Siarka T. – Legionovia 3:4 (koniec) | Puszcza – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Kotwica 2:1 (koniec)
Nadwiślan – Okocimski 1:0 (koniec) | Rozwój – Błękitni 0:0 (koniec) | Raków – Limanovia 2:2 (koniec)
ROW Rybnik – Stal M. 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
0:0 (0:0)
Stal Mielec
Sobota 16.05.2015, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:55:19)

Dużo emocji, stykowych sytuacji i nerwów kibiców – tak można podsumować widowisko w Rybniku. Szkoda jednak, że trzeba dodać: zero goli. Podział punktów oznacza, że szanse Stali na awans są matematyczne. ROW pozostaje w czubie, ale piłkarze tego klubu mają nad czym myśleć – zremisowali drugi mecz z rzędu.

90+4

90+2
    Popiela za Mandrysza, czyli ostatnia roszada personalna u gospodarzy.

90
    Doliczone 4 minuty.

89
    Sobczak, który po wejściu na boisko, przejawia ogromną ochotę do gry, przetestował Liberę uderzeniem po podaniu Muszalika. Bramkarz Stali Mielec nie popełnił błędu.

87
    Ostatnie minuty spotkania 30. kolejki II ligi. Spotkania zaciętego, z licznymi kartkami i sytuacjami stykowymi. Nie było natomiast nawet jednego gola i czasu na jego zdobycie pozostaje coraz mniej.

85
    W 85. minucie nastąpiły dwie roszady u gospodarzy, co oznacza, że zbliżają się do limitu. Borovicanin za Buchałę, natomiast Gilewicz za Płonkę.

81
    Wyrównanie sił na boisku jakby pozwoliło nabrać drugiego oddechu piłkarzom z Rybnika. Sobczak wyskoczył do dośrodkowania i w ostatnim momencie Libera sprzątnął mu futbolówkę sprzed nosa. Także obrońca Marek Krotofil zapędził się pod przeciwne pole karne i nieznacznie pomylił się strzałem.

78
    W 78. minucie następna roszada. Konkretnie Bożek w miejsce zmęczonego Prejsa, który na dodatek miał kartonik na swoim koncie.

75
    Długo wstrzymywali się ze zmianami trenerzy Stali Mielec, aż w końcu postanowili wtłoczyć na boisko trochę świeżego powietrza. Za Domańskiego wbiegł Ślęzak.

71
    Nieoczekiwany obrót wydarzeń fundują piłkarze z Mielca. Żubrowski wyleciał z boiska z powodu drugiej żółtej, czyli w konsekwencji czerwonej kartki. Oznacza to jedno – ponad kwadrans drużyny zagrają dziesięciu na dziesięciu.

69
    Sulewski trafił do notesu arbitra, ponieważ za ostro potraktował Sobczaka. To nie uszło uwadze pana Śmietanki.

63
    Szanse, by przekuć przewagę liczebną w prowadzenie mieli Kościelny oraz Łętocha. Ten pierwszy źle przymierzył strzałem głową, a drugi przegrał pojedynek sam na sam z dobrze dysponowanym Kajzerem. Generalnie przy obu bramkarzach można na razie postawić plus.

60
    ROW od początku meczu nie potrafił zdominował Stali Mielec, a teraz na dodatek musi radzić sobie w dziesięciu. Wszystko to powoduje, że cofnął się głęboko na własną połowę i ogranicza do wyprowadzania kontr.

56
    Wydawało się, że czerwona kartka wisi nad piłkarzami z Rybnika, tymczasem to Bodzioch złapał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Robi się gorąco, ponieważ gospodarze grają w osłabieniu.

55
    Marcin Prasoł zdecydował się dokonać zmiany w swoim zespole. Na murawę zamiast młodego Siwka posłał Sobczaka.

53
    Trudny jest początek drugiej połowy dla Energetyka ROW Rybnik. Uderzenie Bartosza Nowaka zmierzało w samo okienko bramki i dopiero rozpaczliwa interwencja Kajzera uchroniła pretendenta do awansu przed stratą gola.