FC Barcelona – Celta Vigo 0:1 (koniec) | Bilbao – Sevilla 1:0 (koniec) | Villarreal – Valencia 1:3 (koniec)
Levante – Almeria 2:1 (koniec) | Elche – RCD Espanyol 2:1 (koniec)
Levante UD
2:1 (1:0)
UD Almeria
Niedziela 02.11.2014, 19:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Nie pozwolił już arbiter na przeprowadzenie ostatniej akcji Almerii! Po emocjonującej drugiej połowie Levante pokonuje podopiecznych Francisco Rodrigueza w stosunku 2:1 i odbija się od dna! Dzięki temu zwycięstwu piłkarze z Walencji mogą po tej kolejce awansować w tabeli nawet na 16. lokatę!

90+2
    Niesamowite, jak mógł zmarnować taką sytuację Wellington! Po rykoszecie w polu karnym piłka spadła pod nogi wprowadzonego jakiś czas temu na boisko zawodnika Almerii, a ten z ostrego kąta nie był w stanie trafić nawet w światło bramki! Tylko boczna siatka po uderzeniu Brazylijczyka!

89
    Wellington wykłada piłkę Hemedowi, ten decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego! Z jego próbą radzi sobie jednak Marino!

83
    Mogło być już po meczu! David Barrala zdołał ograć Trujillo i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale przeniósł piłkę tuż obok słupka!

79
    Jose Luis Morales pojawia się na boisku w miejsce Rubena Garcii.
    CASADESUS - 2:1

76
    Gol dla Levante!
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się Gavilan, ale po jego próbie piłka trafiła tylko w słupek! Futbolówka spadła jednak pod nogi VICTORA CASADESUSA, który skierował ją do pustej bramki!

75
    Żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym ukarany Sebastian Dubarbier.

73
    Druga zmiana w szeregach Levante, Mohamed Sissoko pojawia się na boisku w miejsce Camarasy.
    ZONGO - 1:1

71
    Gol dla Almerii!
    Zamieszanie w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka spadła w końcu na głowę JONATHANA ZONGO, który uderzeniem szczupakiem pokonał bramkarza i doprowadził do wyrównania!

67
    Przed szansą stanął Ximo Navarro, który oddał potężny strzał z woleja, z najwyższym trudem interweniuje Marino!

66
    Podwójna zmiana w zespole Almerii, na placu gry pojawiają się Fernando Soriano i Wellington Silva, plac gry opuścili Thievy a także Edgar.

65
    Najpierw jednak zmiana w szeregach gości, Ivanschitza zastępuje Gavilan.

61
    Brzydkie wejście Diopa w nogi Edgara, żółtą kartką ukarany Senegalczyk.

57
    Pierwsza zmiana w szeregach gości, Tomer Hemed zastępuje Coronę.

Sędzia nie zdecydował się doliczyć do pierwszej połowy ani chwili. Za nami 45 minut, po których, za sprawą bramki Davida Barrala, prowadzą piłkarze Levante. Raz po raz bramce gospodarzy zagrażają jednak również zawodnicy Almerii, co zwiastuje nam emocje po zmianie stron.

42
    Indywidualna akcja Edgara przerwana przez obronę Levante, piłka spadła jednak pod nogi Corony, który zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki! Z trudem obronił ten strzał Marino!

35
    Zagranie ręką Edgara, żółta kartka dla zawodnika gości.
    BARRAL - 1:0

26
    W pole karne Almerii wpada DAVID BARRAL, który radzi sobie z obrońcą gości i potężnym uderzeniem otwiera wynik tego meczu!

13
    Dobra szansa dla Levante, po dośrodkowaniu Rubena Garcii w polu karnym niespodziewanie do piłki dopadł Barral, z jego uderzeniem poradził sobie jednak Ruben Martinez!

8
    Brzydkie wejście Davida Navarro w nogi Edgara, pierwsza żółta kartka w tym meczu.

Zawodnicy wyprowadzani przez trójkę sędziowską pojawiają się na boisku!