Chievo – Parma 2:3 (koniec) | Genoa – Lazio 0:0 (koniec) | AS Roma – Cagliari 2:0 (koniec)
Sassuolo – Sampdoria 0:0 (koniec) | Atalanta – Fiorentina 0:1 (koniec) | Udinese – Napoli 1:0 (koniec)
US Palermo – Inter 1:1 (koniec) | Torino – Hellas Verona 0:1 (koniec)
Genoa CFC
0:0 (0:0)
S.S. Lazio
Niedziela 21.09.2014, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (16:54:00)

Genua wygrywa z Lazio 1:0, po bramce Pinilii z 87 minuty.Przez większość spotkania obie drużyny stworzyły sobie niewiele sytuacji na zdobycie bramki, ale gospodarze wykorzystali grę w przewadze i to oni zapisują sobie trzy "oczka" na swoim koncie!

90+3

90+3
    Płaskie uderzenie Candrevy zablokowane.

90+2
    Defensor gospodarzy fauluje rywala około 20 metrów od bramki Perina i rzymianie będą jeszcze mieli szanse na wyrównanie.

90+1
    Gospodarze próbują utrzymać się przy piłce w środku pola.

90
    Trzy minuty dłużej pograją obie drużyny.

90
    Niedokładne dośrodkowanie przed bramkę Perina, piłkę w głąb pola wybijają zawodnicy gospodarzy.

89
    Ruszyli do ataku goście, będzie rożny dla rzymian po wybiciu piłki przez De Maio.

87
    Mamy pierwszą bramkę! Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Lazio, Perotti zgrał na piąty metr do MAURICIO PINILLI i ten głową z kilku metrów pakuję piłkę do siatki!

86
    Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale będzie jeszcze corner dla gospodarzy.

85
    Piłkę ręką pod własnym polem karnym zagrywa de Vrij i otrzymuje druga żółtą, w konsekwencji czerwoną kartkę.

84
    W ostatnich minutach przy piłce ciągle zawodnicy Genui, czy wykorzystają to i stworzą sobie dogodną sytuację do zdobycia bramki.

83
    Rożny dla Geniu, zamieszanie pod bramkę Berisha, ale ostatecznie piłkę wybija de Vrij.

81
    Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, ale tam walkę o górną piłkę wygrywają rzymianie i oddalają zagrożenie.

79
    Uderzenie z dystansu Lestienne, ale to był bardzo niecelny strzał, od brami Berisha.

78
    Jeszcze jeden rożny, ale tym razem dośrodkowanie przed bramkę Perina bardzo niedokładne.

77
    Corner dla rzymian, w pole karne gospodarzy piłkę dogrywał Djordjevic, niecelny strzał na bramkę Genui i od bramki grę wznowi Perin.

75
    Kolejne dobre dośrodkowanie przed bramkę Berisha, ale ponownie bardzo niedokładnie uderzał Pinilla.

74
    Podanie na wolne pole do Perottiego, ale zdaniem sędziego napastnik gospodarzy na spalonym.

72
    Antonelli z lewej strony na 16 metr przed bramkę Berisha, z woleja uderzał wprowadzony Pinilla, ale jego strzał bardzo niecelny.

70
    Kontratak gości faulem przerywa de Vrij i trafia do notesu sędziego.

69
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Gentiletti, na boisku pojawia się Cana.

68
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Matri, na boisku pojawia się Pinilla.

67
    Tym razem Djodjevic w roli dośrodkowującego, ale Perin wychodzi przed bramkę i chwyta futbolówkę w rękawice.

66
    Podanie na skrzydło do Lulića, ale dobrze do końca blokował Rincon i od bramki wznowi grę Perin.

64
    Wolny dla Genui, około 30 metrów od bramki Berisha, ale dośrodkowanie Perottiego bardzo niedokładne.

63
    Kolejne dobre dośrodkowanie Candrevy przed bramkę gospodarzy, do uderzenia głową doszedł jeden z zawodników Lazio, ale jego uderzenie niecelne.

62
    Podanie na wolne pole do Matri, ale z bramki wyszedł Berisha i zdołał uprzedzić napastnika gospodoarzy.

60
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Antonini, na boisku pojawia się Bertolacci.

60
    Corner dla Genui, pewnie piąstkuje przed siebie Berisha.

58
    Lewą stroną ponownie próbował Anderson, napastnik gości zdołał dośrodkować przed bramkę gospodarzy, ale z bramki wyszedł Perin i pewnie złapał piłkę w rękawice.

