Garbarnia – Poprad M. 0:1 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Pawłowice Śl. 0:3 (koniec) | Tarnovia – Nielba 1:3 (koniec)
Rasel – Chemik 0:1 (koniec) | Wieluń – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Oława – Kąty Wrocławskie 3:1 (koniec)
Warta – Lech II P. 1:0 (koniec) | Polonia Śr. – Jarota 1:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Unia S.K. 3:1 (koniec)
Chełminianka – Unia Sw. 0:3 (koniec) | Mogilno – Centra 0:0 (koniec) | Biała Podlaska – Stal Rz. 2:7 (koniec)
Stal K. – Wisłoka 3:0 (koniec) | Resovia – Tomasovia 1:1 (koniec) | Ursus – Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 (koniec)
Czaniec – Polonia Ł. 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Górnik Wes. – Podbeskidzie II 1:2 (koniec)
Gryf – Bałtyk K. 2:0 (koniec) | Concordia – Warmia 3:0 (koniec) | Września – Sparta B. 2:0 (koniec)
Kleczew – Start W. 1:0 (koniec) | Mostki – Gorzów Wlkp. 4:0 (koniec) | Unia T. – Nowa Huta 1:0 (koniec)
Włocłavia – Wda 0:7 (koniec) | Polonia B. – BKS Stal 0:1 (koniec) | Arka II – Kaszubia 1:1 (koniec)
Broń – Pogoń II S. 2:1 (koniec)
Rasel Dygowo
0:1 (0:0)
Chemik Police
Sobota 16.05.2015, 12:003 Liga

Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! Życzymy miłego popołudnia. (13:55:19)

Koniec spotkania w Dygowie. W ostatecznym rozrachunku Chemik zwycięża Rasel 1:0 po bramce Łukasza Cyruka. Miejscowi mieli kilka okazji na wyrównanie, jednak nie potrafili ich zamienić na bramkę. To oznacza, że gospodarze mają już naprawdę nikłe szanse na utrzymanie w III lidze.

90+3

90
    Trzy minuty dorzuca arbiter.

87
    Rzut rożny dla Rasela. Wrzutka w "szesnastkę" i uderzenie Płomińskiego. Było naprawdę blisko!

80
    Piłkę meczową miał teraz na nodze Wojciechowski. Zawodnik Raselu mocno uderzył na bramkę gości, lecz kapitalnie piłkę z linii wybija Szewczykowski.

73
    Nie odpuszczają gospodarze, którzy teraz robią co mogą by doprowadzić do wyrównania.

62
    Gol dla Chemika!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ CYRUK.

60
    Za nami godzina gry w Dygowie. Po dynamicznym początku drugiej połowy w wykonaniu Rasela, teraz mecz toczy się głownie w środkowej części boiska.

50
    Bardzo groźnie zrobiło się pod bramką Kosiorka. Z prawej strony dośrodkowywał Wojciechowski, a w polu karnym główkował Mitlenko. Ostatecznie piłka mija jednak poprzeczkę.

46

Do przerwy bramek w Dygowie nie widzieliśmy. Pojedynek jest niezwykle wyrównany, a obie drużyny stwarzają sobie sytuacje strzeleckie, których nie potrafią wykorzystać. Wracamy za parę minut.

45

40
    Do końca pierwszej części pozostało pięć minut. W Dygowie wciąż bez goli.

30
    W bardzo dobrej sytuacji znalazł się zawodnik Chemika Cierech, ale fatalnie przestrzelił. Nadal 0:0.

25
    Po kolejnych dziesięciu minutach na tablicy świetlnej wciąż bez zmian, ale gra powoli się wyrównuje.

15
    Za nami piętnaście minut spotkania. Wynik wciąż 0:0 jednak daje się zauważyć lekką przewagę gospodarzy dzisiejszego pojedynku.

1
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.