Lille – Montpellier 0:0 (koniec) | Lens – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Monaco – Guingamp 1:0 (koniec)
PSG – Lyon 1:1 (koniec)
RC Lens
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 21.09.2014, 17:00 • Stade Félix-Bollaert • Francuska Ligue 1 Uber Eats

78
    Walczył w narożniku boiska z dwoma zawodnikami Lens Gradel, ale stracił piłkę. Sygnalizował, że był popychany, ale sędzia każe go za dyskusje żółtą kartką.

71
    Żółta kartka za faul dla Lemoigne'a.

33
    Podcinał napastnika gości Coulibaly, za co sędzia karze go żółtą kartką. Faul w odległości 25 metrów od bramki gospodarzy.

21
    Ostry faul Yohana Mollo na Cavare i sędzia karze napastnika gości żółtym kartonikiem.

Paweł Sucherski

Gole: 82. Lemoine

Kartki:   33. Coulibaly (LEN), 71. Lemoigne (LEN) – 21. Mollo (SET), 78. Gradel (SET)

RC Lens: Riou – Cavare, Kantari, Landre, Baal – Lemoigne (87' El Jadeyaoiui)– Chavarria, Valdivia, Cyprien (90' Gbamin) – Touzghar (73' N'diaye), Coulibaly

Zmiany: Bellon – Ba Abdoul, El Jadeyaoiui, Gbamin, Bourigeaud, N'diaye, Guillaume

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Pogba, Tabanou – Lemoine – Cohade, Diomande (84' Clement) – Gradel, Erding (64' van Wolswinkel), Mollo (71' Monnet-Paquet)

Zmiany: Moulin – Brison, Nyeneck, Clement, Saint-Maximin, van Wolswinkel, Monnet-Paquet

Sędziowie: Saïd Ennjimi