57
    Dogranie z głębi pola przed bramkę Berishy, ale żaden z zawodników gospodarzy nie ruszył do piłki i futbolówkę chwyta bez problemów bramkarz Lazio.

56
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Kucka, na boisku pojawia się Lestienne.

55
    Wysoki pressing gości przynosi efekt, gospodarze tracą piłkę w środku boiska.

54
    Parolo faulem zatrzymał kontratak gospodarzy środkiem boiska.

53
    Z prawej strony w pole karne gospodarzy wchodził Anderson, ale nie dał się nabrać na zwód De Maio.

51
    Kucka z głębi pola do Antonelliego, ale skrzydłowy gospodarzy nie opanował futbolówki.

50
    Dogranie Lulić w pole karne gospodarzy, ale Djudjevica uprzedził jeden z graczy Genui.

49
    Rzut wolny dla Genui z prawej strony boiska. Dośrodkowanie w pole karne Berisha, głową na bramkę gości uderzał jeden z zawodników gospodarzy, ale to uderzenie bardzo lekki i bez problemów piłkę chwyta bramkarz przyjezdnych.

47
    Przewinienie pomocnika gospodarzy w środku pola i sędzie decyduję się pokazać mu żółtą kartkę.

46
    Jedna zmiana w ekipie gości od początku drugiej połowy, Baste zastąpił Konko. Trener gospodarzy jak na razie nie zdecydował się na korektę ustawienia.

46
    Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Basta, na boisku pojawia się Konko.

46

Po pierwszej połowie Genua bezbramkowo remisuje z Lazio. Więcej z gry zdecydowanie mieli goście, ale Djurdjevic zmarnował dwie znakomite okazje na otwarcie wyniku i to może się zemścić w drugiej połowie.

Kilkanaście minut przerwy i zapraszam na drugą odsłonę z tego spotkania, zostańcie z nami!

45+1

45+1
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Biglia, na boisku pojawia się Ledesma.

45
    Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

45
    Z dystansu próbował jeszcze Lulić, ale jego strzał bardzo niecelny.

44
    Niedokładnie Parolo na skrzydło, dobrze ustawił się Rincon.

42
    W pozycyjnym ataku goście, zawodnicy Genui ustawiają się przed własnym polem karnym.

41
    Rzut wolny z prawej strony dla rzymian. Dochodząca piłka w pole karne Perina, ale dobrze reaguje mur i jeszcze aut dla Lazio.

39
    Strata gości przed własną bramką, piłkę przejął Antonini, ale jego uderzenie na bramkę Berisha bardzo lekkie i bez problemów piłkę w rękawice chwyta bramkarz drużyny przyjezdnej.

38
    Nie opanował piłki na lewej stronie Anderson i od bramki wznowi grę Perin.

37
    Od kilku minut gospodarze bronią się całym zespołem, widać wyraźnie przewagę zawodników z Rzymu.

35
    Przerzut na prawą stronę do Perottiego, ale napastnik gospodarzy nie opanował futbolówki i do kolejnego ataku ruszają rzymianie.

34
    Kolejna szansa Djordjevica! Napastnik gości ponownie próbował głową umieścić piłkę w siatce, po dobrym dograniu piłki z lewej strony, ale świetnie broni już chyba trzeci raz Perin, co za mecz bramkarza Genui!

33
    Goście utrzymują się przy piłce około 45 metrów od bramki Perina.

32
    Basta próbował dograć piłkę w "szesnastkę" gospodarzy, ale ta próba zablokowana.

31
    Berisha ucierpiał w starciu z Kucką i mamy chwilę przerwy w grze.

30
    Szybka kontra Kucki, napastnik Genui przebiegł pół boiska, aż w końcu zatrzymał go Berisha.

29
    Prawą stroną ponownie przedzierał się Candreva, pomocnik gości zdołał dośrodkować przed bramkę Perina, ale tam dobrą interwencją popisał się jeden z obrońców gospodarzy.

27
    Wiele niedokładności z obu stron, gra toczy się w środku pola.

25
    Ładnie znalazł się na prawej stronie Antonini, ale zawodnik gospodarzy zbyt długo zwlekał z uderzeniem w efekcie piłkę zabrali mu obrońcy Lazio.

