Bytovia – Widzew 2:0 (koniec) | Chojniczanka – Flota 3:0 (poz.) | Olimpia G. – Dolcan 2:0 (koniec)
Wisła Pł. – Termalica 1:2 (koniec) | Chrobry – Sandecja 2:0 (koniec) | Wigry – Miedź 0:0 (koniec)
Chrobry Głogów
2:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 16.05.2015, 19:00 • Stadion Miejski, Głogów • Fortuna 1 Liga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne spotkania, tylko i wyłącznie na www.lajfy.com !!! (21:01:05)

Jeżeli Chrobry w środę dołoży trzy punkty w Tychach, to utrzymanie stanie się faktem! W przypadku remisu osiem punktów przewagi także powinno wystarczyć. Głogowianie w dobrych nastrojach pojadą na ten mecz, a Sandecja musi jeszcze bronić się przed spadkiem.

Po niemrawej pierwszej połowie, w drugiej akcje gospodarzy nabrały tempa! Najpierw bramka, a za chwilę czerwona kartka Kuźmy odebrały nadzieję gościom. Nieodpowiedzialne zachowanie zawodnika Sandecji miało ogromny wpływ na dalszą część spotkania!

Ogromna radość wśród zawodników i kibiców Chrobrego!!! Drugi raz z rzędu ukraiński duet zapewnia trzy punkty głogowianom!!!

90+4

90+3
    Próba technicznego uderzenia Piotrowskiego! Piłka po nogach obrońców mija bramkę gości!

90+1
    Jeszcze rzut wolny dla gości i główki interweniujących Michalca i Bogusławskiego!!!

90
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Hirskiy, na boisku pojawia się Kiełb.

89
    Gol dla Chrobrego!
    No i mamy kolejny ukraiński dublet!!! WOŁODYMYR HUDYMA długo kręcił obrońców gości, kibice na trybunach dostawali zawału, a ten w końcu huknął po ziemi z 16 metrów tuż przy samym prawym słupku bramki gości!!!

86
    Piotrowski zaszarżował lewą stroną, wpadł w pole karne i gdy wszyscy, łącz nie z bramkarzem gości oczekiwali na dogranie, ten sprytnie posłał piłkę w krótki róg!!! Kozioł stracił równowagę, ale końcówkami palców zdołał ją wybić z bramki, a obrońcy wybili ją z pola karnego!

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Szufryn (Sandecja Nowy Sącz), który ręką zatrzymał akcję zaczepną gospodarzy!

84
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Sobotka, na boisku pojawia się Piszczek.

83
    Zmęczonego Sędziaka zastępuje Gąsior! Kibice burzą oklasków żegnają rozgrywającego dziś dobre spotkanie pomocnika!

80
    W krótkim czasie Hałambiec dwukrotnie próbował z dystansu zaskoczyć Kozioła! Okres wyraźnej przewagi głogowian!

79
    Rajd Sędziaka lewą stroną, dogranie z boku piłki w pole bramkowe, jednak Słaby przytomnie wybija piłkę na rzut rożny!

77
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Szarek, na boisku pojawia się Fałowski. Trener gości stawia wszystko na jedną kartę, posyłając w bój napastnika!

75
    Kontra gości! Na szczęście Bogusławski przytomnie wybija piłkę na połowę przeciwnika!

72
    Wolny dla gości z połowy boiska! Janicki wybiega niemal na 16. metr! Łapie piłkę i szybko inicjuje kontrę Chrobrego! Piotrowski atakowany na połowie przeciwnika traci piłkę!

67
    Wspaniała kontra Chrobrego! Hudyma dostał podanie do środka, przed sobą miał tylko jednego obrońcę i bramkarza, podał piłkę do lepiej ustawionego Hirskyia, a ten zamiast huknąć na bramkę, chciał by tak jak przed tygodniem obaj Ukraińcy zdobyli po golu i oddał ją do zaskoczonego Hudymy, który zgubił futbolówkę!

Carlo Paski

Gole: 57. Hirskiy, 89. Hudyma

Kartki:   34. Hirskiy (CHR) – 42. Kuźma (SAN), 85. Szufryn (SAN)   59. Kuźma (SAN)

Chrobry Głogów: Janicki – Pisarczuk, Bogusławski, Michalec, Samiec – Hudyma, Hałambiec, Hirskyi, Sędziak (83' Gąsior), Piotrowski – Zając (46' Bednarski)
    Zmiany: Rzepecki, Bednarski, Gąsior, Kiełb, Szopa

Sandecja Nowy Sącz: Kozioł – Bartków, Szufryn, Szarek (77' Fałowski), Makuch – Sobotka (84' Piszczek), Kuźma, Nather, Urban (64' Słaby) – Bębenek, Dudzic
    Zmiany: Radliński, Słaby, Fałkowski, Danek, Piszczek

Sędziowie: Radkiewicz, Golis, Majewski