarzy, Lopeza zastępuje Orellana

Podsumowanie I połowy:
    W pierwszych kilkunastu minutach gospodarze całkowicie zdominowali graczy Sevilli, ale wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić goście z Andaluzji. Znakomitej, 100% sytuacji nie wykorzystał Gameiro i po pierwszych 45 minutach mamy bezbramkowy remis.
    Zapraszam za kilkanaście minut na drugą odsłonę spotkania!

35
    Znakomite prostopadłe podanie Bacci do Gameiro, gracz gości znalazł się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem Celty, ale Rodriquez popisał się fantastyczną interwencją!

25
    Żółtą kartkę otrzymał Fontas Prat (Real Club Celta de Vigo).

Zawodnicy wychodzą już na boisko!

Witam Państwa! Już za parę minut początek spotkania pomiędzy Celta Vigo a Sevilla! Znamy już składy obu ekip!