24
    Tym razem Candreva niedokładnie dogrywał piłkę w pole karne gospodarzy i wznowi grę Perin.

22
    Dośrodkowanie z prawej strony Candrevy, z 5 metra głową uderzał Djurdjevic, ale jego strzał nad bramkę Perina!

21
    Wycofanie na 11 metr przed bramkę Perina, kolejny raz próbował Djurdjevic, ale jak na razie każda jego próba niecelna.

19
    Ostra walka o piłkę w środku pola, Anderson fauluje Matriego i będzie wolny dla Genui.

18
    Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, ale Perotti traci piłkę na prawym skrzydle.

17
    Zbyt mocne wznowienie gry przez Berisha, Djurdjevic przegrywa walkę o górną piłkę z De Maio.

15
    Rzut rożny dla Lazio, piłka na 16 metrze dostaje Lulić i oddaję mocny strzał na bramkę gospodarzy, ale ponownie świetnie broni Perin.

14
    Świetna akcja Basty prawą stronę, ale tylko rzut rożny dla gośći po nieudanym dośrodkowaniu obrońcy Lazio.

13
    Podanie z głębi pola do Lulića, ale obrońca gospodarzy zdołał ubiec pomocnika gości i to Genua będzie konstruować kolejny atak.

12
    Lulić do Andersona przed polem karnym Genui, ale napastnik gości łatwo traci futbolówkę.

10
    Lulić z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu wysoko nad poprzeczką bramki Perina.

9
    Parolo do Basty na lewe skrzydło, ale jego dośrodkowanie przed bramkę Perina zablokowane.

7
    Kolejna znakomita szansa Lazio! Prostopadłe podanie do Djordjevica i napastnik gości znalazł się z piłką przed Perinem, ale bramkarz gospodarzy znakomicie interweniuje!

7
    Walka o piłkę w środku boiska.

6
    Faul Parolo pod bramką gospodarzy i Perin rozpocznie od rzutu wolnego.

4
    Rajd Andersona prawą stroną zakończony dograniem na 11 metr do Djodjevica, ten oddaje strzał na bramkę Perina, piłka o centymetry mija prawy róg bramki gospodarzy!

3
    Wysoki pressing gości od początku spotkania, gospodarze mają problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

2
    Nie utrzymał piłki w boisku skrzydłowy gospodarzy i od autu wznowią grę rzymianie.

1
    Płaskie dogranie z prawej strony w pole karne Perina, do piłki próbował dojść Djodjevic, ale dobrze blokował go defensor gospodarzy.

1

Zawodnicy wychodzą już na murawę!

Genoa CFC: Perin – Budisso, De Maio, Antonini – dos Santos, Sturaro, Rincon, Antonelli – Perotti, Matri, Kucka
    Rezerwowi: Bertolacci, Falque, Greco, Izzo, Lamanna, Lestienne, Marchese, Mussis, Pinilla Rosi, Sommariva

S.S. Lazio: Berisha – Basta, de Vrij, Gentiletti, Braafheid – Parolo, Bigilia, Lulić – Candreva, Djordjevic, Anderson
    Rezerwowi: Cena, Keita, Klose, Konko, Ledesma, Marchetti, Mauri, Novaretti, Onazi, Pereininha, Strakosha, Tounkara.

Witam Państwa! Już za kilka minut początek spotkania, znamy już składy w jakich rozpoczną to spotkanie obie drużyny.

Jak będzie w trzeciej kolejce? Czy gospodarze w końcu zgarną pełną pulę? A może gości odniosą pierwsze wyjazdowe zwycięstwo? Odpowiedź na te i inne pytania poznają Państwo śledząc naszą relację z tego spotkania, początek kilka minut przed 15.00, bądźcie z nami!

Lazio również od porażki rozpoczęła sezon, rzymianie musieli uznać wyższość zawodników AC Milan przegrywając na wyjeździe 1:3. Jednak już w drugiej serii gier Lazio pokonało pewnie na własnym boisku Cesene 3:0.

Gospodarze niezbyt udanie rozpoczęli nowy sezon. W pierwszej kolejce Genoa przegrała u siebie z Napoli 1:2, w drugiej serii gier zremisowała bezbramkowo z Fiorentiną.

W niedzielne popołudnie w trzeciej kolejce włoskiej Serie A Genoa podejmie przed własną publicznością Lazio Rzym.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.