Southampton – Aston Villa 6:1 (koniec) | Burnley – Stoke 0:0 (koniec) | Queens Park – Newcastle 2:1 (koniec)
Sunderland – Leicester 0:0 (koniec) | Tottenham – Hull 2:0 (koniec) | West Ham – Everton 1:2 (koniec)
Liverpool – Crystal Palace 1:3 (koniec)
Sunderland A.F.C.
0:0 (0:0)
Leicester City
Sobota 16.05.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne piłkarskie emocje do relacji Lajfy.com! (17:55:31)
    W tym spotkaniu nie byliśmy świadkami bramek:

To już koniec emocji na Stadium of Light. Sunderland remisuje bezbramkowo z Leicester City. W obu połowach zespoły nie potrafiły zagrozić w zdecydowany sposób bramkarzom. Nieznacznie więcej roboty miał Kasper Schmeichel, ale radził sobie on bez zarzutów ze strzałami Johnsona, Grahama oraz Larssona. Piłkę meczową miał zdecydowanie Kramarić, ale w ostatniej minucie nie wykorzystał on błędu Pantilimona. W efekcie mamy podział punktów!

90+3

90+2
    Swojej szansy szukają jeszcze goście! Znakomitą okazję zmarnował Kramarić! Nieporozumiał się O'Shea i Pantilimon, a Chorwat przejął piłkę na dwudziestym metrze! Ostatecznie nie skierował futbolówki do niemal pustej bramki!

90+1
    Tylko trzy minuty zdecydował się doliczyć do podstawowego czasu trwania tego spotkania arbiter. To już ostatnie fragmenty.

90
    Drinkwater uruchomił na skrzydle swojego partnera z zespołu, a ten dla zyskania czasu wywalczył jeszcze wrzut z autu.

89
    Vardy świetnie zastawiał się przed atakującym go rywalem i odegrał do Kramaricia. Jego strzał z kolei został zablokowany. Później szczęśliwie na trzydziestym metrze interweniuje Pantilimon.

88
    Zbliżamy się do końca tego meczu. Sędzia z pewnością doliczy jednak sporo czasu, gdyż mieliśmy sporo przerw w grze.

87
    Jedyna statystyka, która może w tym meczu robić wrażenie to liczba wykonywanych rzutów rożnych. Jak do tej pory więcej mieli ich przyjezdni piłkarze (8-9).

86
    Mamy ostatnią zmianę w zespole miejscowym. Za Jonesa pojawia się na murawie Reveillere.

85
    To mogła być piłka meczowa! Znakomicie dośrodkował z drugiej linii Johnson, a Steven Fletcher nie był w stanie uderzeniem głową trafić w światło bramki!

84
    Pokazał się jeszcze raz ze znakomitej strony Defoe. Na jego zwód nabrało się dwóch rywali, a Morgan ostatecznie musiał przekroczyć przepisy.

83
    Słabo porozumieli się teraz zawodnicy ofensywnych formacji przyjezdnego zespołu. Ratować się to starał Drinkwater, ale faulował przeciwnika.

82
    Podczas interwencji w defensywie urazu doznał Jones. Na murawie jest już służba medyczna, która udziela temu zawodnikowi odpowiedniej pomocy.

81
    Trzeba zauważyć, że świetnie zawody prowadzi arbiter Atkinson. Dostrzega on wszystkie nieprzepisowe zagrania i odpowiednio udziela korzyści.

80
    Na ostatnie dziesięć minut pojawia się Steven Fletcher. Zastępuje on niewidocznego Grahama.

79
    Larsson nie potrafił czysto zatrzymać swojego rywala i musiał go faulować. Za to otrzymał żółty kartonik.

78
    Wydawało się, że Vardy nie będzie w stanie nic uzyskać przy linii końcowej boiska. Ten jednak sprytnie nabił rywala i wywalczył dla swojego zespołu dziewiąty w meczu korner.