Garbarnia – Poprad M. 0:1 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Pawłowice Śl. 0:3 (koniec) | Tarnovia – Nielba 1:3 (koniec)
Rasel – Chemik 0:1 (koniec) | Wieluń – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Oława – Kąty Wrocławskie 3:1 (koniec)
Warta – Lech II P. 1:0 (koniec) | Polonia Śr. – Jarota 1:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Unia S.K. 3:1 (koniec)
Chełminianka – Unia Sw. 0:3 (koniec) | Mogilno – Centra 0:0 (koniec) | Biała Podlaska – Stal Rz. 2:7 (koniec)
Stal K. – Wisłoka 3:0 (koniec) | Resovia – Tomasovia 1:1 (koniec) | Ursus – Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 (koniec)
Czaniec – Polonia Ł. 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Górnik Wes. – Podbeskidzie II 1:2 (koniec)
Gryf – Bałtyk K. 2:0 (koniec) | Concordia – Warmia 3:0 (koniec) | Września – Sparta B. 2:0 (koniec)
Kleczew – Start W. 1:0 (koniec) | Mostki – Gorzów Wlkp. 4:0 (koniec) | Unia T. – Nowa Huta 1:0 (koniec)
Włocłavia – Wda 0:7 (koniec) | Polonia B. – BKS Stal 0:1 (koniec) | Arka II – Kaszubia 1:1 (koniec)
Broń – Pogoń II S. 2:1 (koniec)
Arka II Gdynia
1:1 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna
Sobota 16.05.2015, 18:003 Liga

To już koniec wynik ustalony w ustalony w pierwszej połowie nie uległ zmianie. Oba zespoły zdobyły po jednej bramce i w konsekwencji podzieliły się punktami. Ten wynik dla gości oznacza praktycznie pożegnanie się z marzeniami o drugiej lidze. Wszystkim śledzącym dzisiejszy mecz na naszym portalu serdecznie dziękuję i zapraszam na kolejne. (19:53:32)

90+4

90
    Sędzia dolicza trzy minuty do tego meczu.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Szur (Arka II Gdynia).

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Matys (Arka II Gdynia).

81
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Tomczak, na boisku pojawia się Bartlewski.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Bobowski (Kaszubia Kościerzyna).

74
    Zmiana w drużynie Kaszubia Kościerzyna: z boiska schodzi Troka, na boisku pojawia się Wesołowski.

70
    Węsierski przegrywa pojedynek sam na sam z Krawcewiczem.

64
    Zmiana w drużynie Kaszubia Kościerzyna: z boiska schodzi Gdela, na boisku pojawia się Rasmusa.

62
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Patok.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Wocinowicz (Arka II Gdynia).

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski (Arka II Gdynia).

46
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Karłowicz, na boisku pojawia się Węsierski.

46

Po pierwszej połowie tego meczu mamy remis. Czy druga odsłona wyłoni drużynę która wygra to spotkanie? Za 15 minut wracamy a teraz czas dla trenerów na obmyślenie taktyki na kolejne 45 minut.

45+1

45
    Gol dla Kaszubii!
    Bramkę do szatni zdobywa zawodnik Kaszubi MATEUSZ PLICH. Mamy remis w tym meczu.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.