Schalke 04 – Paderborn 1:0 (koniec) | Bayer – Hoffenheim 2:0 (koniec) | Wolfsburg – Borussia D. 2:1 (koniec)
Mainz – FC Koln 2:0 (koniec) | Augsburg – Hannover 1:2 (koniec) | Hertha – Eintracht 0:0 (koniec)
Werder – Borussia M. 0:2 (koniec) | Freiburg – Bayern 2:1 (koniec) | Stuttgart – Hamburg 2:1 (koniec)
FSV Mainz 05
2:0 (0:0)
1. FC Koln
Sobota 16.05.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Niemiecka Bundesliga
    Po zmianie stron gospodarze za sprawą Ja-Cheola szybko objęli prowadzenie w tym meczu. W 54 minucie doskonałą okazję na wyrównanie miał Vogt, lecz posłał futbolówkę w trybuny. Już 10 minut później piłka po uderzeniu głową przez jednego z zawodników FC Koln trawiła w poprzeczkę! Na 8 minut przed końcem spotkania na boisko wszedł Jairo, który zaledwie kilkadziesiąt sekund później ustalił wynik spotkania na 2:0! Dzięki temu zwycięstwu drużyna FSV Mainz awansowała na 10. miejsce w tabeli!
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!

90+2
    Koniec meczu. (17:20:09)

90+2
    Ostatni już w tym meczu rzut wolny dla gości, dośrodkowaną piłkę wybija Bungert.

90+1
    Sędzia do drugiej części spotkania dolicza dwie minuty!

89
    Rzut wolny dla drużyny przyjezdnej, do ustawionej piłki podchodzi Risse, który posyła futbolówkę wysoko w trybuny.

87
    Zmiana w drużynie 1. FSV Mainz 05: z boiska schodzi Nikolče Noveski, na boisku pojawia się Sami Allagui.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Mërgim Mavraj (1. FC Köln).
    Samperio Bustara Jairo - 2:0

83
    Gol dla Mainz!
    Co za wejście zaliczył SAMPERIO BUSTARA JAIRO!!!! Ledwo wszedł na boisku, a już zdobył bramkę! Rzut wolny dla gospodarzy, podanie na prawe skrzydło do Bengtssona, który pobiegł z piłką w pole karne rywali, oddał mocny strzał, zdołał wybić to Kessler, niestety zrobił to tak niefortunnie, że do futbolówki dobiegł SAMPERIO BUSTARA JAIRO, który oddał mocny strzał prosto pod poprzeczkę!

82
    Zmiana w drużynie 1. FSV Mainz 05: z boiska schodzi Koo Ja-cheol, na boisku pojawia się Samperio Bustara Jairo.

81
    Na skrzydle rywala ogrywa Malli, podaje do niepilnowanego Okazakiego, ten natychmiast odgrywa do partnera, jednak pomocnik Mainz nie zdołał wygrać pojedynku z Bungertem.

79
    Kolejny korner dla drużyny z Kolonii, po raz kolejny centre Risse wybijają rywale.