Lyon – Nice 1:2 (koniec) | Bastia – Guingamp 0:0 (koniec) | Caen – Metz 0:0 (koniec)
Évian TG – Montpellier 1:0 (koniec) | Rennes – Nantes 0:0 (koniec) | Toulouse – Bordeaux 2:1 (koniec)
Olympique Lyon
1:2 (0:1)
OGC Nice
Sobota 21.03.2015, 16:00 • Stade Gerland, Lyon • Francuska Ligue 1 Uber Eats

84
    Która to już kartka w tym meczu? Koziello atakuje rywala od tyłu i błyskawicznie zostaje za to ukarany.

79
    Pléa naraził się swoim przewinieniem sędziemu. Arbiter pokazuje kolejny już w tym spotkaniu żółty kartonik.

62
    Arbiter zaczyna co raz częściej sięgać do swojej kieszeni. Bauthéac powstrzymany przez N'Jie.

58
    Chwilę po zdobyciu gola z rzutu karnego, Gonalons otrzymuje żółty kartonik. Zbyt odważny odbiór piłki na własnej połowie. Carlos Eduardo wyraźnie poszkodowany w tym starciu. Potrzebna będzie zmiana.

54
    Mamy rzut karny dla Olympique Lyon'u! W polu karnym bardzo niedojrzale zachowuje się Palun. Zawodnik zapomniał chyba, że ma na koncie już żółtą kartkę. Fekir leży na boisku. Potrzebna jest pomoc medyków.

53
    Koné popełnia przewinienie na połowie rywala. Sędzia nie ma wątpliwości i pokazuje zawodnikowi Wybrzeża żółtą kartkę.

30
    Fekir popełnia przewinienie w ataku. W dodatku, napastnik Lyon'u kłóci się z arbitrem o słuszność tej decyzji. Skutkuje to żółtym kartonikiem.

5
    Pierwsza kartka w tym meczu. Żółtym kartonikiem ukarany Palun, który podciął powracającego po kontuzji Gourcuffa. W momencie przewinienia Olympique przeprowadzał kontratak. Decyzja w pełni słuszna.